“چچیلاس” تبلیغات شارژی با سبکی نوین

مشاور حقوقی کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای‌شهر رشت منصوب شد

انتصاب سردبیر جدید خبرگزاری ایسنا در گیلان

صدور مجوز پخش فوتبال ایران و اسپانیا در پیاده راه فرهنگی در راستای ایجاد نشاط عمومی

پیام تبریک مهندس امیرلو مدیر منطقه چهار شهرداری رشت به مناسبت برد تیم ملی فوتبال

توزیع رایگان پیراهن ورزشی با طرح تیم ملی ایران توسط تولیدی البسه ورزشی دریا

بادیگاردیسم و نوچه پروری بلای جان شورای پنجم!/ آقای رمضانپور رفتار اطرافیانتان را کنترل کنید

دل نوشته اینستاگرامی مصطفی عاقل منش

دو گیلانی کمیسیون بهداشت از ریاست باز ماندند/ نام یک گیلانی در میان نواب رئیس کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی

بنر تبریک، جمع آوری ته سیگار، دیدار با امام جمعه و دیگر هیچ!

تصاویر سومین دوره نمایشگاه دو سالانه ملی عکس سرمایه اجتماعی در رشت

بازدید از روند فعالیت پاکبانان سطح شهر رشت در شب قدر و دادن افطاری توسط رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت

کد خبر: 42939 | تاریخ انتشار: ۱۰:۳۴:۰۷ - پنجشنبه ۲۶ بهم ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

پایان یک ماجرا / احمدی پور هم رفت!

محمد احمدی پور معاون سیاسی و امنیتی مورد علاقه محمدعلی نجفی استاندار پیشین گیلان بالاخره رفت تا بار دیگر اثبات شود میز و قدرت برای کسی ماندگار نیست!

مردی که جز سابقه و کسوت پر افتخار سپاهی ، فرمانداری را در دولت اصلاحات تجربه کرد و در دولت احمدی نژاد با وجود عزلت نشینی سایراصلاح طلبان و بعضا اعتدال گرایان امروز،مدیرکل کتابخانه های گیلان شد و به ناگاه پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و استانداری عجیب محمدعلی نجفی ، علیرغم شایعات حضورش در ستاد محسن رضایی دریازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به پست خطیر معاونت سیاسی و امنیتی استانداری گیلان دست یافت!

در محافل سیاسی از حسین اسماعیل پور، پورعیسی ، سعید نجفی و حمید امیدی به عنوان دوستان نزدیک و تیم همراه او یاد میشد که البته اولی بدون سابقه وزارت کشوری به فرمانداری صومعه سرا و سپس شهرستان فومن رسید و این مدیریت تا کنون ادامه دار هم بوده است.

حضور او در شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گیلان در چندسال اخیر از رویکردهای دیگر این مدیر سابق ارشد استان محسوب میشود که البته بعضا حیرت و تا حدودی انتقاداتی در بین فعالین سیاسی گیلان را نیز سبب گردید.

 

احمدی پور در مراسم تودیع خود و معرفی علی اصغر جمشیدنژاد به عنوان جانشینش ضمن بیان کارنامه خود به حضار گفت: در چهارسال گذشته سعی شد استان گیلان در آرامش باشد، ۲۶ تشکل و حزب در گیلان فعال بودند و هیچ نشست قانونی بهم نخورد. در مطبوعات رتبه ۲ تا ۶ کشوری هستیم و از لحاظ امنیتی در سال ۹۵ جز ۵ استان اول کشور هستیم. در انتخابات ریاست جمهوری نیز شاهد مشارکت ۸۲ درصدی گیلانیها بودیم و رتبه ۵ کشور را داشتیم و در رای دادن به دکتر روحانی رتبه سوم را داشتیم.او ادامه داد هر توفیقی که داشتیم بخاطر کار و تلاش برای خدمتگزاری ، حضور مردم، همراهی رسانه ها، همراهی نماینده ولی فقیه در استان و مدیریت استان و در راس اینها عنایت خداوند بود. اگر گاهی سختگیری در کار وجود داشت که اگر کسی را ناراحت کرده ام عذرخواهی می‌کنم.وی در پایان و با چراغ سبزی به استاندار وشاید اعلام غیررسمی مشاورت آینده ش در استانداری گیلان ادعا کرداستاندار گیلان از مشورت بنده استقبال کردند و من از این امر استقبال می کنم و حتما مشورت دادن سبب موفقیت خواهد شد!

هرچند احتمال عزیمت وی به البرز و تکرار معاونت سیاسی نجفی هنوز منتفی نشده اما با توجه به اتفاقات روی داده و دلخوری های صریح نجفی از برخی مدیران سابقش این امر دور از ذهن به نظر میرسد.نقش اودر انتصاب مشاور و بعضی از سمت های دیگر در مجموعه های تابعه استاندادی گیلان حتی در دوره استاندار جدید نیز از نکات برجسته دیگر عملکرد وی به حساب می آید.

به هرروی قضاوت در خصوص کارنامه احمدی پور نیاز به بررسی و واکاوی مفصل دارد و حتما مرور زمان پرده از واقعیات جدیدی در این مسیر بر خواهدداشت.

منبع: جارستان

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه