شهردار رشت در زمینه انتصاب مدیران و اقدام عملیات زیربنایی کند است/ نماینده شهر برای من و ده نفر دیگر سخنرانی کرد اما لیست دیگری داد!/ پدر خوانده های اصلاح طلب به هر نحو ممکن برای حفظ قدرت تلاش می کنند

افطاری بی سر و صدای شهردار رشت تنها با چند رسانه!

نشست هم اندیشی با ngo ها و فعالان زیست محیطی با موضوع تفکیک زباله از مبدا

کسب نشان عالی آداب نوین میزبانی بین الملل توسط شهرداری رشت

باز هم جذب نیرو خارج از ضوابط قانونی، با اعمال فشار برخی اعضاء شورای رشت!/ اعضاء شورا بر اساس کدام قانون ، نزدیکان خود را در شهرداری مشغول نمودند!؟

جشن بزرگ نیمه شعبان در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار شد

تجلیل از مدیران سابق منطقه ۴ توسط آرش امیرلو مدیر فعلی منطقه

جمع آوری دستفروشان در رشت به اجرا درآمد

پوست اندازی شهر با اتمام حجم پروژه های در حال اجرا

رضا رسولی: توسعه مدرن شهری راهکار حل معضلاتی همچون اشتغال

مدیر شهرداری منطقه یک رشت از تحقق کامل بودجه ۱۷۱ میلیاردی سال ۹۶ این منطقه خبر داد

نقدی برخواسته از مطالبات مردمی یا تخریب جهت دار تنها بانوی حاضر در مدیریت شهری

کد خبر: 35821 | تاریخ انتشار: ۱۴:۲۶:۵۹ - شنبه ۱۱ شهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

منشی اول شورای شهر رشت:

در تلاشیم تا در اولین فرصت به جمع بندی رسیده و در زمان بندی کوتاه، شهردار آینده رشت را به مردم معرفی کنیم

جلسه ارائه برنامه‌های پنج داوطلب تصدی مدیریت کلانشهررشت امروز(۱۱ شهریور) در صحن شورا آغاز و به مدت ۲ روز ادامه دارد.

فاطمه شیرزاد، سخنگو و عضو شورای شهر رشت با اشاره به انتخاب شهردار توسط اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر رشت گفت: ۲۲ نفر نامزد تصدی شهرداری رشت بودند که با توجه به برگزاری جلسات مختلف شورا با این افراد و بررسی ایده‌ها و برنامه‌هایشان در نهایت پنج گزینه نهایی جهت شهردار شدن انتخاب شد.

وی افزود: مسعود اسلامی، محمد زالفی، فرشاد فقیه، مسعود نصرتی و مسعود کاظمی از بین ۲۲ نفر از نامزدهای به دست گرفتن کرسی شهرداری رشت انتخاب شدند.

شیرزاد با بیان اینکه بررسی برنامه‌های پنج نامزد نهایی شهرداری رشت طی امروز و فردا (۱۱ و ۱۲ شهریور) در صحن شورا صورت می‌گیرد اذعان کرد: این افراد برای به دست گرفتن کرسی شهرداری رشت در شورا حضور یافته و برنامه‌ها و راهکارهای پیشنهادی خود را ارایه داده تا در نهایت پس از بررسی‌های لازم، یک نفر به عنوان شهردار رشت انتخاب شود.

وی با بیان اینکه امروز در پنجمین جلسه شورای شهر رشت، اسلامی، زالفی و فقیه به ارائه برنامه‌های خود می‌پردازند تصریح کرد: در سنوات گذشته مدیران شهرداری نتوانستند در حوزه توسعه و تحول شهری خوب عمل کنند و در تلاشیم تا شهرداری خوب و با تجربه برای شهر انتخاب تا عقب ماندگی‌های کلانشهر رشت جبران شود.

منشی اول شورای شهر رشت با بیان اینکه شهرداری با سرپرستی جمشیدپور اداره می‌شود افزود: علی رغم همه تلاش‌هایی که سرپرست شهرداری انجام می دهد اما مشکلات و ناهماهنگی‌های موجود است که آسیب آن قطعا به مردم و شهر خواهد رسید.

وی تاکید کرد: در تلاشیم تا در اولین فرصت به جمع بندی رسیده و در زمان بندی کوتاه، شهردار آینده رشت را به مردم معرفی کنیم.

منبع: شبستان

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه