امید است در سایه همدلی و همراهی زمستان امسال را با خاطره ای خوش و به یادماندنی سپری نماییم

ورود اولین سری تاکسی های با پلاک منطقه آزاد انزلی به رشت

روسا و کارکنان هر ناحیه آبروی شهرداری هستند

پیام تبریک شهردار رشت به رضا رسولی رییس کمیسیون عمران شورا در پی انتخاب به عنوان رییس هیئت کاراته گیلان

آرامش را از خانواده شهرداری سلب کرده ایم/از نیروهای کارآمد در شهرداری رشت استفاده نمی شود

طی احکامی از سوی شهردار رشت؛ انتصابات جدیدی در شهرداری رقم خورد

شهرداری باید به نقطه کارآمدتری برسد و با اعتمادسازی، درصد مشارکت عمومی را بالا برد/ بهبود وضعیت شیروانی و دامنه ساختمان هاموجب دریافت هدیه تشویقی می شود

شهرداری رشت باید طرحهای مناسب به منظور رفع مشکل ترافیک شهر ارائه کند

شهردار رشت: طولانی شدن تشریفات اداری مانع جذب سرمایه گذار می شود

عوامل ایجاد خلل و توقف در ورود سرمایه گذار به شهر با تدوین آیین نامه امور سرمایه گذاری شهرداری رشت کاهش می یابد

ضرورت آموزش کاربردی نیروی انسانی شهرداری رشت

متاسفانه در برخی تصمیم گیری ها دچار سیاست ورزی می شویم / مدل های مالی جدیدی برای کمک به داماش و سپیدرود پیشنهاد شد

کد خبر: 35890 | تاریخ انتشار: ۱۴:۵۰:۲۹ - یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

شهردار رشت فردا انتخاب می شود/ محدودیتی برای حضور خبرنگاران وجود ندارد

رئیس شورای اسلامی رشت با بیان اینکه شهردار این کلانشهر فردا (دوشنبه) در هفتمین جلسه شورا انتخاب و معرفی می شود، گفت: محدودیتی برای حضور خبرنگاران در جلسه انتخاب شهردار در صحن شورا، وجود ندارد.

سید امیرحسین علوی روز یکشنبه در ششمین جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت با یادآوری این مطلب به خبرنگاران که در دوره های گذشته جلسات انتخاب شهردار غیرعلنی برگزار می شد، افزود: اما جلسه فردا برای انتخاب و معرفی شهردار، بدون محدودیت حضور خبرنگاران برگزار می شود.
وی با اشاره به تصمیم هیات رئیسه شورای اسلامی کلانشهر رشت مبنی بر حضور چرخشی خبرنگاران در صحن شورا و با بیان این که این موضوع موجب دلخوری برخی خبرنگاران شده، اظهار کرد: این تصمیم تنها به دلیل محدویت جا و حفظ آرامش جلسه گرفته شده است.
هیات رئیسه پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر رشت با آغاز به کار دوره جدید شورا تصمیمی مبنی بر حضور چرخشی خبرنگاران برای پوشش خبری جلسات شورا گرفتند که نارضایتی و اعتراض برخی از خبرنگاران را به همراه داشت.
رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت در ادامه سخنانش خاطر نشان کرد: پنج نامزد منتخب برای تصدی پست شهردار ، برنامه های کاری شان در حوزه مدیریت این کلانشهر را ارائه داده اند و اعضای شورا پس از جمع بندی، بهترین گزینه را انتخاب و معرفی خواهد کرد.
در چهارمین جلسه شورای اسلامی رشت در چهارشنبه هفته گذشته، پنج نامزد برای انتخاب نهایی به دست گرفتن سکان شهرداری این کلانشهر، معرفی شدند.
در این جلسه که به منظور بررسی سوابق و برنامه های پست شهرداری رشت تشکیل شده بود، با رای اعضا ، پنج نامزد سمت شهرداری رشت به نام های مسعود نصرتی، مسعود کاظمی، مسعود اسلامی، محمد زالفی و فرشاد فقیه انتخاب شدند.
این تعداد از بین ۲۲ نفر از نامزدها که قبلا برنامه هایشان را برای اعضای شورای اسلامی رشت ارائه داده بودند، انتخاب شده اند که طی دیروز و امروز، با حضور در صحن شورا به بیان برنامه های خود پرداختند.
شهرداری رشت دارای پنج منطقه و ۱۰ سازمان است، کلانشهر رشت نیز حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت ثابت دارد که به طور متوسط ، این تعداد در طول روز به بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر می رسد.
شورای اسلامی رشت در دور پنجم، ۱۱ عضو دارد.

منبع: ایرنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه