رقابت هفت هزار و ۵۵۹ داوطلب در آزمون دکتری تخصصی در گیلان

ارائه برنامه عملیاتی برای ارتقای کیفیت اسفالت معابر شهری رشت

سید پیام جعفری نیا مدیر روابط عمومی شورای شهر رشت شد

جشنواره پاسداشت زبان مادری در گیلان برگزار شد

راه آهن قزوین – رشت اردیبهشت ۹۷ بهره برداری می شود

امروز فقط سپیدرود

تصویب انتشار اوراق خدمات شهری برای اولین بار در کلانشهر رشت

صنعت ابریشم؛ از هویت‌های اصیل گیلان

آماده باش نیروهای دامپزشکی گیلان در قبال آنفلوانزای پرندگان تا بهار

پسماند همچنان اصلی ترین معضل شهرهای شمالی کشور است

رئیس شورا: فردی مطلع به امور فنی شب شهادت ریسه های تقاطع رازی را روشن می کند و تصاویرش را به رسانه ها می دهد!

از سه راه گلایل به طرف خیابان استاد معین به روایت تصویر

کد خبر: 42636 | تاریخ انتشار: ۹:۲۳:۳۸ - دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

نخستین نشست کتابخوان «مدیران زن»استان گیلان برگزار شد

نخستین نشست تخصصی کتابخوان ویژه «مدیران زن» دستگاه های اجرایی استان گیلان عصر امروز برگزار شد.

باحضور جمعی از بانوان فعال عرصه های اجتماعی، مدیریتی در دستگاه های اجرایی استان گیلان در سالن اجتماعات سازمان برنامه و بودجه استان نخستین نشست تخصصی کتابخوان مدیران زن دستگاه های اجرایی گیلان برگزار شد.

این نشست که به همت اداره کل نهاد کتابخانه های عمومی گیلان در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی به ویژه نشست های تخصصی با حضور مسئولان برگزار شد پیش از این نیز نشست کتابخوان مدیران کل گیلان، شهرداران استان برگزار شده است.

فاطمه رفیعی مدیر کل امور بانوان استانداری گیلان، فاطمه شیرزاد عضو شورای شهر رشت، معصومه نیک کار معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، خدیجه انشا معاون راه و شهرسازی، زهرا حصاری معاون غذا و داروی علوم پزشکی، کیمیا تنهایی مدیر مرکز پژوهش و آموزش سازمان برنامه وبودجهو فرنوش فرضی رئیس بیمارستان الزهرا رشت مدیران زن حاضر در این نشست بودند.

مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی گیلان در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و تسلیت ایام فاطمیه، با اشاره به نقش زنان در جامعه، اظهار کرد: در گذشته این نقش بیشتر حول محور خانه و خانواده تعریف شده است.

هادی نوری با بیان اینکه خوشبختانه این نوع تفکر در امروز تغییر کرده و زنان نقش بیشتری در جامعه ایفا می کنند، افزود: برگزاری این نشست نیز در راستای همین نقش و حضور پررنگ در جامعه از سوی زنان است.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه زمینه حضور سه قشر از بانوان در این نشست فراهم شده است، گفت: این نشست دریچه ای تازه برای بانوان فعال در جامعه ای اسلامی است.

مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی گیلان با تأکید براینکه جامعه ایران یک جامعه پویا و متکثر است، گفت: این پویایی و تکثر با تحمیل خود به جامعه زمینه را برای همه فعالیت های و بروز استعدادها فراهم می کند.

وی در ادامه به فعالیت ۶۵ درصدی بانوان در این اداره کل اشاره کرد و یادآورشد: ۵۰ درصد مدیران کتابخانه های عمومی شهرستان های استان نیز بانوان هستند.

به گفته نوری هدف از برگزاری این نشست ها علاوه بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی فراهم کردن زمینه های رشد و توسعه هر چه بیشتر این فرهنگ است.

در ادامه این نشست هر کدام از بانوان مدیر دعوت شده به معرفی کتاب های خود و بحث و گفتگو درباره آنها پرداختند.

منبع: مهر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه