امید است در سایه همدلی و همراهی زمستان امسال را با خاطره ای خوش و به یادماندنی سپری نماییم

ورود اولین سری تاکسی های با پلاک منطقه آزاد انزلی به رشت

روسا و کارکنان هر ناحیه آبروی شهرداری هستند

پیام تبریک شهردار رشت به رضا رسولی رییس کمیسیون عمران شورا در پی انتخاب به عنوان رییس هیئت کاراته گیلان

آرامش را از خانواده شهرداری سلب کرده ایم/از نیروهای کارآمد در شهرداری رشت استفاده نمی شود

طی احکامی از سوی شهردار رشت؛ انتصابات جدیدی در شهرداری رقم خورد

شهرداری باید به نقطه کارآمدتری برسد و با اعتمادسازی، درصد مشارکت عمومی را بالا برد/ بهبود وضعیت شیروانی و دامنه ساختمان هاموجب دریافت هدیه تشویقی می شود

شهرداری رشت باید طرحهای مناسب به منظور رفع مشکل ترافیک شهر ارائه کند

شهردار رشت: طولانی شدن تشریفات اداری مانع جذب سرمایه گذار می شود

عوامل ایجاد خلل و توقف در ورود سرمایه گذار به شهر با تدوین آیین نامه امور سرمایه گذاری شهرداری رشت کاهش می یابد

ضرورت آموزش کاربردی نیروی انسانی شهرداری رشت

متاسفانه در برخی تصمیم گیری ها دچار سیاست ورزی می شویم / مدل های مالی جدیدی برای کمک به داماش و سپیدرود پیشنهاد شد

کد خبر: 35347 | تاریخ انتشار: ۱۳:۴۱:۲۱ - یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

اعضای شورای شهر رشت از انتخاب این افراد برای شهرداری رشت اجتناب کنند!

 اعضای شورای شهر رشت از انتخاب افرادی که اعتقادی به همفکری ندارند اجتناب کنند.

با آغاز فعالیت شورای پنجم شهر رشت شمارش معکوس برای انتخاب شهردار برای شهر رشت آغاز شده است شمارشی که به گفته اکثر اعضای شورای پنجم از عدد ۳۰ آغاز شده است.

به گزارش شعاع مشرق، شهر رشت شهرداران بزرگی را در خود دیده است کسانی که خدمات ارزنده ای به این شهر داشته اند و نام نیک خود را در دل ها حک کردند و در سوی مقابل هم بوده اند شهردارانی که در نقطه مقابل قرار داشته و نه تنها عملکرد در خوری نداشته اند بلکه در مواردی چون اولویت قراردادن منافع شخصی نسبت به منافع شهر و شهروندان همواره ثابت قدم بوده اند.

اعضای شورای شهر رشت از انتخاب افراد پوپولیست جدا خودداری کنند.

یکی از مهمترین موارد در انتخاب شهردار حفظ محیط زیست است اعضای شورای پنجم شهر رشت کسی را انتخاب نکنند که با محیط زیست و درختان دشمنی داشته باشد و محیط زیست را فدای منافع شخصی و گروهی کند.

توانایی در رسیدن به درآمد پایدار از موارد مهمی است که باید به آن توجه کرد؛ اعضای شورای شهر رشت کسی را انتخاب نکنند که هیچ برنامه ای برای کسب درامد پایدار شهری نداشته و ندارند.

ثبات مدیریت یکی از موارد مهمی است که مختص به مدیریت ارشد نبوده و در تمام سطوح مدیریتی باید رعایت شود تا امنیت شغلی و احترام مدیران میانی و رده پایین حفظ شود. اعضای شورای شهر باید به سلامت روحی مدیریت ارشد توجه کنند تا خدای نکرده امنیت روانی کارمندان به خطر نیفتد.

کسی را انتخاب نکنند که به دنبال زد و بند های مالی با پیمانکاران و یا بانک خاصی باشد و از این محل برای خود جیب بدوزد.

اعضای شورای شهر رشت افرادی را که در دوران مدیریتی خود در جذب سرمایه گذار موفق نبوده اند را انتخاب نکنند.

اعضای شورای شهر رشت باید به ادب و شخصیت نامزدهای شهرداری توجه کنند و از انتخاب کسی که از آداب معمول به دور است پرهیز کنند زیرا اخلاق و منش مدیر ارشد یک شهر تا حدودی نشان دهنده فرهنگ و کاراکتر آن شهر است.

اعضای شورای شهر رشت از انتخاب افرادی که اعتقادی به همفکری ندارند اجتناب کنند.

مدیران خوب بین رفتار حرفه ای و انسان بودن، تعادل برقرار می کنند. اعضای شورای شهر رشت از انتخاب افرادی که احترامی برای کارمندان قائل نیستند دوری کنند.

اعضای شورای شهر رشت از انتخاب کسی که برای باج دادن به اعضای شورا و یا برای جلب حمایت ارگان های مختلف و یا تحمیل شرایط از افراد بی کفایت در سیستم مدیریتی استفاده کرده یا خواهند کرد پرهیز کنند.

اعضای شورای شهر رشت از انتخاب افرادی که شفافیت مالی ندارند پرهیز کنند.

اعضای شورای شهر رشت از انتخاب افرادی که املاک شهرداری را با قیمت پایین واگذار کنند و با قیمت چندین برابر زمین یا ملک خریداری می کنند دوری کنند.

توجه به تولیدات داخل شهر رشت یکی از موارد مهمی است که به مرور زمان باعث شکوفایی اقتصاد شهر می شود؛ اعضای شورای شهر رشت از انتخاب افرادی که مصالح پروژه های شهر رشت را از شهرهای دیگر و انهم با قیمتی بالاتر تامین می کنند به جد پرهیز کنند.

به هر حال مسیر برای اعضای شورای شهر رشت مشخص است افراد شاخصی برنامه های خود را برای مدیریت شهرداری ارائه داده اند. از گزینه های غیر بومی معروف که امتحان خود را پس داده اند تا گزینه های بومی که می توان به مدیریت آن ها امیدوار بود.

امیدواریم اعضای شورای شهر رشت تحت تاثیر شعارهای آنچنانی برخی از نامزد های شهرداری قرار نگیرند. کسانی که در طول تجربه مدیریتی خود نه تنها کارنامه درخشانی از خود به یادگار نگذاشتند بلکه لعن و نفرین هزاران نفر را با خود همراه دارند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه