قانون من در آوردی صدور پروانه ساخت سه مرحله ای شهرداری رشت

به لاشه پرندگان وحشی دست نزنید

انتخاب مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه سپیدرود رشت

لیلا پاکیزه به عنوان سردبیر جدید پایگاه تحلیلی خبری خبر راست معرفی شد

تلاش برای بازیابی جایگاه گیلان در هنرهای فردی کشور با برنامه‌ریزی و همت و تلاش جمعی+ تصاویر

جست وجو و نابودی تومورهای سرطان به کمک نانو ربات ها

رونق گردشگری در کلانشهر رشت در گرو رفع مشکل ترافیک

پیکر شهید گیلانی دوران دفاع مقدس پس از ۲۹ سال شناسایی شد

رشت از معدود شهرهای دارای مرکز کنترل ترافیک کشور است

راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک موجب کاهش تخلفات رانندگی در رشت می‌شود

پایان یک ماجرا / احمدی پور هم رفت!

هشدار به شرکت های تولید کننده آمپول «دگزامتازون»!

کد خبر: 42742 | تاریخ انتشار: ۲۰:۳۵:۰۶ - پنج شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

علی کریمی: پای حرفم ایستاده ام و تا آخر راه می روم

«علی کریمی» سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت، گفت: فدراسیون فوتبال هر تصمیم و کاری که دوست دارد انجام دهد، اما من به اعتقاد و حرفی که زده ام پایبندم و بدون ترس از اتفاقات پیش رو تا آخرش ادامه می دهم.

کریمی پس از شکست سه بر صفر تیمش مقابل استقلال تهران در نشست با خبرنگاران در خصوص پرتاب لگوی میکروفن برنامه ۹۰ در نشست خبری گذشته خود افزود: ۷ آذر صحبت‌هایی را مطرح کردم و امروز ۱۹ بهمن است، اما هنوز برنامه ۹۰ فرصت نکرده تا به آنها بپردازد. اما از «عادل فردوسی‌پور» بپرسید که آیا رفتارم توهین به مردم بود؟ چرا شما در برنامه ۹۰ به موضوع لخت کردن بازیکنان تیم ملی در فرودگاه امام واکنش نشان ندادید؟ چرا دستیار«کارلوس کی‌روش» با نماینده فیفا آن طور برخورد کرد؟ در مورد قضیه طاهری مدیرعامل سابق پرسپولیس و «مهدی طارمی» بازیکن سابق پرسپولیس سه برنامه مفصل داشتید، اما چرا در مورد بلیت فروشی‌ها برنامه نمی‌گذارید؟
وی گفت: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باید علنی باشد و اگر۱۰۰ احضاریه دیگر هم به دست من برسد بدون ترس راهم را ادامه می دهم و اگر اشتباهی کرده باشم تاوانش را خواهم داد. من نمی توانم خویشتندار باشم و هر فردی خصوصیات خاص خودش را دارد.
سرمربی تیم فوتبال سپید رود رشت افزود: البته آقایان از من خواستند تا با ارسال تیم فیلمبرداری آنها موافقت کنم تا صحبت‌هایم را ضبط کنند. اما من قبول نکردم چون می‌دانستم اگر این اتفاق رخ دهد آنها صحبت‌هایم را در پخش کم و زیاد می‌کنند و تنها در برنامه زنده حاضر به صحبت هستم.
کریمی با اشاره به این سئوال که «آیا نگران آینده اش در فوتبال نیست؟» اظهار داشت: شما به عنوان خبرنگار باید وظایف خود را به درستی انجام دهید، اما متأسفانه برخی از خبرنگاران حتی جرأت نکردند صحبت‌های مرا در رسانه‌های خود منعکس کنند. زیرا می خواستند کاخ کرملین را در جام جهانی ۲۰۱۸ ببینند.
وی با اعتراض به اینکه «مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال از سایت این فدراسیون برای شکایت شخصی خودش استفاده کرده است، بیا ن داشت: برخی‌ها با تهدید یا عذرخواهی داستان‌های مختلف را تمام می‌کنند، اما من این موضوع را تا انتها پیگیری خواهم کرد.
مربی اسبق تیم ملی درباره کناره گیری اش از کادرفنی ملی پوشان فوتبال گفت: این سئوالات را از تاج بپرسید و اینکه چرا مربیان ایرانی تیم ملی اخراج شدند و پسر خوانده «کارلوس کی‌روش» را بدون مدرک مربی تیم ملی شد؟ البته کی‌روش عادت دارد همیشه با توپ پر به جلسات برود و با گرفتن چند امتیاز از موضع خود کوتاه می‌آید.
کریمی درباره عملکرد شاگردانش در این دیدار اظهار داشت: مقصر شکست امروز من هستم و در این زمان دو هفته‌ای تا بازی بعدی باید روی ضعف‌ ها کار کنیم و شرمنده هواداران شدیم و امیدوارم در دیدار بعدی جبران کنیم.
وی درباره اینکه سازمان لیگ پیش از این هشدار داده بود که تنها سرمربیان اجازه حضور در نشست خبری را دارند و با توجه به اینکه اسم «علیرضا امامی فر» به عنوان سرمربی سپید رود ثبت شده است، او اجازه حضور در نشست های خبری را ندارد، گفت: چرا پیش از صحبت های من این قانون وجود نداشت، ولی حضور بعضی از مربیان مانند «رضا عنایتی» در نشست خبری مشکلی ندارد.

منبع: ایرنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه