افطاری بی سر و صدای شهردار رشت تنها با چند رسانه!

نشست هم اندیشی با ngo ها و فعالان زیست محیطی با موضوع تفکیک زباله از مبدا

کسب نشان عالی آداب نوین میزبانی بین الملل توسط شهرداری رشت

باز هم جذب نیرو خارج از ضوابط قانونی، با اعمال فشار برخی اعضاء شورای رشت!/ اعضاء شورا بر اساس کدام قانون ، نزدیکان خود را در شهرداری مشغول نمودند!؟

جشن بزرگ نیمه شعبان در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار شد

تجلیل از مدیران سابق منطقه ۴ توسط آرش امیرلو مدیر فعلی منطقه

جمع آوری دستفروشان در رشت به اجرا درآمد

پوست اندازی شهر با اتمام حجم پروژه های در حال اجرا

رضا رسولی: توسعه مدرن شهری راهکار حل معضلاتی همچون اشتغال

مدیر شهرداری منطقه یک رشت از تحقق کامل بودجه ۱۷۱ میلیاردی سال ۹۶ این منطقه خبر داد

نقدی برخواسته از مطالبات مردمی یا تخریب جهت دار تنها بانوی حاضر در مدیریت شهری

پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر رشت در پی بقای سپیدرود در لیگ برتر

کد خبر: 37892 | تاریخ انتشار: ۱۲:۴۷:۴۴ - سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

رضا رسولی: تجهیزات آتش نشانی شکننده ای در اختیار داریم

رضا رسولی به عنوان ناطق اول در یازدهیمن جلسه صحن علنی شورای شهر رشت دقایقی به سخنرانی پرداخت و گفت: خدا را شکر می کنم که همکار عزیزم حاج آقای شکریه سلامت خودشان را به دست آوردند و تلنگری است که بیشتر قدر هم را بدانیم و به سلامتی خود نیز توجه کنیم.

وی با اشاره به روز آتش نشانی و همچنین حادثه پلاسکو افزود: در همه شهرها چنین ساختمان هایی وجود دارد و خوشحالم مدیران آتش نشانی رشت در این مدت بی ادعا نسبت به بهبود تجهیزات اقدام کرده اند و در هر دو دوره چه در دوره آقای مقصودی چه دوره آقای رمضانی اقدامات مثبتی صورت گرفته است.

رسولی از خرید حدود ۳۰ میلیارد تومان ماشین آلات آتش نشانی خبر داد وتصریح کرد: حتی ماشین آلات برف روب ما هم فرسوده شده است و در زمان بحران این مسائل بیشتر دیده خواهد شد.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر رشت در ادامه آتش نشانان را طلایه داران آسایش و آرامش مردم شهر دانست و گفت: در این سیستم ماشین آلات بخش کوچکی از ناوگان دفاعی شهر است و بخش عمده را خود انسان تشکیل می دهد. آتش نشانان برای امنیت مردم با سوانحی مثل آتش می جنگند.

رسولی مطرح کرد:  امید ما بر این است که در سال آینده با دست پر در خصوص تجهیزات آتش نشانی صحبت کنیم. متاسفانه در حال حاضر برای سالی که پیش رو داریم می توان گفت که تجهیزات شکننده ای در اختیار داریم.

عضو شورای شهر رشت ادامه داد: امروز شهر پر از شنیده هاست! البته نمی توان به این شنیده ها اکتفا کرد. ما روز آتش نشان را پشت سر گذاشته ایم و نقش آتش‌نشانان را باید به آن توجه ویژه ای داشت.

رسولی با تاکید بر نگاه تخصصی به آتش نشانی افزود: بدنه شهرداری نباید درگیر سیاسی بازی ها شود و مداخله افراد از بیرون بر انتصابات تاثیر بگذارد. نگذاریم که از این فضای سالم کاری سازمان آتش نشانی فاصله بگیرد. حساسیت من در این سازمان بسیار بالاست. شاید در سازمان های دیگر بنده هم نظراتی بدهم اما این سازمان را باید مستثنی بدانیم و نگذاریم منافع مردم تحت تاثیر امیال شخصی افرادی قرار بگیرد.

منبع: صبح رشت

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه