رقابت هفت هزار و ۵۵۹ داوطلب در آزمون دکتری تخصصی در گیلان

ارائه برنامه عملیاتی برای ارتقای کیفیت اسفالت معابر شهری رشت

سید پیام جعفری نیا مدیر روابط عمومی شورای شهر رشت شد

جشنواره پاسداشت زبان مادری در گیلان برگزار شد

راه آهن قزوین – رشت اردیبهشت ۹۷ بهره برداری می شود

امروز فقط سپیدرود

تصویب انتشار اوراق خدمات شهری برای اولین بار در کلانشهر رشت

صنعت ابریشم؛ از هویت‌های اصیل گیلان

آماده باش نیروهای دامپزشکی گیلان در قبال آنفلوانزای پرندگان تا بهار

پسماند همچنان اصلی ترین معضل شهرهای شمالی کشور است

رئیس شورا: فردی مطلع به امور فنی شب شهادت ریسه های تقاطع رازی را روشن می کند و تصاویرش را به رسانه ها می دهد!

از سه راه گلایل به طرف خیابان استاد معین به روایت تصویر

کد خبر: 36570 | تاریخ انتشار: ۱۸:۲۶:۴۴ - سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

ایجاد ۳۰۰ ایستگاه صلواتی به مناسبت دهه اول محرم در رشت

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رشت از ایجاد ۳۰۰ ایستگاه صلواتی به مناسبت دهه اول محرم در رشت خبر داد و گفت:مسئولیت هر گونه اتفاقات و حوادث در ایستگاه صلواتی به عهده مسئول آن خواهد بود .

حجت‌الاسلام صادق دوستار، رئیس اداره تبلیغات اسلامی رشت با اشاره به ظرفیت‌های موجود در ایستگاه‌های صلواتی اظهار کرد: جوانان و نوجوانان با هر تیپ و قیافه در دهه اول محرم به فکر خدمات رسانی به عزاداران سیدالشهداء (ع) هستند و از این فرصت باید استفاده بهینه کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رشت افزود: با جهت‌دهی مناسب و مدیریت مطلوب در ایستگاه‌های صلواتی، می‌توان برنامه‌ریزی مناسب انجام داد.

وی با اشاره به اهداف تشکیل کمیسیون صدور مجوز در فرمانداری تصریح کرد: این کمیسیون که متشکل از فرمانداری، اداره تبلیغات اسلامی، فرماندهی انتظامی شهرستان و شهرداری رشت است و به منظور نظارت بیشتر بر عملکرد ایستگاه ها تشکیل شده است .

حجت‌الاسلام دوستار رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی در ایستگاه صلواتی را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: در صورت مشاهده هر گونه تخلف یا گزارش مردمی، شخص بر پا کننده پاسخگو بوده و در سال‌های آینده هیچگونه مجوزی بنام شخص مورد نظر صادر نخواهد شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رشت مسئولیت هر گونه اتفاقات وحوادث در ایستگاه صلواتی را به عهده مسئول ایستگاه دانست و متذکر شد: هرگونه اعمال و اتفاتی که در محل ایستگاه بروز کند که منجر به خسارت مالی و جانی به اماکن و اشخاص شود بدون شک مسئولیت آن بر عهده مسئول ایستگاه صلواتی بوده و این اداره و دیگر اعضاء کمیسیون هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت .

حجت الاسلام دوستار رعایت زمان فعالیت ایستگاه‌های صلواتی و تکایا را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: برابر مصوبه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی شهرستان رشت حداکثر تا ساعت ۲۴ می‌توانند فعالیت کنند و از آلودگی صوتی و ایجاد مزاحمت برای همسایگان و عابرین پیاده جداً باید خودداری شود.

منبع: ایکنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه