دستاورد سفرهای خارجی نمایندگان شهرداری رشت چه بوده است؟

انتخاب رییس و نایب رییس اتاق شکوفایی+ تصاویر

اثر استاد تصویرسازی دانشگاه گیلان در بولونیا منتخب شد

کنسرت شهرام ناظری و حافظ ناظری در رشت

درخشش کاراته کاران گیلانی در رقابت های کشوری

اختصاص جایزه به مدال آوران مسابقات انتخابی تیم ملی

چگونه بر کبد چرب غلبه کنیم؟

آزمون سراسری دانشگاه های افسری نیروی دریایی ارتش جمعه برگزار می شود

شهروندان گیلانی مراقب شگرد جدید کلاهبرداری کارت به کارت باشید

مراسم سالروز شهادت سردار رشید اسلام “شهید حسین شوقی”

یارانه نقدی دی ماه امشب واریز می شود

پس از مصرف نمک فراوان چه کاری انجام دهیم؟

کد خبر: 36575 | تاریخ انتشار: ۸:۳۵:۳۱ - چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

حق شناس مناسب ترین گزینه استانداری گیلان

صرف نظر از دیدگاه سیاسی افراد نظر من در خصوص چهار نفر معرفی شده به شرح زیر است و گرچه شاید هیچ کدام از این چهار نفر گزینه مطلوب از نظر حقیر نباشد ولی یکی از چهار نفر را به زعم خود اعلام خواهم نمود:
۱- گرچه بومی بودن را شاخص اصلی نمیدانم اما با توجه به موضع گیری های صورت گرفته علیه گزینه غیر بومی مطرح شده عملا کار برای ایشان در آینده سخت خواهد بود ضمن اینکه استان بوشهر با گیلان به جز ساحلی بودن تفاوتهای زیادی دارد که حتی موفق بودن ایشان در بوشهر هم دلیلی بر موفقیت در گیلان نخواهد شد . بنابراین با آقای سالاری موافق نیستم .
۲- ضمن احترام به آقای نجفی ایشان را استاندار موفقی نمیدانم و نابسامانی اوضاع مدیریت در بسیاری از ادارات کل و سازمانها و فرمانداری ها و همچنین وضع نامناسب پروژه ها و بخش خصوصی استان حکایت از این امر دارد.
۳- دوست گرامی آقای دکتر کیوان محمدی هم از تجربه کافی و همسنگ برای حضور در این سطح برخوردار نیستند و در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هم بر اساس نظر خیلی از افراد مرتبط با آن حوزه نتوانستند به موفقیتهای درخوری دست پیدا کنند که ضعف در بودجه ریز ی و جذب بودجه و عدم نظارت صحیح بر دستگاه های اجرایی در حیطه عملکرد ایشان مورد انتقاد بوده و مشکلات عدیده مشاوران و پیمانکاران استان بدون شک با حیطه کاری ایشان مرتبط است .
۴- تنها گزینه باقی مانده آقای حق شناس است که تفاوتهایی با سه نفر دیگر داشته و علاوه بر تجربه مدیریت در سطح استانی دارای تجربه در وزارتخانه و در حد عضو هیئت مدیره و معاونت یکی از مهمترین معاونتهای وزارت خانه ای بزرگ چون راه و شهرسازی است ، ایشان تجربه نمایندگی مجلس نیز دارد و در زمینه بودجه متبحر و متخصص است و به لحاظ توان آکادمیک نیز بر هر سه بزرگوار ارجح است .
بنابراین در گزینه های موجود مناسبترین فرد آقای دکتر هادی حق شناس است.

به قلم: محمد کهنسال (دبیر انجمن اسلامی مهندسان گیلان)

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه