قانون من در آوردی صدور پروانه ساخت سه مرحله ای شهرداری رشت

به لاشه پرندگان وحشی دست نزنید

انتخاب مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه سپیدرود رشت

لیلا پاکیزه به عنوان سردبیر جدید پایگاه تحلیلی خبری خبر راست معرفی شد

تلاش برای بازیابی جایگاه گیلان در هنرهای فردی کشور با برنامه‌ریزی و همت و تلاش جمعی+ تصاویر

جست وجو و نابودی تومورهای سرطان به کمک نانو ربات ها

رونق گردشگری در کلانشهر رشت در گرو رفع مشکل ترافیک

پیکر شهید گیلانی دوران دفاع مقدس پس از ۲۹ سال شناسایی شد

رشت از معدود شهرهای دارای مرکز کنترل ترافیک کشور است

راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک موجب کاهش تخلفات رانندگی در رشت می‌شود

پایان یک ماجرا / احمدی پور هم رفت!

هشدار به شرکت های تولید کننده آمپول «دگزامتازون»!

کد خبر: 42616 | تاریخ انتشار: ۱۷:۱۸:۰۷ - یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

استادیوم فرسوده بندرانزلی بازسازی می‌شود

فرماندار بندرانزلی با بیان اینکه عمر استادیوم این شهرستان ۵۰ سال است گفت: استادیوم شهرستان بندرانزلی با اعتبار اولیه ۳۰ میلیارد ریالی بازسازی می‌شود.

میرشمس مومنی‌زاده عصر امروز همزمان با سومین روز از ایام مبارک دهه فجر در مراسم افتتاح یک سالن ورزشی بخش خصوصی در بندرانزلی اظهار داشت: ورزش نقش ارزنده‌ای را در سلامت و نشاط جامعه ایفا می‌کند.

فرماندار شهرستان بندرانزلی با اشاره به اینکه تنها ارائه خدمات بهداشتی و درمانی برای داشتن یک‌ جامعه سالم کافی نیست بیان کرد: پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی مقوله‌‌ای مهم بوده و نیازمند توجه در جامعه امروز است.

نماینده عالی دولت در بندرانزلی پیشگیری را اقدامی کارآمد به‌منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه امروز توصیف کرد و افزود: توسعه ورزش، فضاها ، اماکن و امکانات ورزشی راهکاری اثرگذار در کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

وی با اشاره به اینکه بندر انزلی توانمندی‌های گسترده‌ای در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی دارد و  توانمندی‌های این شهرستان متمایز است گفت: علاوه‌ بر ظرفیت‌های گردشگری، اقتصادی و تجاری بندرانزلی قطب ورزشی استان و کشور محسوب می‌شود.

مومنی‌زاده این شهرستان را سرشار از استعدادهای درخشان و پیشکسوتان ورزشی دانست و با تاکید بر اینکه بندرانزلی آکنده از عشق به ورزش، قهرمانان ورزشی و ورزشکاران است افزود: مسئولان بندرانزلی جهت حمایت از ورزش در این شهرستان وظیفه سنگینی را برعهده دارند.

فرماندار شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه حمایت از ورزش ضامن سلامت فردی و ارتقاء سلامت اجتماعی است تصریح کرد: تلاش در حمایت از ورزش و توسعه امکانات ورزشی از وظایف مسئولان است.

مومنی‌زاده از تجهیز و نوسازی استادیوم فرسوده بندرانزلی خبر داد و با اشاره به اینکه عمر این استادیوم به ۵۰ سال می‌رسد تاکید کرد: استادیون شهرستان بندرانزلی با اعتبار اولیه ۳۰ میلیارد ریال بازسازی می‌شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه مدیران ارشد شهرستان همواره مکلف به حمایت موثر از باشگاه ملوان هستند خاطرنشان کرد: مردم بندرانزلی و استان گیلان به باشگاه ملوان عشق می‌ورزند.

منبع: تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه