طرح ویزیت رایگان رانندگان حمل و نقل عمومی برون شهری اجرا شد

رئیس مجلس به گیلان سفر می‌کند+برنامه‌ها

فرش‌بافان گیلانی را به سمت تولید فرش دستباف ابریشمی سوق دهیم

گیلان قحط الرجال نیست؛ منطقه آزاد را دیگر به یک بومی متخصص بسپارید

نصب بنر تشکر از وزیر جهاد توسط اتحادیه تولیدکنندگان برنج !؟/ نهادهای نظارتی آبی بر آتش رنج برنج‌کاران بپاشند/ برنج اگر انسان بود، هفت‌کفن می‌پوساند!

آخرین وضعیت مصدومان زلزله لنگرود

به گیلان رحم کنید! / طرحی که اکوسیستم شمال را نابود می‌کند

از این پس در زمین های نسقی به جای ساخت و ساز ، سبزی بکارید !!!

تکمیل راه آهن قزوین-رشت-انزلی-آستارا خواسته مشترک ایران و روسیه

تالاب انزلی، تجارت خارجی، توسعه دریامحور، گردشگری و حمل و نقل ریلی انزلی در برنامه آمایش باید مورد توجه قرار گیرد

مدیر روابط عمومی که توان مدیریت یک جلسه را هم ندارد

پنج نقش‌خوانی از نمایشنامه‌های اکبر رادی به شیوه‌ی تئاترکاغذی در تماشاخانه‌ی هامون

کد خبر: 36512 | تاریخ انتشار: ۱۹:۴۴:۱۱ - دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

فروشندگان کباب خیابانی در رشت موظف به کسب کارت بهداشت می‌شوند

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری رشت با بیان اینکه فروشندگان کباب خیابانی در رشت موظف به کسب کارت بهداشت و نظارت بهداشتی می‌شوند گفت: به‌زودی این کسب و کار توسط بهداشت مورد سرکشی و نظارت قرار می‌گیرد.

غلامرضا زکی‌زاده با بیان اینکه در مورد معضل کباب فروشی‌های خیابانی در سطح شهر رشت جلسه‌ای جهت بررسی در شهرداری رشت گذاشته شد اظهار داشت: یک طرح مطالعاتی در بحث ساماندهی کباب فروشی‌های سطح شهر رشت مصوب شد.

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری رشت افزود: در این طرح مطالعات وبررسی‌های تخصصی در مورد نوع و شکل دکه و یکسان‌سازی آن‌ها صورت می‌گیرد و فروشندگان کباب خیابانی موظف به کسب کارت بهداشت و نظارت بهداشتی می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه  به‌زودی این کسب و کار توسط بهداشت مورد سرکشی و نظارت قرار می‌گیرد اذعان داشت: سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی متولی این موضوع است و به‌طور جدی پیگیر حل و ساماندهی این معضل به شکل صحیح است.

زکی‌زاده با بیان اینکه حفظ سلامت مردم و رعایت نکات بهداشتی از اصول اساسی در این طرح مطالعاتی است افزود: علاوه بر بهداشت، سیمای شهری هم در این معضل خدشه‌دار می‌شود که با ساماندهی صحیح می‌توان این دغدغه شهروندان و گردشگران را برطرف کرد.

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری رشت گفت: شماره تلفن ۱۳۷ شهرداری آماده پاسخگویی به سوالات و شکایات مردمی و ارائه راهنمایی به شهروندان عزیز است و مردم با مشاهده هرگونه تخلفی می‌توانند مراتب را به اطلاع شهرداری برسانند.

منبع: تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه