جای انجام هزینه‌های اضافی در عزاداری‌های محرم فرهنگ‌سازی کنید

الویت شهردار رشت پرداخت حقوق پرسنل شهرداری باشد

خرید یک تابلو نفیس از آثار هنرمندان رشتی توسط دکتر نصرتی شهردار منتخب رشت

سرمایه گذاری در بخش های متعدد فرهنگی، هنری از اهداف جشنواره شب های فرهنگی رشت است

ضرورت تشکیل گروه همیاران محرم

از حمایت رسولی و زاهد تا مخالفت عبداللهی با لایحه دو فوریتی کمک به داماش و سپیدرود/گزارش تصویری

آشنایی با دکتر مسعود نصرتی شصت و پنجمین شهردار رشت

اعلام برنامه های کاری شهردار جدید دقایقی پس از انتخاب

در تلاشیم تا در اولین فرصت به جمع بندی رسیده و در زمان بندی کوتاه، شهردار آینده رشت را به مردم معرفی کنیم

با حضور سرپرست شهرداری رشت، پروژه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی محله قلعه سرا افتتاح شد+ تصاویر

پنج کاندیدای برتر شهرداری رشت بر اساس ۱۰ شاخصه

اعضای کمیسیون های شورای رشت مشخص شدند

کد خبر: 35890 | تاریخ انتشار: ۱۴:۵۰:۲۹ - یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

شهردار رشت فردا انتخاب می شود/ محدودیتی برای حضور خبرنگاران وجود ندارد

رئیس شورای اسلامی رشت با بیان اینکه شهردار این کلانشهر فردا (دوشنبه) در هفتمین جلسه شورا انتخاب و معرفی می شود، گفت: محدودیتی برای حضور خبرنگاران در جلسه انتخاب شهردار در صحن شورا، وجود ندارد.

سید امیرحسین علوی روز یکشنبه در ششمین جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت با یادآوری این مطلب به خبرنگاران که در دوره های گذشته جلسات انتخاب شهردار غیرعلنی برگزار می شد، افزود: اما جلسه فردا برای انتخاب و معرفی شهردار، بدون محدودیت حضور خبرنگاران برگزار می شود.
وی با اشاره به تصمیم هیات رئیسه شورای اسلامی کلانشهر رشت مبنی بر حضور چرخشی خبرنگاران در صحن شورا و با بیان این که این موضوع موجب دلخوری برخی خبرنگاران شده، اظهار کرد: این تصمیم تنها به دلیل محدویت جا و حفظ آرامش جلسه گرفته شده است.
هیات رئیسه پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر رشت با آغاز به کار دوره جدید شورا تصمیمی مبنی بر حضور چرخشی خبرنگاران برای پوشش خبری جلسات شورا گرفتند که نارضایتی و اعتراض برخی از خبرنگاران را به همراه داشت.
رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت در ادامه سخنانش خاطر نشان کرد: پنج نامزد منتخب برای تصدی پست شهردار ، برنامه های کاری شان در حوزه مدیریت این کلانشهر را ارائه داده اند و اعضای شورا پس از جمع بندی، بهترین گزینه را انتخاب و معرفی خواهد کرد.
در چهارمین جلسه شورای اسلامی رشت در چهارشنبه هفته گذشته، پنج نامزد برای انتخاب نهایی به دست گرفتن سکان شهرداری این کلانشهر، معرفی شدند.
در این جلسه که به منظور بررسی سوابق و برنامه های پست شهرداری رشت تشکیل شده بود، با رای اعضا ، پنج نامزد سمت شهرداری رشت به نام های مسعود نصرتی، مسعود کاظمی، مسعود اسلامی، محمد زالفی و فرشاد فقیه انتخاب شدند.
این تعداد از بین ۲۲ نفر از نامزدها که قبلا برنامه هایشان را برای اعضای شورای اسلامی رشت ارائه داده بودند، انتخاب شده اند که طی دیروز و امروز، با حضور در صحن شورا به بیان برنامه های خود پرداختند.
شهرداری رشت دارای پنج منطقه و ۱۰ سازمان است، کلانشهر رشت نیز حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت ثابت دارد که به طور متوسط ، این تعداد در طول روز به بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر می رسد.
شورای اسلامی رشت در دور پنجم، ۱۱ عضو دارد.

منبع: ایرنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه