درخواست عجیب مدیر روابط عمومی شهرداری از سرپرست شهرداری رشت!

۶ گزینه نهایی شهرداری رشت اعلام شد+اسامی

۱۳+۱ گزینه برای تصدی شهرداری رشت معرفی شدند

از نامه ۷ عضو شورا برای تسریع انتخاب شهردار تا تداوم لابی ها

زنگ مهر و مقاومت در دبیرستان شهید بهشتی رشت نواخته شد

تصمیم گیری درباره میزبانی شهر خلاق به شورای شهر رشت واگذار شد

شهردار بومی انتخاب ویژه شورانشینان رشت

حل مشکلات ترافیک شهر با تقویت سیستم انبوه بر در آینده نزدیک

رویکرد نمایش خیابانی دائمی رشت اجرای نمایشهای مذهبی و آیینی خواهد بود

اعضای کمیسیون های شورا انتخاب شدند

سندروم “خود درجه یک پندارى” مزمن!

وزیر کشاورزی از دخالت وزیر صنعت و معدن نگران است/از وضعیت صنعت و کشاورزی در گیلان گله‌مند هستیم/در گمرکات به تاجر زور گفته می‌شود

کد خبر: 42464 | تاریخ انتشار: ۱۵:۰۸:۱۰ - چهارشنبه ۱۱ بهم ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

عضو شورای اسلامی شهر رشت خبر داد:

راه‌اندازی بازارچه اشتغال بانوان در بوستان کشاورز رشت

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: به‌زودی بازارچه اشتغال بانوان در بوستان کشاورز شهر رشت به‌منظور بهبود اشتغال زنان سرپرست خانوار راه‌اندازی می‌شود.

فاطمه شیرزاد با تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه اظهار کرد: فاطمه زهرا (س) از همه جهات الگویی کامل و جامعه برای دختران و زنان مسلمان است و ویژگی‌های منحصربه‌فرد ایشان به‌عنوان دختر پیامبر اسلام (ص) و همسر امیر مؤمنان نشانه عظمت شخصیت این بانوی بزرگوار است.

وی با اشاره به راه‌اندازی بازارچه اشتغال بانوان تصریح کرد: امروزه زنان در جامعه ایران اسلامی نقش مهنی و غیرقابل‌انکاری در چرخه تولید و اقتصاد دارند و دوشادوش مردان به کار و تلاش مشغولند.

شیرزاد بیان کرد: در بین زنان شاغل بانوانی که سرپرستی خانواده‌هایشان را بر عهده‌دارند فشار و مشقت بیشتری متحمل می‌شوند تا بتوانند نقش خود را به‌درستی در جامعه ایفا کنند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: شورای اسلامی با مساعدت استانداری گیلان در نظر دارد با راه‌اندازی بازارچه اشتغال بانوان شرایط بهتری به‌منظور فعالیت زنان سرپرست خانوار فراهم کند و در این راستا به‌زودی بازارچه اشتغال مختص بانوان در بوستان کشاورز رشت راه‌اندازی می‌کند.

وی با بیان اینکه در این بازارچه محصولات تولیدی بانوان عرضه می‌شود افزود: صنایع‌دستی، اقلام خوراکی و… که ماحصل دسترنج بانوان زحمتکش است در این بازارچه به مشتریان عرضه می‌شود.

شیرزاد خاطرنشان کرد: زنان ایران اسلامی در ادوار مختلف ثابت کردند توانمندی‌های فراوانی دارند و یقیناً با تشکیل این بازارچه شاهد رونق فعالیت آن و استقلال بیشتر بانوان زحمتکش شهر هستیم.

منبع: فارس

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه