کمیته انرژی در گیلان تشکیل می شود

انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت با اداره کل پست استان گیلان

زادگاه گل آقا میزبان جشنواره ملی طنز می شود

دعوت به همکاری از ۵۰ بازاریاب توسط چچیلاس

درخشش بانوی سوارکار گیلانی در استان البرز

تقاضای جمعی از مردم از نماینده ولی فقیه در گیلان برای برکناری مدیرعامل ناکارآمد شرکت توزیع برق

دستاوردهای مطلوب نشست سالیانه شهرهای خلاق برای رشت

دستور ساخت هزار زمین والیبال در فضای باز روستایی گیلان تا پایان امسال را صادر کرد

“چچیلاس” تبلیغات شارژی با سبکی نوین

مشاور حقوقی کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای‌شهر رشت منصوب شد

انتصاب سردبیر جدید خبرگزاری ایسنا در گیلان

صدور مجوز پخش فوتبال ایران و اسپانیا در پیاده راه فرهنگی در راستای ایجاد نشاط عمومی

کد خبر: 36161 | تاریخ انتشار: ۹:۵۲:۴۲ - چهارشنبه ۱۵ شهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

کشف بیش از ۱ تن مواد مخدر سنتی و صنعتی در گیلان

از آغاز سال جاری تاکنون بالغ بر یک تن و ۱۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در سطح استان کشف شده که کشف این مقدار مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۵ درصد افزایش داشته است.

سرهنگ مهرداد مهرگان اظهار کرد: امنیت یک محصول اجتماعی بوده که به‌واسطه مشارکت عموم جامعه ایجاد می‌شود.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه پلیس برای ایجاد یک امنیت پایدار دست نیاز به‌سوی تمام نهادهای اجتماعی به‌ویژه رسانه‌ها دراز کرده است، تصریح کرد: اطلاع‌رسانی، آموزش همگانی و چرخه صحیح اطلاعات برای مردم ازجمله خواسته‌های پلیس از رسانه‌ها است.

وی با تصریح بر اینکه استان گیلان از شاخص‌های امنیتی بالایی برخوردار بوده و تمام تلاش همکاران ما در فرمانده انتظامی استان این است که حتی جرائم خرد و بسیار خرد هم در جامعه رخ ندهد، خاطرنشان کرد: مردم با مشارکت اجتماعی، خودکنترلی و کمک به پلیس می‌توانند به تولید امنیت کمک کنند.

مهرگان با اذعان بر اینکه یکی از وظایف ما در شهرستان آستارا به‌عنوان ویترین جمهوری اسلامی ایران در حوزه کشورهای آسیای میانه تقویت بنیه نیروهای انتظامی است، گفت: آستارا یک شهرستان تفرجگاهی است که از تمام ظرفیت‌ها باید برای سالم‌سازی این شهرستان استفاده شود.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه در تمام آیتم‌ها شاهد کاهش جرائم در شهرستان آستارا هستیم، افزود: این کاهش بر اساس اقدامات هماهنگ برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری شده توسط فرمانده انتظامی این شهرستان صورت گرفته و در تلاش هستیم این وضعیت حفظ شود.

وی با اشاره به اینکه از آغاز سال جاری تاکنون بالغ‌بر یک‌تن و ۱۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در سطح استان گیلان کشف و ضبط‌شده است، خاطرنشان کرد: کشف این مقدار مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۵ درصد افزایش داشته است.

مهرگان بابیان اینکه بازدید از دکه‌ها و صنوفی که در نزدیکی مدارس واقع‌شده‌اند و شایبه فروش مواد مخدر و مواد روان‌گردان در آن‌ها وجود دارد در دستور کار پلیس استان گیلان قرارگرفته است، اظهار کرد: این طرح با مشارکت آموزش‌وپرورش، شهرداری‌ها و علوم پزشکی در حال انجام است.

  1. منبع: فارس
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه