همه چیز در مورد غذای گیلانی

گیلان غرق در عزا و ماتم فاطمی(س)

ویروس آنفلوانزای پرندگان گیلان خطرناک‌تر می‌شود

تشکیل کمیته امنیت توسعه اقتصادی در گیلان/ اعتبارات پژوهشی هدفمند باشد

آوای خشکسالی در گیلان

تاکید شهردار رشت بر رفع مشکلات ترافیکی، آسفالت و محیط زیست

گیلانیان به دعوت چه کسی مسلمان شدند؟

حضور نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان در راهپیمایی ۲۲ بهمن رشت/ نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری مهمان مراسم امروز

استقبال از خودروها و وسایل نقلیه عمومی در شهر ایده ال

عضویت رایگان در سراسر کتابخانه های عمومی گیلان

کونگ فو و هنر های رزمی استان گیلان از جایگاه ۲۸ کشوری توانست به جایگاه ۸ دست یابد

بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی مرزمجاز دریایی تعیین شد

کد خبر: 38161 | تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱:۵۶ - یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

انتصاب استاندار بوشهری و سو استفاده یکی از مدیران کل

گویا انتصاب استاندار بوشهری بیش از هر کسی برای یکی از مدیران کل شیرین نشسته است که خود را امروز تافته جدا بافته کرده و با ادعای خویشاندی با استاندار گیلان تحرکات جدیدی را آغاز کرده است.
در حالیکه هموز یکماه از حضور استاندار جوان بوشهری در گیلان نمی گذرد تحرکات جدیدی در استانداری آغاز شده است که قطعا با ذائقه کارکنان گیلانی سازگار نخواهد بود.

حرکات جهت دار و بروز رفتارهای منفعت طلبانه یکی از مدیران کل این استانداری با حمایت های متحدان وی در حوزه معاونین استانداری قطعا فضای کاری را برای این استاندار سخت خواهد کرد.
در حالیکه همگان در انتظار تغییرات منطقی، ضروری و امید بخش در استانداری هستند مشاهده چنین رفتارهایی در سطح بالای استانداری بی شک سبب التهاب و ناپایداری خواهد بود.

همانطور که از روزهای مطرح شدن نام سالاری به عنوان استاندار گیلان با مخالفت های زیادی از سوی نمایندگان و نماینده ولی فقیه در استان همراه بود به راحتی می توان حدس زد که ادامه چنین تحرکاتی از سوی این مدیرکل باعث ضعف شدید استاندار جدید الورود خواهد شد و هزینه های زیادی را برای وی به همراه خواهد داشت!

باید منتظر ماند و دید که آیا استاندار بوشهری گیلان می تواند این فضای باندی را کنترل کند و یا اینکه کارنامه خوب خود را در اداره استان ها از دست خواهد داد!

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه