تیم آتش نشانی رشت به عنوان تیم منتخب گیلان قهرمان مسابقات طناب کشی کارکنان کشور شد

مسابقات طناب کشی قهرمانی کشور در رشت آغاز شد

میزبانی رشت در مسابقات طناب‌کشی کارکنان دولت/ جام ستارگان شطرنج در سطح بالایی برگزار شد

آقای کریمی پاسخ‌گو باشید نه مدعی

هوادار قدیمی سپیدرود هنگام بازگشت از ورزشگاه درگذشت

برگزاری اولین دوره مسابقات وودبال استان گیلان به میزبانی شهرستان رشت

بخشنامه سفر هفتگی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی به شهرستان‌ها ابلاغ شد

انتصابات جدید در فرمانداری شهرستان املش

سرپرست هیئت راگبی شهرستان رشت منصوب شد

افتتاح پروژه های شهرستان آستارا به ارزش ۱۰ میلیارد تومان با حضور استاندار گیلان

پیوند بیشتر با کشورهای همسایه، با بهره گیری از ظرفیت تجاری کاسپین

رویایی شاگردان کریمی با دایی در رشت

کد خبر: 42705 | تاریخ انتشار: ۲۰:۰۷:۵۹ - چهارشنبه ۱۸ بهم ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

گفت و گو با بابک بهاری رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی شهرستان رشت؛

کونگ فو و هنر های رزمی استان گیلان از جایگاه ۲۸ کشوری توانست به جایگاه ۸ دست یابد

رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی شهرستان رشت گفت: کونگ فو و هنرهای رزمی استان گیلان با ریاست جوانی کم سن و سال ولی باتجربه توانست از جایگاه ۲۸ کشوری یه جایگاه ۸ دست یابد.

  • از چه مدت مسئولیت این هیات را برعهده گرفتید؟

بنده از ۱۳ خرداد سال جاری بر اساس تکلیفی که بزرگان کونگ فو شهرستان و اعتمادی که جامعه ورزش کونگ فو شهرستان به اینجانب داشتند عهده دار این مسئولیت شدم و همیشه ایام خود را به عنوان خادم این خانواده بزرگ و زحمتکش می دانم.

  • مدارک ورزشی و تحصیلی خود را اعلام نمائید؟

بنده دارای دان ۶ ( بالاترین دانی که فدراسیون در آن آزمون برگزار نموده است) هستم، دارای مربیگیری درجه C بین المللی، دارای داوری درجه B بین المللی زیر نظر فدراسیون کونگ فووهنرهای رزمی جمهموری اسلامی ایران بوده و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد می باشم.

  • در طول این مدت چه فعالیت های را انجام داده اید؟

بنده اصول کار را براساس کار گروهی پایه ریزی نمودم و در فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و  ورزشی در بعد ورزش قهرمانی و همگانی گام برداشتیم و براین باورم که کار گروهی و مشارکتی برای بدست آوردن منافع هیات می تواند کارساز و موثر باشد. در این بازه زمانی کم با یک چشم انداز کوتاه مدت توانستیم اعتماد از دست رفته جامعه کونگ فو را باز گردانده و تا حدودی جلب نمائیم. دستاورد موارد انجام شده این هیات بالغ بر۸۰ نوع فعالیت ارزشی بوده که از حوصله خوانندگان بدور می باشد. کارهایی که اولین بار در این شهر و استان رقم خورد و اینگونه اولین های فراوان هم در دستور کار هیات در آینده نزدیک می باشد.

  • در مورد اعضای هیات توضیحاتی را ارائه می فرمائید؟

همانطور که عرض نمودم ، به این اصل به معنی واقعی تصمیم گیری گروهی را در برنامه کاری اعتقاد داشته با کمک و مشاوره از متخصصان (پیشکسوتان و صاحب نظران) کونگ فو استان گیلان توانستیم به حول قوه الهی در تاریخ ۹۶/۱۱/۱ ابلاغ اعضای محترم هیات رئیسه- اعضای محترم کمیته فنی-مسئولین و دبیران کمیته ها -نائب رئیس، نائب رئیس در امور بانوان،  مشاوران هیات در کلیه امور و برخی از اعضای کمیته های تخصصی رو منتصب نمایم. و برای اولین بار می توانیم به جرات بگویم که افرادی که در کل هیات کونگ فو و هنرهای رزمی شهرستان رشت در مسئولیت های مختلف انتصاب گردیدند با شرط به اینکه هر نفر در یک مسئولیت، حدودا” تعداد ۸۰ نفر می باشند.

  • ارتباط کاری با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت و هیات کونگ فووهنرهای رزمی استان گیلان را اعلام فرمائید؟

بنده با  آقای شاه محمدی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت که زحمات فراوانی برای پیشرفت ورزش شهرستان می کشد، رابطه دوستانه و تنگاتنگ داشته و به نظر بنده جامعه ورزش از عملکرد ایشان در دوره ریاست شان راضی می باشند. الحق و انصاف هروقت بنده حقیر نیاز به مشاوره و کمک از ایشان داشته همیشه با استقبال بنده را راهنمایی نمودند. در مورد  مجید مهروانی ریاست محترم هیات کونگ فووهنرهای رزمی استان گیلان باید اقرار کنم که این جوان کم سن وسال ولی با کوله باری از تجربه در مدت ۱۴ ماه مسئولیت خود توانست کونگ فو استان گیلان را متحول نماید. از جایگاه ۲۸ کشوری و امسال با افتخار می توانیم بگویم به جایگاه۸ رسیدیم. و کارهای بزرگ و به یاد ماندنی در دوره مدیریت ایشان برای جامعه بزرگ، بی منت و بی ادعا ثبت گردید. همینطور این موفقیت بزرگ را به همه دست اندرکاران کونگ فو استان تبریک و از زحمات و حمایت های  آقای رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان و رضا حیدری ریاست محترم فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی جمهوری اسلامی ایران تشکر و قدردانی می نمایم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه