تسویه حساب با چایکاران تا هفته آینده

رضا خرم: می‌توان با استفاده از آثار مرحوم خرم نسل امروز را تشویق کرد / بردیا صدرنوری: اساساً به دنبال تیپ خاصی از موسیقی هستیم / گفت‌وگو با برگزارکنندگان جشنواره و جایزه همایون خرم

جلسه توجیهی اعضای اعزامی ستاد اربعین شهرداری رشت به کربلای معلی برگزار شد

محورهای مسدود و دارای بارش باران

برخی‌ها که دارای تریبون هستند ما را موعظه می‌کنند که تقوا داشته باشیم/ ما سربازان رهبری هستیم

فصل صید ماهیان استخوانی از دریای خزر آغاز شد

۴۱۶ نفر در معرض خطر سیل به مناطق امن منتقل شدند

عملکرد ستاد بحران شهرداری رشت در حوزه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رشت

ذاکری: مقیمی مورد قبول لیست امید است/ رمضانپور: ۳ اصلاح طلب شورا گزینه ای ندارند

برگزاری جلسه ستاد بحران شهرداری رشت در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی

عملیات ستاد بحران شهرداری رشت در سطح شهر (بخش ششم)

عملیات ستاد بحران شهرداری رشت در سطح شهر (بخش پنجم)

کد خبر: 39363 | تاریخ انتشار: ۱۸:۰۶:۵۴ - شنبه ۲۰ آبا ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

توافق پرداخت ۷۹۵ میلیارد تومان برای مصوبات سفر و طرح های گیلان

استاندار گیلان از توافق پرداخت ۷۹۵ میلیارد تومانی استانداری گیلان با سازمان برنامه و بودجه کشور برای مصویات سفر و طرح های استان خبر داد.

مصطفی سالاری روز شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: خواسته ما اختصاص یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است و در این راستا اهتمام داریم ولی با توجه محدودیت های اعتباری کشور برای توافق این پرداخت قدردانی می کنیم .
وی اضافه کرد: برخی مشکلات استان مربوط به بیش از ۳۰ سال قبل می باشد که رفع آنها در دو سه سال اخیر سرعت گرفته است و انتظار می رود با حضور دکتر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور تحرک بیشتری را شاهد باشیم.
استاندار گیلان به بودجه سال ۹۷ نیز اشاره و بیان کرد: پیشنهادات لایحه بودجه ۹۷ را تدوین و به رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور تقدیم می کنیم.
وی تصریح کرد: اهتمام داریم تا با یک حرکت شتابان در مسیر توسعه گیلان با حمایت مردم، کمک گرفتن از صاحبان خرد ، نخبگان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی جلو ببریم و آنچه به مردم قول دادیم به نتیجه برسانیم.
سالاری یادآور شد: اولویت های استان را استخراج و ساختاری را براساس شورای برنامه ریزی و توسعه استان را مبتنی بر مشارکت های عمومی و خرد جمعی در کمیته های تخصصی مختص استان تدوین کردیم .
استاندار گیلان ادامه داد: برنامه های راهبردی با ابعاد مشخص ، هم وضع مشخص و هم وضع مطلوب بزودی توسط مدیران کل دستگاه های اجرایی قرار است ، تهیه شود و ما آنها را نهایی می کنیم و مبنای کار در بخش های مختلف قرار می گیرد.
گیلان، از استان‌های شمالی ایران به مرکزیت شهر رشت است.این استان، از شمال به دریای خزر متصل بوده و دارای مرز آبی با کشورهای حاشیه دریا می‌باشد و از طریق آستارا نیز دارای مرز خاکی با جمهوری آذربایجان است . مساحت گیلان افزون بر ۱۴ هزار کیلومترمربع و جمعیت آن حدود دو و نیم میلیون نفر است .استان گیلان به ۱۶ شهرستان تقسیم شده که عبارتند از: آستارا،آستانه‌اشرفیه، املش، بندر انزلی، تالش، سیاهکل، شفت، رشت، رودبار، رودسر، رضوانشهر، صومعه‌سرا، فومن ،لاهیجان ،لنگرود ،ماسال.

منبع: ایرنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه