خبرنگاران سربازان بی‌ادعا در عرصه اطلاع‌رسانی هستند/ رانت بازی در پروژه‌های پیمانکاری شهرداری رشت

افتتاح ۲ طرح عمرانی و حمل نقل در رشت

رسانه ها همراهان همیشگی شورای رشت هستند / تجلیل از اصحاب رسانه در شورای رشت

راه اندازی اتاق شهروند و اتاق ایده

خدمت کردن یکی از شاخصه های مهم نمایندگان ومسئولین در جامعه اسلامی است

اعتماد یکی از بزرگترین سرمایه های اجتماعی است

شهررشت با مردم مهمان نواز آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است

رضا رسولی: ساخت یادمان دکتر حشمت و حماسه پیلِ داربن از اولویتهای عمرانی سازمان سیما، منظر و فضای سبز در سال ۹۷ است

احیای ابنیه تاریخی شهر وظیفه شهرداری رشت

رشتوندان شایسته کیفی ترین خدمات شهری/لزوم مطالعات کارشناسی برای تعیین اولویت ها در بودجه

ارائه برنامه عملیاتی برای ارتقای کیفیت اسفالت معابر شهری رشت

تایید محدودیت های ترافیکی و یک طرفه کردن خیابان ها از اسفند ماه به صورت آزمایشی/ تصویب جمع آوری نرده های بی آر تی با حفظ خط ویژه

کد خبر: 35890 | تاریخ انتشار: ۱۴:۵۰:۲۹ - یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

شهردار رشت فردا انتخاب می شود/ محدودیتی برای حضور خبرنگاران وجود ندارد

رئیس شورای اسلامی رشت با بیان اینکه شهردار این کلانشهر فردا (دوشنبه) در هفتمین جلسه شورا انتخاب و معرفی می شود، گفت: محدودیتی برای حضور خبرنگاران در جلسه انتخاب شهردار در صحن شورا، وجود ندارد.

سید امیرحسین علوی روز یکشنبه در ششمین جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت با یادآوری این مطلب به خبرنگاران که در دوره های گذشته جلسات انتخاب شهردار غیرعلنی برگزار می شد، افزود: اما جلسه فردا برای انتخاب و معرفی شهردار، بدون محدودیت حضور خبرنگاران برگزار می شود.
وی با اشاره به تصمیم هیات رئیسه شورای اسلامی کلانشهر رشت مبنی بر حضور چرخشی خبرنگاران در صحن شورا و با بیان این که این موضوع موجب دلخوری برخی خبرنگاران شده، اظهار کرد: این تصمیم تنها به دلیل محدویت جا و حفظ آرامش جلسه گرفته شده است.
هیات رئیسه پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر رشت با آغاز به کار دوره جدید شورا تصمیمی مبنی بر حضور چرخشی خبرنگاران برای پوشش خبری جلسات شورا گرفتند که نارضایتی و اعتراض برخی از خبرنگاران را به همراه داشت.
رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت در ادامه سخنانش خاطر نشان کرد: پنج نامزد منتخب برای تصدی پست شهردار ، برنامه های کاری شان در حوزه مدیریت این کلانشهر را ارائه داده اند و اعضای شورا پس از جمع بندی، بهترین گزینه را انتخاب و معرفی خواهد کرد.
در چهارمین جلسه شورای اسلامی رشت در چهارشنبه هفته گذشته، پنج نامزد برای انتخاب نهایی به دست گرفتن سکان شهرداری این کلانشهر، معرفی شدند.
در این جلسه که به منظور بررسی سوابق و برنامه های پست شهرداری رشت تشکیل شده بود، با رای اعضا ، پنج نامزد سمت شهرداری رشت به نام های مسعود نصرتی، مسعود کاظمی، مسعود اسلامی، محمد زالفی و فرشاد فقیه انتخاب شدند.
این تعداد از بین ۲۲ نفر از نامزدها که قبلا برنامه هایشان را برای اعضای شورای اسلامی رشت ارائه داده بودند، انتخاب شده اند که طی دیروز و امروز، با حضور در صحن شورا به بیان برنامه های خود پرداختند.
شهرداری رشت دارای پنج منطقه و ۱۰ سازمان است، کلانشهر رشت نیز حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت ثابت دارد که به طور متوسط ، این تعداد در طول روز به بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر می رسد.
شورای اسلامی رشت در دور پنجم، ۱۱ عضو دارد.

منبع: ایرنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه