با ایجاد لندفیل جدید در رشت مخالفیم

جعفرزاده: دکتر رسولی در هیات کاراته موفق عمل کرده است/ تصویت کلیات ایجاد پروژه تجهیز و احداث پایگاه علمی کاراته در گیلان

اجرای دوره جانشین پروری پرستاری در گیلان

درخشش سوارکار گیلانی در جمع سه استان برتر کشور

استفاده از خودروهای تک سرنشین در سازمان حمل و نقل بار و مسافر ممنوع شد

استاد صمصام، تاریخ مجسم و معنادار گیلانیان در عرصه تلفیق موسیقی با مفاهیم دینی و مذهبی است

ضرورت حصول اطمینان در سرمایه گذار تالاب عینک

ساعت کار اتوبوس های شهری افزایش یافت

احتمال سهمیه‌بندی بنزین قوت گرفت

بحران کمبود آب و راهکارهای سرریز مهاجرت به رشت بررسی شد

اجرای پروژه فیبر نوری با طول تقریبی صد کیلومتر با قرار گرفتن در مرحله قرارداد/ نصب ۱۱۰ دوربین ترافیکی جهت تسهیل و افزایش ایمنی تردد در معابر سطح شهر رشت

واگذاری دو پارک جنگلی لاکان و سراوان به سرمایه‌گذار بخش خصوصی

کد خبر: 35734 | تاریخ انتشار: ۱۹:۲۹:۵۳ - جمعه ۱۰ شهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

وقتی چرخ گردون به کام شهردار دو بار عزل شده رشت نمی چرخد

از تعریف و تمجید از خواننده آن سوی آبی تا تخریب پایگاه تحلیلی خبری شمال ما!

گویا اینروزها چرخ گردون به نفع محمد علی ثابت قدم نمی چرخد و وی با دو رای دو عضو جدید شورای پنجم شهر رشت از رقابت با سایر کاندیداهای شهرداری باز ماند تا اینبار ثابت قدم راهی برای رسیدن به دفتر شهرداری رشت پیدا نکند!
بخش جالب ماجرا تحرکات اخیر ثابت قدم از نامه نگاری تا دادن بیانیه به شهروندان است و همچنین یک صفحه اینستاگرامی که نام حامیان ثابت قدم را یدک می کشد.
چند روز پیش مطلبی در یکی از سایت های شمال کشور با تیتر «ثابت‌قدم» با یک خوانندۀ لس‌آنجلسی دوباره باز خواهد گشت!
منتشر شد که واکنش به این مطلب از سوی این صفحه اینستاگرامی هواداران ثابت قدم جالب است؛
شمال ما نوشت:

گویا حال و هوای این روزهای ثابت‌قدم شبیه حال و هوای خوانندگان دور از وطن است که سراغ ترانه معروف اردلان سرافراز و داریوش رفته است و در پایان بیانیه خود آورده است” که این مطلب گویا به مذاق برخی خوش نیامد اما در همین صفحه هم تعدادی از هنردوستان ثابت قدم را با داریوش اقبالی مقایسه نموده اند!

البته این مطلب کمتر از ۳ درصد از سوی هواداران لایک داشته است یعنی حدود بیش از۹۷ درصد از کنار این پست بی توجه گذر کردند که این مورد نیز تا حد زیادی قابل توجه است اینکه آیا تعداد دنبال کننده های این صفحه واقعی هستند؟ و یا برای گمراه کردن افکار عمومی تعداد آن افزایش یافته است؟ و اگر این تعداد واقعی است پس این جوابیه آنچنان هم برای دنبال کننده های صفحه هواداران این تکنوکرات میانسال خوش نیامده است!

یکی دیگر از موارد جالب این صفحه پاک شدن نظرات مخالفان ثابت قدم است گویا مدیر این صفحه علاقه زیادی به انتقاد نداشته و در اولین فرصت نظرات مخالفان را حذف می کند! که این نوع عملکرد شباهت زیادی به روش ثابت قدم در گذشته و در واکنش به مخالفان وی در شورای شهر رشت دارد که مخالفان عملکرد خود را را ضد توسعه یا دیوانه خطاب می کرد!

در هر صورت ثابت قدم بهتر است مشخص کند که آیا این پیج و مدیران آن با وی ارتباطی دارند و یا خیر!؟ چطور ممکن است که مسئول یک صفحه مجازی بدون مجوز به خودش اجازه می دهد به نمایندگی از این شهردار دو بار عزل شده برای یک سایت دارای مجوز از وزارت ارشاد جوابیه صادر کند و در تماس تلفنی جوابیه را از طرف دکتر ثابت قدم عنوان کند؟

اگر این صفحه در ارتباط با محمد علی ثابت قدم است و توسط وی یا خویشاوندان وی اداره می شود به نظر ثابت قدم باید پاسخگوی توهین ها باشد و اینکه که چطور در صفحه منتسب به وی تبلیغ یک خواننده آنسوی آبی می پردازند؟

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه