ورودسامانه بارشی به کشور از فردا

برخورد نادرست برخی از مسئولان ادارات با خبرنگاران

افزایش قیمت نان برای همه شهرها نیست

شیر تو شیر بازار لبنیات

چالش قیمت‌ لوازم خانگی از ماه آینده

آلمان محبوب ترین کشور دنیا؛ سقوط آمریکا به رده ششم

تجمع « لبیک یا رسول الله» در ۱۳ امامزاده شاخص گیلان برگزار شد

اعزام اولین کاروان کمک های انسان دوستانه توسط هیئت کبدی استان گیلان به مناطق زلزله زده غرب کشور

قیمت جدید نان و مصیبت پس گرفتن بقیه‌ی پول!

همه آن چه باید در مورد احتمالات قرعه‌کشی جام‌جهانی ۲۰۱۸ برای تیم ملی ایران بدانید

قهرمانی گیلان در مسابقات کشتی فرنگی کشور

خانه‌ای در سرپل ذهاب که زلزله تخریب اش نکرد (عکس)

کد خبر: 36161 | تاریخ انتشار: ۹:۵۲:۴۲ - چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

کشف بیش از ۱ تن مواد مخدر سنتی و صنعتی در گیلان

از آغاز سال جاری تاکنون بالغ بر یک تن و ۱۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در سطح استان کشف شده که کشف این مقدار مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۵ درصد افزایش داشته است.

سرهنگ مهرداد مهرگان اظهار کرد: امنیت یک محصول اجتماعی بوده که به‌واسطه مشارکت عموم جامعه ایجاد می‌شود.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه پلیس برای ایجاد یک امنیت پایدار دست نیاز به‌سوی تمام نهادهای اجتماعی به‌ویژه رسانه‌ها دراز کرده است، تصریح کرد: اطلاع‌رسانی، آموزش همگانی و چرخه صحیح اطلاعات برای مردم ازجمله خواسته‌های پلیس از رسانه‌ها است.

وی با تصریح بر اینکه استان گیلان از شاخص‌های امنیتی بالایی برخوردار بوده و تمام تلاش همکاران ما در فرمانده انتظامی استان این است که حتی جرائم خرد و بسیار خرد هم در جامعه رخ ندهد، خاطرنشان کرد: مردم با مشارکت اجتماعی، خودکنترلی و کمک به پلیس می‌توانند به تولید امنیت کمک کنند.

مهرگان با اذعان بر اینکه یکی از وظایف ما در شهرستان آستارا به‌عنوان ویترین جمهوری اسلامی ایران در حوزه کشورهای آسیای میانه تقویت بنیه نیروهای انتظامی است، گفت: آستارا یک شهرستان تفرجگاهی است که از تمام ظرفیت‌ها باید برای سالم‌سازی این شهرستان استفاده شود.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه در تمام آیتم‌ها شاهد کاهش جرائم در شهرستان آستارا هستیم، افزود: این کاهش بر اساس اقدامات هماهنگ برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری شده توسط فرمانده انتظامی این شهرستان صورت گرفته و در تلاش هستیم این وضعیت حفظ شود.

وی با اشاره به اینکه از آغاز سال جاری تاکنون بالغ‌بر یک‌تن و ۱۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در سطح استان گیلان کشف و ضبط‌شده است، خاطرنشان کرد: کشف این مقدار مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۵ درصد افزایش داشته است.

مهرگان بابیان اینکه بازدید از دکه‌ها و صنوفی که در نزدیکی مدارس واقع‌شده‌اند و شایبه فروش مواد مخدر و مواد روان‌گردان در آن‌ها وجود دارد در دستور کار پلیس استان گیلان قرارگرفته است، اظهار کرد: این طرح با مشارکت آموزش‌وپرورش، شهرداری‌ها و علوم پزشکی در حال انجام است.

  1. منبع: فارس
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه