تمدید ممنوعیت واردات برنج

آسمان گیلان طی روزهای پایانی هفته نیمه ابری همراه با بارندگی پراکنده است

پسته کوهی، مکملی مناسب برای داروهای افسردگی

آغاز پرداخت وام های صندوق چای از هفته آینده

عذرخواهی نماینده رشت از خبرنگاران گیلانی

روستاییان وام ایجاد مشاغل دریافت می‌کنند

میثم خوشگو به عنوان دبیر دبیران انجمن های علمی دانشگاه پیام نور رشت معرفی شد

چگونه حیوانات زمین لرزه را پیش از وقوع حس می‌کنند؟

وضعیت تالاب انزلی قرمز است

فروش بیش از ۲ میلیاردی کتاب در نمایشگاه کتاب گیلان

امید است در سایه همدلی و همراهی زمستان امسال را با خاطره ای خوش و به یادماندنی سپری نماییم

«امین مهرآور» عضو شورای مرکزی کارگزاران سازندگی گیلان شد

کد خبر: 36967 | تاریخ انتشار: ۱۴:۲۷:۱۹ - دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

دو خبر از دانشگاه گیلان در آستانه سال تحصیلی جدید

بر اساس اعلام دانشگاه گیلان دانشجویانی که در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۷ – ۹۶ به آنان خوابگاه تعلق گرفته برای تحویل اتاق به خوابگاه هایشان مراجعه کنند.

رییس روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه گیلان در این باره گفت: دانشجویانی که در نیمسال اول تحصیلی ۹۷-۹۶ به آنان خوابگاه تعلق گرفته و تعیین اتاق کرده اند، می توانند از ساعت هشت صبح روز شنبه ۲۵ شهریور تا پایان وقت اداری ۱۲ مهر با در دست داشتن مدارک لازم برای تحویل گرفتن اتاق به مسوولان خوابگاه ها مربوطه مراجعه کنند.
سعید رهسپار افزود: پرینت فرم سکونت خوابگاه ۲ نسخه (دانشجویان با ورود به سامانه خدمات دانشجویی و انتخاب گزینه درخواست خوابگاه، می توانند فرم سکونت خوابگاه را دریافت کنند) و کارت دانشجویی یا کارت ملی از مدارک مورد نیاز است.
وی بیان داشت: عدم مراجعه دانشجویان برای تحویل گرفتن اتاق تا تاریخ یاد شده، به منزله انصراف از دریافت خوابگاه بوده و به جای آنان، دانشجویان واجد شرایط جدید جایگزین خواهند شد.
رهسپار اظهار داشت: مسوولان خوابگاه ها از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۳ عصر روز جمعه ۲۴ شهریور آماده پاسخگویی و اسکان دانشجویان هستند.
*** ثبت نام برای دریافت وام های دانشجویی
رئیس روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه گیلان افزود: ثبت نام وامهای دانشجویی در پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به آدرسbp.swf.ir آغاز شده است.
وی با بیان این که تمامی دانشجویان می توانند با مراجعه به سامانه یاد شده، ثبت نام کنند، اظهار کرد: دارا بودن صلاحیت اخلاقی و رعایت شئونات دانشجویی، دارا بودن اولویت نیاز مالی،عدم استفاده از وام، کمک یا بورس تحصیلی، عدم اشتغال به کار
و اخذ حداقل تعداد واحدهای مورد لزوم طبق مقررات آموزشی و مشروط نبودن دانشجو در دو نیمسال قبلی بطور متوالی و سپردن سند تعهد محضری با ضامن کارمند شاغل رسمی یا پیمانی دولت، در یکی از دفاتر اسناد رسمی کشور از شرایط عمومی برای وام گیرندگان است.
بیش از ۱۸ هزار دانشجو در دانشگاه گیلان تحصیل می کنند، این دانشگاه دارای حدود ۶۰۰ عضو هیات علمی است.
منبع: ایرنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه