بلیت شنبه‌های سینما هم نیم‌بها شد

رضا خرم: می‌توان با استفاده از آثار مرحوم خرم نسل امروز را تشویق کرد / بردیا صدرنوری: اساساً به دنبال تیپ خاصی از موسیقی هستیم / گفت‌وگو با برگزارکنندگان جشنواره و جایزه همایون خرم

محورهای مسدود و دارای بارش باران

“پلیس دوچرخه‌سوار”‌ در رشت آغاز به کار کرد

درخواست عجیب مدیر روابط عمومی شهرداری از سرپرست شهرداری رشت!

مجمع خیرین ساماندهی، هماهنگی، همراهی و همگرایی را بین موسسات و مراکز خیریه ایجاد می کند/استان گیلان سومین استان کشور در تشکیل مجمع خیرین است

۶ گزینه نهایی شهرداری رشت اعلام شد+اسامی

توزیع غذای گرم رایگان برای هزاران کودک در مناطق کم برخوردار در گیلان

امید به تخریب کمتر محیط زیست/ بستری برای آبزی پروری، ماهیگیری تفریحی و ورزش های آبی، جذب گردشگر و ایجاد اشتغال

ساماندهی افراد بی خانمان و متکدیان شهر رشت و هدایت آنها به محل گرمخانه و سامانکده شهرداری رشت

بارش شدید باران در گیلان/ جاری شدن سیل دور از انتظار نیست

آمادگی کامل شهرداری رشت برای مقابله با بارش شدید باران

کد خبر: 39522 | تاریخ انتشار: ۹:۲۰:۵۳ - پنجشنبه ۲۵ آبا ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت بیان کرد:

افزایش تسهیلات تشویقی در بافت فرسوده/ نوسازی و بازآفرینی بافت فرسوده رشت

سخنگوی شورای شهر رشت گفت: به منظور ترغیب شهروندان و جلوگیری از خطرات احتمالی تسهیلات تشویقی در بافت فرسوده رشت افزایش یابد.

فاطمه شیرزاد در جمع خبرنگاران با تسلیت به حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه اظهار کرد: زلزله کرمانشاه زنگ خطر جدی برای گیلان است و با توجه به تجربه تلخ زلزله در سال ۶٩ منجیل باید به موضوع نوسازی و بازآفرینی بافت فرسوده رشت توجه بیشتری معطوف شود.

وی افزود: در حال حاضر لایحه جایزه تشویقی در بخش ساخت‌وساز در کمیسیون عمران و بودجه شورا در دست بررسی است و ما قصد داریم در کمیسیون ماده صد، توجه بیشتری به استحکام‌بخشی بناها و کاهش تخلفات ساختمانی صورت بگیرد…

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به ساخت‌وسازهای متعدد در حاشیه رشت گفت: متاسفانه در حاشیه شهر رشت شاهد ساخت‌وسازهای غیر مجاز هستیم و در این راستا شهرداری و حوزه‌های مربوطه باید نظارت بیشتری برساخت‌وسازها و برخورد با تخلفات ساختمانی داشته باشد.

شیرزاد بیان کرد: استحکام بناها و رعایت ایمنی در ساخت‌وساز ها در حوادث غیر مترقبه و بلایای طبیعی، باعث کاهش خسارات و افزایش امنیت شهروندان است.

وی با تسلیت مجدد به زلزله‌زدگان کرمانشاه تصریح کرد: پیشنهاد می‌کنم با تجربه تلخی که در زلزله منجیل داشتیم بررسی گسل‌های شهر رشت در دستور کار کمیسیون عمران و توسعه قرار گیرد.

منبع: فارس

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه