شهردار رشت در زمینه انتصاب مدیران و اقدام عملیات زیربنایی کند است/ نماینده شهر برای من و ده نفر دیگر سخنرانی کرد اما لیست دیگری داد!/ پدر خوانده های اصلاح طلب به هر نحو ممکن برای حفظ قدرت تلاش می کنند

افطاری بی سر و صدای شهردار رشت تنها با چند رسانه!

نشست هم اندیشی با ngo ها و فعالان زیست محیطی با موضوع تفکیک زباله از مبدا

کسب نشان عالی آداب نوین میزبانی بین الملل توسط شهرداری رشت

باز هم جذب نیرو خارج از ضوابط قانونی، با اعمال فشار برخی اعضاء شورای رشت!/ اعضاء شورا بر اساس کدام قانون ، نزدیکان خود را در شهرداری مشغول نمودند!؟

جشن بزرگ نیمه شعبان در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار شد

تجلیل از مدیران سابق منطقه ۴ توسط آرش امیرلو مدیر فعلی منطقه

جمع آوری دستفروشان در رشت به اجرا درآمد

پوست اندازی شهر با اتمام حجم پروژه های در حال اجرا

رضا رسولی: توسعه مدرن شهری راهکار حل معضلاتی همچون اشتغال

مدیر شهرداری منطقه یک رشت از تحقق کامل بودجه ۱۷۱ میلیاردی سال ۹۶ این منطقه خبر داد

نقدی برخواسته از مطالبات مردمی یا تخریب جهت دار تنها بانوی حاضر در مدیریت شهری

کد خبر: 35890 | تاریخ انتشار: ۱۴:۵۰:۲۹ - یکشنبه ۱۲ شهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

شهردار رشت فردا انتخاب می شود/ محدودیتی برای حضور خبرنگاران وجود ندارد

رئیس شورای اسلامی رشت با بیان اینکه شهردار این کلانشهر فردا (دوشنبه) در هفتمین جلسه شورا انتخاب و معرفی می شود، گفت: محدودیتی برای حضور خبرنگاران در جلسه انتخاب شهردار در صحن شورا، وجود ندارد.

سید امیرحسین علوی روز یکشنبه در ششمین جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت با یادآوری این مطلب به خبرنگاران که در دوره های گذشته جلسات انتخاب شهردار غیرعلنی برگزار می شد، افزود: اما جلسه فردا برای انتخاب و معرفی شهردار، بدون محدودیت حضور خبرنگاران برگزار می شود.
وی با اشاره به تصمیم هیات رئیسه شورای اسلامی کلانشهر رشت مبنی بر حضور چرخشی خبرنگاران در صحن شورا و با بیان این که این موضوع موجب دلخوری برخی خبرنگاران شده، اظهار کرد: این تصمیم تنها به دلیل محدویت جا و حفظ آرامش جلسه گرفته شده است.
هیات رئیسه پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر رشت با آغاز به کار دوره جدید شورا تصمیمی مبنی بر حضور چرخشی خبرنگاران برای پوشش خبری جلسات شورا گرفتند که نارضایتی و اعتراض برخی از خبرنگاران را به همراه داشت.
رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت در ادامه سخنانش خاطر نشان کرد: پنج نامزد منتخب برای تصدی پست شهردار ، برنامه های کاری شان در حوزه مدیریت این کلانشهر را ارائه داده اند و اعضای شورا پس از جمع بندی، بهترین گزینه را انتخاب و معرفی خواهد کرد.
در چهارمین جلسه شورای اسلامی رشت در چهارشنبه هفته گذشته، پنج نامزد برای انتخاب نهایی به دست گرفتن سکان شهرداری این کلانشهر، معرفی شدند.
در این جلسه که به منظور بررسی سوابق و برنامه های پست شهرداری رشت تشکیل شده بود، با رای اعضا ، پنج نامزد سمت شهرداری رشت به نام های مسعود نصرتی، مسعود کاظمی، مسعود اسلامی، محمد زالفی و فرشاد فقیه انتخاب شدند.
این تعداد از بین ۲۲ نفر از نامزدها که قبلا برنامه هایشان را برای اعضای شورای اسلامی رشت ارائه داده بودند، انتخاب شده اند که طی دیروز و امروز، با حضور در صحن شورا به بیان برنامه های خود پرداختند.
شهرداری رشت دارای پنج منطقه و ۱۰ سازمان است، کلانشهر رشت نیز حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت ثابت دارد که به طور متوسط ، این تعداد در طول روز به بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر می رسد.
شورای اسلامی رشت در دور پنجم، ۱۱ عضو دارد.

منبع: ایرنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه