انتصاب محمد رسول محمدپور بعنوان مشاور رسانه و مطبوعات اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت

گزارش تصویری سی و ششمین جلسه شورای شهر رشت

۱۵ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی رشت اضافه شد

یادی از هنرمندانی که در سال ۹۶ چهره در نقاب خاک کشیدند

قصه گویی و داستان نویسی جایگزین پیک های نوروزی شد

حدود ۳۵۰ هزار پیاز گل در کلانشهر در استقبال از نوروز کاشته شد

۳۰ فروردین؛آخرین مهلت شرکت در جشنواره ملی مطبوعات

آمادگی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت برای استقبال از نوروز

سفر به دریای شمال و غذاهای رنگارنگ

گیلان؛ قطب فولاد کشور

نخستین اکسپو عکس گیلان آغاز به کار کرد

برگزاری جشنواره نوروزی در موزه میراث روستایی گیلان به قوت خود باقی است

کد خبر: 36161 | تاریخ انتشار: ۹:۵۲:۴۲ - چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

کشف بیش از ۱ تن مواد مخدر سنتی و صنعتی در گیلان

از آغاز سال جاری تاکنون بالغ بر یک تن و ۱۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در سطح استان کشف شده که کشف این مقدار مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۵ درصد افزایش داشته است.

سرهنگ مهرداد مهرگان اظهار کرد: امنیت یک محصول اجتماعی بوده که به‌واسطه مشارکت عموم جامعه ایجاد می‌شود.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه پلیس برای ایجاد یک امنیت پایدار دست نیاز به‌سوی تمام نهادهای اجتماعی به‌ویژه رسانه‌ها دراز کرده است، تصریح کرد: اطلاع‌رسانی، آموزش همگانی و چرخه صحیح اطلاعات برای مردم ازجمله خواسته‌های پلیس از رسانه‌ها است.

وی با تصریح بر اینکه استان گیلان از شاخص‌های امنیتی بالایی برخوردار بوده و تمام تلاش همکاران ما در فرمانده انتظامی استان این است که حتی جرائم خرد و بسیار خرد هم در جامعه رخ ندهد، خاطرنشان کرد: مردم با مشارکت اجتماعی، خودکنترلی و کمک به پلیس می‌توانند به تولید امنیت کمک کنند.

مهرگان با اذعان بر اینکه یکی از وظایف ما در شهرستان آستارا به‌عنوان ویترین جمهوری اسلامی ایران در حوزه کشورهای آسیای میانه تقویت بنیه نیروهای انتظامی است، گفت: آستارا یک شهرستان تفرجگاهی است که از تمام ظرفیت‌ها باید برای سالم‌سازی این شهرستان استفاده شود.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه در تمام آیتم‌ها شاهد کاهش جرائم در شهرستان آستارا هستیم، افزود: این کاهش بر اساس اقدامات هماهنگ برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری شده توسط فرمانده انتظامی این شهرستان صورت گرفته و در تلاش هستیم این وضعیت حفظ شود.

وی با اشاره به اینکه از آغاز سال جاری تاکنون بالغ‌بر یک‌تن و ۱۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در سطح استان گیلان کشف و ضبط‌شده است، خاطرنشان کرد: کشف این مقدار مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۵ درصد افزایش داشته است.

مهرگان بابیان اینکه بازدید از دکه‌ها و صنوفی که در نزدیکی مدارس واقع‌شده‌اند و شایبه فروش مواد مخدر و مواد روان‌گردان در آن‌ها وجود دارد در دستور کار پلیس استان گیلان قرارگرفته است، اظهار کرد: این طرح با مشارکت آموزش‌وپرورش، شهرداری‌ها و علوم پزشکی در حال انجام است.

  1. منبع: فارس
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه