کسب نشان عالی آداب نوین میزبانی بین الملل توسط شهرداری رشت

باز هم جذب نیرو خارج از ضوابط قانونی، با اعمال فشار برخی اعضاء شورای رشت!/ اعضاء شورا بر اساس کدام قانون ، نزدیکان خود را در شهرداری مشغول نمودند!؟

جشن بزرگ نیمه شعبان در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار شد

تجلیل از مدیران سابق منطقه ۴ توسط آرش امیرلو مدیر فعلی منطقه

جمع آوری دستفروشان در رشت به اجرا درآمد

پوست اندازی شهر با اتمام حجم پروژه های در حال اجرا

رضا رسولی: توسعه مدرن شهری راهکار حل معضلاتی همچون اشتغال

مدیر شهرداری منطقه یک رشت از تحقق کامل بودجه ۱۷۱ میلیاردی سال ۹۶ این منطقه خبر داد

نقدی برخواسته از مطالبات مردمی یا تخریب جهت دار تنها بانوی حاضر در مدیریت شهری

پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر رشت در پی بقای سپیدرود در لیگ برتر

  حفظ و احیای محیط زیست شهری لازمه تحقق آرمان “شهر ایده آل”

مصوبات شورا به شهروندان اطلاع رسانی شود

کد خبر: 42464 | تاریخ انتشار: ۱۵:۰۸:۱۰ - چهارشنبه ۱۱ بهم ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

عضو شورای اسلامی شهر رشت خبر داد:

راه‌اندازی بازارچه اشتغال بانوان در بوستان کشاورز رشت

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: به‌زودی بازارچه اشتغال بانوان در بوستان کشاورز شهر رشت به‌منظور بهبود اشتغال زنان سرپرست خانوار راه‌اندازی می‌شود.

فاطمه شیرزاد با تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه اظهار کرد: فاطمه زهرا (س) از همه جهات الگویی کامل و جامعه برای دختران و زنان مسلمان است و ویژگی‌های منحصربه‌فرد ایشان به‌عنوان دختر پیامبر اسلام (ص) و همسر امیر مؤمنان نشانه عظمت شخصیت این بانوی بزرگوار است.

وی با اشاره به راه‌اندازی بازارچه اشتغال بانوان تصریح کرد: امروزه زنان در جامعه ایران اسلامی نقش مهنی و غیرقابل‌انکاری در چرخه تولید و اقتصاد دارند و دوشادوش مردان به کار و تلاش مشغولند.

شیرزاد بیان کرد: در بین زنان شاغل بانوانی که سرپرستی خانواده‌هایشان را بر عهده‌دارند فشار و مشقت بیشتری متحمل می‌شوند تا بتوانند نقش خود را به‌درستی در جامعه ایفا کنند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: شورای اسلامی با مساعدت استانداری گیلان در نظر دارد با راه‌اندازی بازارچه اشتغال بانوان شرایط بهتری به‌منظور فعالیت زنان سرپرست خانوار فراهم کند و در این راستا به‌زودی بازارچه اشتغال مختص بانوان در بوستان کشاورز رشت راه‌اندازی می‌کند.

وی با بیان اینکه در این بازارچه محصولات تولیدی بانوان عرضه می‌شود افزود: صنایع‌دستی، اقلام خوراکی و… که ماحصل دسترنج بانوان زحمتکش است در این بازارچه به مشتریان عرضه می‌شود.

شیرزاد خاطرنشان کرد: زنان ایران اسلامی در ادوار مختلف ثابت کردند توانمندی‌های فراوانی دارند و یقیناً با تشکیل این بازارچه شاهد رونق فعالیت آن و استقلال بیشتر بانوان زحمتکش شهر هستیم.

منبع: فارس

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه