شهروندان خوش حساب از شهرداری تالش تخفیف می گیرند

بیش از ۲ هزار پروانه تولید گیاهان دارویی صادر شد

“جهانگیری” ۳۰۰ میلیارد تومان در حوزه گردشگری به گیلان وعده داده است

راه‌اندازی سامانه جامع طلاق در گیلان

جعفرزاده: دکتر رسولی در هیات کاراته موفق عمل کرده است/ تصویت کلیات ایجاد پروژه تجهیز و احداث پایگاه علمی کاراته در گیلان

درخشش سوارکار گیلانی در جمع سه استان برتر کشور

استفاده از خودروهای تک سرنشین در سازمان حمل و نقل بار و مسافر ممنوع شد

کمیته انرژی در گیلان تشکیل می شود

انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت با اداره کل پست استان گیلان

زادگاه گل آقا میزبان جشنواره ملی طنز می شود

دعوت به همکاری از ۵۰ بازاریاب توسط چچیلاس

درخشش بانوی سوارکار گیلانی در استان البرز

کد خبر: 36152 | تاریخ انتشار: ۲۱:۱۲:۲۳ - سه شنبه ۱۴ شهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

۱۴ تا ۱۸ شهریور به میزبانی منطقه آزاد انزلی؛

مجمع آسیایی و کارگاه بین‌المللی اسپوکس برگزار می‌شود

انجمن اسپوکس ایران با هدف برگزاری اولین مجمع آسیایی و کارگاه بین المللی،۱۴ تا ۱۸ شهریور، به میزبانی استان گیلان و در منطقه آزاد انزلی میزبان کشورهایی از قاره آسیا و چند کشور اروپایی خواهد بود.

محمدرضا هاشم پور پاشاکی رییس انجمن اسپوکس کشور گفت: اولین مجمع آسیایی اسپوکس برای انتخاب اعضای هیات رییسه کنفدراسیون قاره آسیا با دعوت از نمایندگان چند کشور آسیایی برگزار خواهد شد که در آن رییس اسپوکس قاره آسیا ،دبیر کل،نایب رییس و دیگر اعضای هیات رییسه انتخاب خواهند شد.

وی افزود: در خلال برگزاری مجمع آسیایی،اولین کارگاه آموزش بین المللی مربیگری و داوری را با حضور مربیان و داوران کشورهای خارجی برگزار خواهیم کرد تا آنها با آخرین قوانین و ضوابط این رشته نوپا آشنا شوند.

هاشم پور اظهار داشت: کشورهایی از جمله کره جنوبی، نپال،بوتان،هندوستان،امارات متحده عربی، بحرین، افغانستان، عمان ، انگلستان، کانادا،ایتالیا ،ولز، اسکاتلند و ایران برای حضور در رویداد فوق اعلام آمادگی کرده اند.

وی تصریح کرد: ورزش اسپوکس از سال ۹۴ توسط معاونت ورزش قهرمانی و حرفه ای و ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان کارشناسی و شناسایی شد و از مهر۹۵ تحت پوشش فدراسیون انجمنهای ورزشی رسما فعالیت خود را آغاز کردکه در حدود ۱۱ ماه فعالیت توانسته در ۱۵ استان  و در دو بخش آقایان و بانوان حضور فعال داشته باشد و اولین دوره مسابقات خود را تحت عنوان جام دهه فجر در بهمن ۹۵ در استان قزوین برگزار کند و همچنین با برگزاری کارگاههای متعدد ورزشی ۱۰۵ مربی و داور تربیت کرده است.

منبع: گیل نگاه

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه