حضور اعضای شورای اسلامی شهر رشت در نشست علمی “رشت” گذشته، حال، آینده

دستگیری کارآگاه قلابی در رشت

گیلان در بحث شهرسازی از سرآمدهای کشور است

طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع از اولویت‌های اول بخش اقتصاد سلامت و درمان است

لزوم ارائه گزارش سفرهای شهر خلاق خوراک شناسی به شورا

اسماعیل حاجی پور: انتقاد از عدم پیگیری مصوبات شورا / تاکید بر اتمام پرژوه بازآفرینی خواهر امام

ارائه بسته‌های متنوع گردشگری توسط هتلداران رونق کسب و کار را به دنبال دارد

می توان از جوانان و ایده های آن ها برای ترویج کتابخوانی بهره گرفت

تلاش برای برگزاری باشکوه مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب

مراسمات شهدا باید بدور از جناح بندی ها و در مسیر وفاق و همدلی برگزار شود

بررسی مباحث فنی اجرای طرح تراموا در رشت

کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها پاسخگوی مشکلات مردم نیست

کد خبر: 42979 | تاریخ انتشار: ۱۰:۵۹:۲۵ - پنجشنبه ۲۶ بهم ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

عضو کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر رشت بیان کرد:

راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک موجب کاهش تخلفات رانندگی در رشت می‌شود

عضو کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای رشت گفت: راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک در رشت موجب کاهش تخلفات و جرائم راهنمایی و رانندگی می‌شود.

محمدحسن عاقل منش صبح امروز در حاشیه مراسم بهره‌برداری از مرکز کنترل ترافیک رشت اظهار کرد: ایجاد نظم و آرامش ترافیکی ازجمله ضروریات و مطلوب جامعه است.

وی افزود: راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک در رشت چند سالی است که مطرح‌شده بود و به لطف الهی و پیگیری‌های مستمر کمیسیون ترافیک شورا و تلاش‌های بی‌وقفه همکاران حوزه معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری رشت امروز شاهد بهره‌برداری آن هستیم.

عضو کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای رشت بیان کرد: با توجه به افزایش چشمگیر خودروها و فضای محدود خیابان‌ها باید به‌نوعی اقدام کرد تا نظم و مقررات ترافیکی در جامعه حاکم شود.

عاقل منش با بیان اینکه نابسامانی و حجم وسیع تردد خودروها موجب سلب آرامش از شهروندان می‌شود تصریح کرد: عدم رعایت مقررات رانندگی موجب بروز آشفتگی در شهر شده و راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک رشت نقش مهمی در کاهش تخلفات رانندگی ایفا می‌کند.

وی با بیان اینکه فرهنگ مردمان رشت زبانزد همگان است افزود: شهر رشت در تمامی مباحث فرهنگی زبانزد خاص و عام است و امیدوارم با راه‌اندازی این مرکز، رشت شاهد افزایش رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در شهر باشیم.

عضو کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای رشت گفت: مأموران پرتلاش راهنمایی و رانندگی به‌طور شبانه‌روزی در راستای کاهش مشکلات ترافیکی گام برمی‌دارند اما امروزه به دلیل محدودیت‌های منابع انسانی باید نسبت به خرید تجهیزات مدرن این حوزه شامل دوربین‌های هوشمند راهنمایی و رانندگی نیز توجه شود.

عاقل منش با قدردانی از زحمات مأموران راهنمایی و رانندگی گیلان بیان کرد: بهره‌برداری از مرکز کنترل ترافیک رشت به مدیریت شهری در اجرای نظم و مقررات ترافیکی کمک می‌کند و نصب دوربین‌های هوشمند راهنمایی و رانندگی در سطح شهر در اصلاح رفتار ترافیکی و رعایت انضباط رانندگی بسیار مؤثر است.

منبع: فارس

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه