شهروندان خوش حساب از شهرداری تالش تخفیف می گیرند

بیش از ۲ هزار پروانه تولید گیاهان دارویی صادر شد

یک نفر در ساحل چمخاله غرق و دو نفر مفقود شدند

“جهانگیری” ۳۰۰ میلیارد تومان در حوزه گردشگری به گیلان وعده داده است

راه‌اندازی سامانه جامع طلاق در گیلان

با ایجاد لندفیل جدید در رشت مخالفیم

جعفرزاده: دکتر رسولی در هیات کاراته موفق عمل کرده است/ تصویت کلیات ایجاد پروژه تجهیز و احداث پایگاه علمی کاراته در گیلان

اجرای دوره جانشین پروری پرستاری در گیلان

درخشش سوارکار گیلانی در جمع سه استان برتر کشور

استفاده از خودروهای تک سرنشین در سازمان حمل و نقل بار و مسافر ممنوع شد

استاد صمصام، تاریخ مجسم و معنادار گیلانیان در عرصه تلفیق موسیقی با مفاهیم دینی و مذهبی است

ضرورت حصول اطمینان در سرمایه گذار تالاب عینک

کد خبر: 3878 | تاریخ انتشار: ۸:۳۳:۲۹ - پنجشنبه ۴ ارد ۱۳۹۳ | بدون نظر | چاپ |

متولی ورزش در کوچصفهان مشخص نیست

صدای کوچصفهان:

رئیس هیئت گلف بخش کوچصفهان گفت: پس از گذشت چندین ماه از افتتاح هیئت گلف در کوچصفهان متاسفانه هیچ همکاری از سوی نهادهای مرتبط با این هیئت صورت نگرفته است. در روز افتتاحیه برخی از مسئولان وعده هایی در خصوص پیشبرد اهداف ورزش گلف داده بودند که متاسفانه هیچ یک از وعده ها تا کنون تحقق نیافته است.
حمید نظرخواه علیسرایی افزود: هنوز در باور برخی از مسئولان کوچصفهان، بازی گلف جزء ورزش محسوب نمی شود و شاید یکی از دلایل عدم همکاری و دعوت نکردن این هیئت در جلسه بررسی وضعیت ورزشی کوچصفهان همین موضوع باشد!
وی ضمن گلایه از وضعیت ورزش در کوچصفهان ابراز نگرانی کرد و گفت: متاسفانه مدت چند ماهی است که برخی از گروه های ورزشی در کوچصفهان به دلیل عدم در اختیار قرار دان زمین وسالن ورزشی از سوی متولیان امر، با مشکل مواجه اند زیرا سالن و زمین های ورزشی در انحصار طیف خاصی قرار دارد و این مسئله ورزشکاران کوچصفهان را دچار مشکل و نگرانی کرده است.
این مسئول ادامه داد: هنوز معلوم نیست متولی اصلی ورزش در کوچصفهان چه کسی است؟ و از مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان خواست که در خصوص وضعیت نابسامان گروه های ورزشی کوچصفهان از نزدیک بررسی های لازم را انجام و پیگیر مشکلات ورزشی این شهر باشند.
رئیس هیات گلف در پایان اظهار داشت: در روز افتتاح هیئت گلف، رئیس شورای اسلامی شهر کوچصفهان قول داده بود که ما در حد توان خودمان سعی می کنیم زمینی را جهت بازی مینی گلف فراهم سازیم، اما متاسفانه جلسه بررسی وضعیت ورزش کوچصفهان بدون دعوت از هیئت گلف برگزار گردید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه