انتصاب محمد رسول محمدپور بعنوان مشاور رسانه و مطبوعات اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت

گزارش تصویری سی و ششمین جلسه شورای شهر رشت

۱۵ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی رشت اضافه شد

یادی از هنرمندانی که در سال ۹۶ چهره در نقاب خاک کشیدند

قصه گویی و داستان نویسی جایگزین پیک های نوروزی شد

حدود ۳۵۰ هزار پیاز گل در کلانشهر در استقبال از نوروز کاشته شد

۳۰ فروردین؛آخرین مهلت شرکت در جشنواره ملی مطبوعات

آمادگی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت برای استقبال از نوروز

سفر به دریای شمال و غذاهای رنگارنگ

گیلان؛ قطب فولاد کشور

نخستین اکسپو عکس گیلان آغاز به کار کرد

برگزاری جشنواره نوروزی در موزه میراث روستایی گیلان به قوت خود باقی است

کد خبر: 42979 | تاریخ انتشار: ۱۰:۵۹:۲۵ - پنج شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

عضو کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر رشت بیان کرد:

راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک موجب کاهش تخلفات رانندگی در رشت می‌شود

عضو کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای رشت گفت: راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک در رشت موجب کاهش تخلفات و جرائم راهنمایی و رانندگی می‌شود.

محمدحسن عاقل منش صبح امروز در حاشیه مراسم بهره‌برداری از مرکز کنترل ترافیک رشت اظهار کرد: ایجاد نظم و آرامش ترافیکی ازجمله ضروریات و مطلوب جامعه است.

وی افزود: راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک در رشت چند سالی است که مطرح‌شده بود و به لطف الهی و پیگیری‌های مستمر کمیسیون ترافیک شورا و تلاش‌های بی‌وقفه همکاران حوزه معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری رشت امروز شاهد بهره‌برداری آن هستیم.

عضو کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای رشت بیان کرد: با توجه به افزایش چشمگیر خودروها و فضای محدود خیابان‌ها باید به‌نوعی اقدام کرد تا نظم و مقررات ترافیکی در جامعه حاکم شود.

عاقل منش با بیان اینکه نابسامانی و حجم وسیع تردد خودروها موجب سلب آرامش از شهروندان می‌شود تصریح کرد: عدم رعایت مقررات رانندگی موجب بروز آشفتگی در شهر شده و راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک رشت نقش مهمی در کاهش تخلفات رانندگی ایفا می‌کند.

وی با بیان اینکه فرهنگ مردمان رشت زبانزد همگان است افزود: شهر رشت در تمامی مباحث فرهنگی زبانزد خاص و عام است و امیدوارم با راه‌اندازی این مرکز، رشت شاهد افزایش رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در شهر باشیم.

عضو کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای رشت گفت: مأموران پرتلاش راهنمایی و رانندگی به‌طور شبانه‌روزی در راستای کاهش مشکلات ترافیکی گام برمی‌دارند اما امروزه به دلیل محدودیت‌های منابع انسانی باید نسبت به خرید تجهیزات مدرن این حوزه شامل دوربین‌های هوشمند راهنمایی و رانندگی نیز توجه شود.

عاقل منش با قدردانی از زحمات مأموران راهنمایی و رانندگی گیلان بیان کرد: بهره‌برداری از مرکز کنترل ترافیک رشت به مدیریت شهری در اجرای نظم و مقررات ترافیکی کمک می‌کند و نصب دوربین‌های هوشمند راهنمایی و رانندگی در سطح شهر در اصلاح رفتار ترافیکی و رعایت انضباط رانندگی بسیار مؤثر است.

منبع: فارس

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه