زباله‌های رشت در برابر محیط‌زیست قد کشیدند

مدیران غیربومی از استان های قزوین، تهران، اصفهان و مازندران در حال لابی برای تصدی منطقه آزاد انزلی هستند؟!

طرح ویزیت رایگان رانندگان حمل و نقل عمومی برون شهری اجرا شد

رئیس مجلس به گیلان سفر می‌کند+برنامه‌ها

فرش‌بافان گیلانی را به سمت تولید فرش دستباف ابریشمی سوق دهیم

گیلان قحط الرجال نیست؛ منطقه آزاد را دیگر به یک بومی متخصص بسپارید

نصب بنر تشکر از وزیر جهاد توسط اتحادیه تولیدکنندگان برنج !؟/ نهادهای نظارتی آبی بر آتش رنج برنج‌کاران بپاشند/ برنج اگر انسان بود، هفت‌کفن می‌پوساند!

آخرین وضعیت مصدومان زلزله لنگرود

به گیلان رحم کنید! / طرحی که اکوسیستم شمال را نابود می‌کند

از این پس در زمین های نسقی به جای ساخت و ساز ، سبزی بکارید !!!

تکمیل راه آهن قزوین-رشت-انزلی-آستارا خواسته مشترک ایران و روسیه

تالاب انزلی، تجارت خارجی، توسعه دریامحور، گردشگری و حمل و نقل ریلی انزلی در برنامه آمایش باید مورد توجه قرار گیرد

کد خبر: 39661 | تاریخ انتشار: ۲۰:۱۶:۵۴ - دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

اندر حکایت روابط عمومی اوقاف گیلان

مدیر روابط عمومی که توان مدیریت یک جلسه را هم ندارد

اوقاف و امور خیریه اداره ای است که بنا بر وظیفه ای که در قبال اعتماد مردم دارد باید درش به روی اصحاب رسانه در تمامی شرایط باز باشد چرا که خبرنگاران زبان گویای مردم و پرسشگر سوالاتی هستند که همراه در ذهن جامعه وجود دارد.
اما چندیست که این پاسخگویی از سوی اوقاف گیلان به دلیل عدم مدیریت درست روابط عمومی دچار چالش شده است.
اوقاف اداره ای است که خبرنگاران بدون هیچ چشم داشتی و با وقف قلم و صفحات رسانه خود  همواره اخبار این سازمان را پوشش داده اند . چندی است که به دلیل عدم ارتباط صحیح بین رسانه ها و واحد روابط عمومی انگیزه برخی از رسانه ها برای پوشش این اخبار کم شده است.
این بی کفایتی در اداره روابط عمومی اوقاف گیلان در نشست خبری امروز بیشتر نمود یافت مدیر روابط عمومی که قصد دارد نشست صمیمانه و داخلی با رسانه های گزینشی برگزار کند باید مدیریت درستی نیز برای اینگونه نشست های خبری داشته باشد این رسانه نقد بر برگزاری چنین نشستهای  گزینشی را به فرصتی دیگر واگذار می کند اما اینکه این سازمان از طریق پیامک به رسانه ها اعلام نشست خبری می کند اما در جلوی ورودی سازمان لیست فرمایشی را به نگهبانی تحویل می دهد و حتی از ورود خبرنگارانی که اعلام می کنند به ما از طریق رابطی که سالهاست برای اعلام نشستها پیامک می دهد پیامک دعوت به نشست داده شد  از همان درب ورودی سازمان و نگهبانی   به داخل اداره جلوگیری می شود , جای تامل دارد.

انجام چنین رفتار توهین آمیزی با اصحاب رسانه که وقت، قلم و رسانه خود را وقف کرده اند تایید بر  بی تدبیر ی  مدیر روابط عمومی این اداره کل  در برقرای ارتباط درست را دو چندان می کند چرا که این شعار روابط عمومی ها است که روابط عمومی یعنی سلام ، لبخند ، همدلی و همزبانی …

نشست های خبری و پاسخ مدیران از وظایف مسیولان است و باید به جای  برگزاری نشست های خبری گزینشی برگزاری نشست های آزاد رسانه ای در دستور کار این اداره کل باشد و یا اینکه حداقل زمانی که قصد برگزاری نشستهای گزینشی است  مدیر روابط عمومی در حدی  توان  داشته باشد که بتواند چنین نشستهایی را مدیریت کند.

این نکته را متذکر می شویم که به دلیل عدم برقرای ارتباط صحیح با رسانه ها ازسوی مدیر روابط عمومی رابط رسانه ای اوقاف توانسته تاکنون پل ارتباطی خوبی بین اوقاف و رسانه ها باشد و  تابه امروز  ارسال پیامک از ایشان در دوران “مدیریتهای سابق و امروز واحد روابط عمومی ” تاییدی بر برگزاری نشستها می باشد و همواره توانسته است رضایت رسانه ها و خبرنگاران را جلب کند و همیشه رفتاری رسانه ای و حرفه ای  داشته است.

منبع: عصر صادق

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه