نسل اول همچنان اصرار دارد در قدرت باقی بماند/ وزارتخانه هایی که در دست جوانان بود با بحران کمتری مدیریت شد

پایان بی‌قراری اسطوره استقامت/«ننه صنم» به فرزندشهیدش پیوست

همه قدرت‌های جهانی در برابر قدرت ایران حیرت‌زده‌اند

ابهام در اولویت بندی هزینه ها/به بهانه شهر خلاق غذا آلوده ترین رودخانه جهان را نشان مهمانها بدهیم؟

دم خروس بیرون زد/نیروهای قراردادی در آستانه جمع آوری طومار به جهت بی عدالتی/نصرتی در تاریخ ۲۷دی نودوشش برای استخدام ماهپسند نامه زده بود؟

پاسخ یک فعال محیط زیست به واکنش مدیر عامل پسماند گیلان

اعلام محدودیت ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورا درشهر رشت

اقامه نماز ظهر عاشورا به امامت آیت‌الله فلاحتی در میدان شهدای ذهاب رشت

گزارش تصویری از هیئت عزاداری کارکنان شهرداری و شورای اسلامی شهر

استخدام کارکنان شهرداری ها بدون رعایت ضوابط استخدامی غیر ممکن است!

گزارشی از تاثیر ثبت رشت در شبکه جهانی خوراک بر اقتصاد شهروندان

استخدام سوگلی های شهرداری و شورا بصورت پنهانی + نامه اعضای شورا

کد خبر: 43037 | تاریخ انتشار: ۱۳:۱۲:۳۴ - جمعه ۲۷ بهم ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

جلسه کمیته هنرهای فردی کونگ فو تو آ گیلان برگزار شد؛

تلاش برای بازیابی جایگاه گیلان در هنرهای فردی کشور با برنامه‌ریزی و همت و تلاش جمعی+ تصاویر

جلسه کمیته هنرهای فردی انجمن کونگ فو تو آ گیلان با حضور مسئولین استانی این رشته، سید امیرحسین علوی رییس شورای اسلامی رشت و روسای کمیته های شهرستان ها در مهمانسرای المپیک رشت برگزار شد. این جلسه که با اجرای محبوبه فیاض و به همت استاد سینا جدی مسئول کمیته هنرهای فردی گیلان برگزار شد، ابلاغ مسئولین هنرهای فردی شهرستان ها نیز اهدا شد.
محمود نمازی پور مسئول کونگ فو تو آ گیلان در این جلسه طی سخنانی گفت: امید است در راستای پیشرفت کونگ فو تو آ همگی با اتحاد و همدلی به پیش برویم. از ابتدای پیدایش این رشته به نوعی هنر محسوب می شده و کسی که در آن فعالیت می کند با هنرهای ذاتی اش، خود را از لحاظ روحی، فکری و جسمی، تقویت و بالندگی تقویت می کند تا به تکامل انسانی دست پیدا کند. ساختار هنری این رشته باعث شده که تا یک رشته جدید به نام هنرهای فردی داشته باشیم.
وی افزود: خوشبختانه استان ما از لحاظ استعداد بسیار غنی است و اساتید بسیار خوبی نیز در این رشته داریم که قدم های بسیار خوبی را در این زمینه برداشته اند که پیشرفت های قابل توجهی نیز حاصل شده است.
نمازی پور ادامه داد: با شروع رشته هنرهای فردی در گیلان اتفاقات خوبی افتاده و سال گذشته تیم جوانان ما در کشور مقام اول را کرد و انشالا با همت اساتید و ورزشکاران شاهد اتفاقات بهتری خواهیم بود. ما در حال حاضر ۶۰ نفر ورزشکار داریم که در این رشته فعالیت می کنند و خوشحالم که امروز به جایی رسیده ایم که از قابلیت های مختلف مجموعه کونگ فو تو آ به خوبی یاد کنیم.
سید امیر حسین علوی رییس شورای اسلامی شهر رشت نیز که در این جلسه حضور داشت در صحبت های کوتاهی با بیان اینکه خود در سالهای نه چندان دور در رشته کونگ فو فعالیت می کرده افزود: متاسفانه این رشته بسیار مظلوم واقع شده و باید توجه بیشتری به آن شود. بعنوان رئیس شورای شهر رشت قول می دهم که تا جای ممکن حمایت های لازم برای ورزشکاران این رشته صورت گیرد.
روژن میرزایی دبیر هیئت کونگ فو استان هم در صحبت هایی با تقدیر از موفقیت های این رشته در مدت کوتاه فعالیت خود افزود: متاسفانه توآ رشته ای است که اسپانسر به سختی برای آن پیدا می شود و مربیان و ورزشکاران با تمام مشکلات تلاش می کنند تا عملکرد خوبی را در مسابقات داشته باشند.
وی در ادامه به برنامه های پیش روی این کمیته در آینده‌ نزدیک خبر داد و افزود: برگزاری لیگ در رده های سنی مختلف در شاخه های آزاد و نیمه آزاد هنرهای فردی در سال ۹۷ از اولویت های ماست. شورای فنی کمیته نیز با حضور افراد با تجربه با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد. در هیئت کنگ فو به روی همه باز است و شنونده نقطه نظرات افراد هستیم.
همچنین سینا جدی مسئول کمیته هنرهای فردی گیلان و عضو کمیته هنرهای فردی ایران و مسئول آزمون این کمیته در کشور گفت: خوشحالم که بعنوان نماینده گیلان افتخار مسئولیت آزمون های کشور را بر عهده گرفتم. سال گذشته تیمی را به مسابقات کشوری اعزام کردیم که مقام قهرمانی را بدست آورد و در مجموع رده های سنی کشور نیز مقام چهارم را بدست آوردیم. با توجه به پتانسیل و استعدادی که در استان داریم باید نگاهی فراتر از کشور داشته باشیم و جهانی فکر کنیم.
جدی ادامه داد: امیدوارم با حمایت هایی که صورت می گیرد بتوانیم جایگاه گیلان را در سطح کشور بازیافته و موفق به کسب مقام اول ایران شویم. جدیدترین برنامه پیش روی ما برگزاری مسابقات آزاد و نیمه آزاد استان است که امیدواریم به خوبی برگزار شود.
گفتنی است اهدای احکام مسئولین کمیته های شهرستان ها، اهدای لوح تقدیر به استاد نمازی پور و سیدامیر حسین علوی رئیس شورای اسلامی رشت، اجرای استند آپ کمدی توسط فرشاد عاشور و محمدرضا نخجیری، اجرای موسیقی زنده سلمان خواه از دیگر بخش های این برنامه بود. همچنین اکبر حیدرپور بعنوان مسئول رسانه ای این کمیته منصوب شد.

عکاس: نعیم اسمی

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه