شهروندان خوش حساب از شهرداری تالش تخفیف می گیرند

بیش از ۲ هزار پروانه تولید گیاهان دارویی صادر شد

یک نفر در ساحل چمخاله غرق و دو نفر مفقود شدند

“جهانگیری” ۳۰۰ میلیارد تومان در حوزه گردشگری به گیلان وعده داده است

راه‌اندازی سامانه جامع طلاق در گیلان

با ایجاد لندفیل جدید در رشت مخالفیم

جعفرزاده: دکتر رسولی در هیات کاراته موفق عمل کرده است/ تصویت کلیات ایجاد پروژه تجهیز و احداث پایگاه علمی کاراته در گیلان

اجرای دوره جانشین پروری پرستاری در گیلان

درخشش سوارکار گیلانی در جمع سه استان برتر کشور

استفاده از خودروهای تک سرنشین در سازمان حمل و نقل بار و مسافر ممنوع شد

استاد صمصام، تاریخ مجسم و معنادار گیلانیان در عرصه تلفیق موسیقی با مفاهیم دینی و مذهبی است

ضرورت حصول اطمینان در سرمایه گذار تالاب عینک

کد خبر: 3471 | تاریخ انتشار: ۱۰:۳۷:۰۴ - سه شنبه ۱۳ اسف ۱۳۹۲ | بدون نظر | چاپ |

خیابان تازه تاسیس کوچصفهان و دردسرهای شهروندان

صدای کوچصفهان:

اشاره : با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز و سرازیر شدن مسافران نوروزی از نقاط  مختلف کشور به گیلان و عبور از شهر کوچصفهان جهت عزیمت به شهر های شرق گیلان و همچنین بلعکس ، متاسفانه این بار سنگین ترافیکی شهروندان کوچصفهانی را با مشکلات عدیده ای روبرو کرده است. بلوار تازه تاسیس آیت ا… خامنه ای که متاسفانه فاقد علائم راهنمایی و رانندگی می باشد و همچنین بعلت پیچ ناگهانی در جنب منزل مسکونی محسنی پور ساکنان  منطقه را دچار نگرانی و پریشانی کرده است.

هفته ای نیست از بدو افتتاح بلوار فوق الذکر شاهد چند تصادف نشویم . آن هم در ابتدای ورودی بلوار واقع در جنب منزل مسکونی انصاری .

بر اساس گفته های ساکنان حاشیه بلوارتازه تاسیس آیت ا… خامنه ای تا کنون نامه هایی را با امضاء این منطقه جهت رفع مشکل موجود به شورای شهر و غیره داده شده است. اما متاسفانه تا کنون هیچ اقدامی از سوی مسئولان شهری برای رفع مشکل موجود انجام نشده است.

نا گفته نماند طولی نخواهد کشید که به این کمربندی لقب «جاده آخرت»  داده شود.

یکی از همسایگان نزدیک به منزل مسکونی محسنی پور می گفت: در بعضی از شب ها با یک صدای عجیب از سر سفره شام بلند می شویم و وقتی درب منزل را باز می کنیم شاهد برخود ماشینی با جدول وسط بلوار روبرو می شویم . وی دلیل این نوع تصادفات را آشنا نبودن راننده از جاده مذکور، عدم علائم راهنمایی و رانندگی و همچنین پیچ ناگهانی موجود در این منطقه عنوان می کند . متاسفانه از ابتدای افتتاح این بلوار آسایش از ساکنان این منطقه گرفته شده است.

ساکنان حاشیه این خیابان بر اساس گفته هایشان دیگر امید شان از مسئولان شهر بسته شده است و از مسئولان استان و شورای ترافیک استان می خواهند که هر چه سریعتر نسبت به رفع مشکلات موجود اقدام نمایند و شهروندان را از نگرانی در بیاورند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه