تمدید ممنوعیت واردات برنج

آسمان گیلان طی روزهای پایانی هفته نیمه ابری همراه با بارندگی پراکنده است

پسته کوهی، مکملی مناسب برای داروهای افسردگی

آغاز پرداخت وام های صندوق چای از هفته آینده

عذرخواهی نماینده رشت از خبرنگاران گیلانی

روستاییان وام ایجاد مشاغل دریافت می‌کنند

میثم خوشگو به عنوان دبیر دبیران انجمن های علمی دانشگاه پیام نور رشت معرفی شد

چگونه حیوانات زمین لرزه را پیش از وقوع حس می‌کنند؟

وضعیت تالاب انزلی قرمز است

فروش بیش از ۲ میلیاردی کتاب در نمایشگاه کتاب گیلان

امید است در سایه همدلی و همراهی زمستان امسال را با خاطره ای خوش و به یادماندنی سپری نماییم

«امین مهرآور» عضو شورای مرکزی کارگزاران سازندگی گیلان شد

کد خبر: 3244 | تاریخ انتشار: ۱۶:۴۹:۳۶ - سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ | بدون نظر | چاپ |

فجرنور/ حضور پرغرور فجرآفرینان در میدان استکبار ستیزی

گیله مردان و گیله زنان گیلانی مانند اجداد مبارز خود یک صدا با همه مردم ایران دست بیعت با مقام معظم رهبری بستند و فریاد ظلم‌ستیزی سردادند تا نشان دهند فرزندان میرزا در برابر ناملایمات سکوت نمی‌کنند و حافظ نظام و انقلاب خود هستند.

امروز مردم گیلان دوشادوش سایر مردم ایران اسلامی با حضور در راهپیمای 22 بهمن ماه به دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام ثابت کردند که هیچ‌گاه در برابر توطئه‌های آنها سکوت نمی‌کنند و روز آزادی، استقلال و جمهوری اسلامی را جشن می‌گیرند.

پیرمرد و پیرزن، کودک و بزرگ دست در دست هم با مشت‌های گره کرده و گام استوار در صحنه ملی و سیاسی کشور حاضر شدند تا بگویند مشکلات و تحریم‌ها باعث نمی‌شود در برابر خواسته‌های به حق خود سکوت کنیم.


طنین‌انداز شدن فریاد اسکتبار ستیزی گیلانیان تن اسکتبار را لرزاند

پیرمرد 75 ساله‌گیلانی با تقدیر از حضور گیله مردان و گیله زنان گیلانی در راهپیمایی 22 بهمن، به خبرنگار تسنیم ، گفت: زمانی که شعار مرگ بر استکبار و آمریکا در شهر طنین‌انداز شد به یاد روزگار جوانی و مبارزات انقلابی افتادم و اشک در چمشانم حلقه زد.

موسی نمازی با بیان اینکه تن استکبار امروز به لرزه درآمد، افزود: امروز خیلی خوشحالم که توانستم به سهم خود یاری گر مسئولان باشم و با رهبر و مرادم پیمان مجدد ببندم.

وی تصریح کرد: تا روزی که نفس می‌کشم در روز پیروزی انقلاب و مبارزه با استکبار حاضر می‌شوم و با  رهبر و امام بیعت می‌کنم.

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نقشه دشمنان را نقش برآب کرد

یک معلم با ابراز خوشحالی از حضور جوانان در راهپیمایی 22 بهمن، در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، اظهار کرد: ما باید پشت سر مقام معظم رهبری و خط امام راحل حرکت کنیم تا آرمان‌های امام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را به سرانجام برسانیم.

فریبا رحیمی افزود: همه مردم نشان دادند که با حضور در این رهپیمایی نقشه دشمنان را نقش برآب کرده و جشن پیروزی انقلاب را باشکوه‌تر از همیشه برگزار می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش هم توانست با برگزاری برنامه‌های متنوع بخشی از دستاوردهای انقلاب را به داشن‌آموزان بیان کند و بخش دیگر برعهده ما معلمان است که باید با الگوگیری از امام راحل و مقام معظم رهبری آنها را به مسیر درست هدایت کنیم.

با ادامه دادن راه شهدای هسته‌ای تفکر شوم استکبار را می‌سوزانیم

یک دانش‌آموز نیز گفت: مردم گیلان با غرور در میدان استکبار ستیزی حاضر شدند و نشان دادند مانند گذشته در برابر طاغوتیان ایستادگی می‌کنند و با وحدت و همدلی از مسئولان ایرانی حمایت می‌کنند.

امیرحسین جوادی افزود: امروز وقتی آدمک استکبار را با دوستانم سوزاندیم هم قسم شدیم با خوب درس خواندن و ادامه دادن راه شهدای هسته‌ای تفکر شوم آنها را بسوزاینم.

وی تصریح کرد: به ایرانی بودم افتخار می‌کنم و به عنوان یک نوجوان خاطرات انقلاب را مرور کرده‌ام و خوب می‌دانم مردم ایران برای رسیدن به آزادی و استقلال خود خون‌های زیادی را ریخته‌اند و ریشه انقلاب را محکم کردند و به راحتی به دشمنان باج نمی‌دهند.

دانشجویان توطئه دشمن را در نطفه خفه می‌کند

یک دانشجو  نیز گفت: چه زیباست حماسه غرور آفرین یک ملت که با شعار استقلال و آزادی قیام کردند و پیرو نهضت عاشورا شدند و با رهبری امام خمینی(ره) و هدایت درست مقام معظم رهبری ریشه این نهضت را در دنیا محکم می‌کنند.

نفیسه روشنی افزود: دنیا امروز صدای جوان ایرانی را شنید جوانی که بیشتر از گذشته مورد تهاجم توطئه غرب است، جوانان ایرانی به ندای رهبر گوش می‌دهند و در برابر دشمنان ایستادگی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: با این حضور جوان ایرانی و گیلانی نشان داد حافظ خون شهدا است و توطئه دشمن را در نطفه از بین می‌برد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه