چند روش برای افزایش درآمد

دانستنی های مهم درباره سنگ عقیق

برگزاری مراسم تشییع پیکر شهید «حججی» روز چهارشنبه در تهران

پیش بینی کاهش دما در گیلان

تجلیل از میرزا کوچک خان این روزهای گیلان+ عکس

استاد احمدعلی راغب درگذشت نادر گلچین خواننده نامی گیلانی را تسلیت گفت

با نصب المان های ویژه ماه محرم چهره شهر حال و هوای محرم گرفت

زمان سفر کاروان استقلال به رشت مشخص شد/ جباری و رحمتی از سفر باز ماندند

جامعه شناسی رنگ‌ها

۱۵ دقیقه‌ای که زندگی شما را تضمین می‌کند

وظایف اورژانس اجتماعی پس از یک خودکشی ناموفق

جایگاه ابن سینا در تاریخ پزشکی کجاست؟

کد خبر: 36152 | تاریخ انتشار: ۲۱:۱۲:۲۳ - سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

۱۴ تا ۱۸ شهریور به میزبانی منطقه آزاد انزلی؛

مجمع آسیایی و کارگاه بین‌المللی اسپوکس برگزار می‌شود

انجمن اسپوکس ایران با هدف برگزاری اولین مجمع آسیایی و کارگاه بین المللی،۱۴ تا ۱۸ شهریور، به میزبانی استان گیلان و در منطقه آزاد انزلی میزبان کشورهایی از قاره آسیا و چند کشور اروپایی خواهد بود.

محمدرضا هاشم پور پاشاکی رییس انجمن اسپوکس کشور گفت: اولین مجمع آسیایی اسپوکس برای انتخاب اعضای هیات رییسه کنفدراسیون قاره آسیا با دعوت از نمایندگان چند کشور آسیایی برگزار خواهد شد که در آن رییس اسپوکس قاره آسیا ،دبیر کل،نایب رییس و دیگر اعضای هیات رییسه انتخاب خواهند شد.

وی افزود: در خلال برگزاری مجمع آسیایی،اولین کارگاه آموزش بین المللی مربیگری و داوری را با حضور مربیان و داوران کشورهای خارجی برگزار خواهیم کرد تا آنها با آخرین قوانین و ضوابط این رشته نوپا آشنا شوند.

هاشم پور اظهار داشت: کشورهایی از جمله کره جنوبی، نپال،بوتان،هندوستان،امارات متحده عربی، بحرین، افغانستان، عمان ، انگلستان، کانادا،ایتالیا ،ولز، اسکاتلند و ایران برای حضور در رویداد فوق اعلام آمادگی کرده اند.

وی تصریح کرد: ورزش اسپوکس از سال ۹۴ توسط معاونت ورزش قهرمانی و حرفه ای و ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان کارشناسی و شناسایی شد و از مهر۹۵ تحت پوشش فدراسیون انجمنهای ورزشی رسما فعالیت خود را آغاز کردکه در حدود ۱۱ ماه فعالیت توانسته در ۱۵ استان  و در دو بخش آقایان و بانوان حضور فعال داشته باشد و اولین دوره مسابقات خود را تحت عنوان جام دهه فجر در بهمن ۹۵ در استان قزوین برگزار کند و همچنین با برگزاری کارگاههای متعدد ورزشی ۱۰۵ مربی و داور تربیت کرده است.

منبع: گیل نگاه

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه