افتتاح ۲ طرح عمرانی و حمل نقل در رشت

رسانه ها همراهان همیشگی شورای رشت هستند / تجلیل از اصحاب رسانه در شورای رشت

راه اندازی اتاق شهروند و اتاق ایده

خدمت کردن یکی از شاخصه های مهم نمایندگان ومسئولین در جامعه اسلامی است

اعتماد یکی از بزرگترین سرمایه های اجتماعی است

شهررشت با مردم مهمان نواز آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است

رضا رسولی: ساخت یادمان دکتر حشمت و حماسه پیلِ داربن از اولویتهای عمرانی سازمان سیما، منظر و فضای سبز در سال ۹۷ است

احیای ابنیه تاریخی شهر وظیفه شهرداری رشت

رشتوندان شایسته کیفی ترین خدمات شهری/لزوم مطالعات کارشناسی برای تعیین اولویت ها در بودجه

ارائه برنامه عملیاتی برای ارتقای کیفیت اسفالت معابر شهری رشت

تایید محدودیت های ترافیکی و یک طرفه کردن خیابان ها از اسفند ماه به صورت آزمایشی/ تصویب جمع آوری نرده های بی آر تی با حفظ خط ویژه

رئیس شورا: فردی مطلع به امور فنی شب شهادت ریسه های تقاطع رازی را روشن می کند و تصاویرش را به رسانه ها می دهد!

کد خبر: 43053 | تاریخ انتشار: ۱۵:۲۱:۴۹ - شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

برگزاری میز خدمت رئیس شورای اسلامی شهر رشت در محلات

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با حضور در جمع اهالی و نمازگذاران مسجد میرزا کوچک محله سلیمانداراب رشت از نزدیک به رفع مشکلات آنان در حوزه مدیریت شهری پرداخت.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه رفع مشکل روشنایی در محله سلیمانداراب از جمله خواسته های اصلی ساکنین این محله است گفت: ساکنین محله سلیمانداراب رشت نسبت به تاریکی در مسیر آرامگاه میرزا گلایه داشتند و امیدوارم با پیگیری های انجام شده هر چه سریعتر این مشکل برطرف شود.

سید امیر حسین علوی با اشاره به دومین حضور خود در مساجد افزود: پرداخت عوارض مربوط به ساخت و ساز از دیگر دغدغه هایی بود که در این دیدار اهالی سلیمانداراب به آن اشاره داشتند.

وی با بیان اینکه از خواسته های مهم اهالی سلیمانداراب رشت اشتغال بود تصریح کرد: متاسفانه اشتغال به دغدغه ای بزرگ برای شهروندان تبدیل شده و امیدوارم با تصمیماتی که در راستای توسعه گردشگری و … در دستور کار قرار دارد تا حدودی این نگرانی برطرف شود.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت عدم ارائه خدمات به منازل نسقی را یکی دیگر از نگرانی های ساکنین محله سلیمانداراب رشت دانست و گفت: ساخت و ساز در زمین های نسقی مشکلاتی برای شهروندان در زمان دریافت امتیاز آب، برق، گاز و … ایجاد کرده است و امیدوارم در نشست های مشترک با مدیران دستگاه های مربوطه این مهم بررسی و برطرف شود.

وی با تاکید بر اینکه رفع مشکلات مردم و خدمت به آنان در اولویت است بیان کرد: به عنوان یکی از منتخبین مردم فهیم رشت در شورای پنجم تمام توانم را برای رفع مشکلات و خواسته های به حق شهروندان به کار خواهم گرفت و امیدوارم در این مسیر از مساعدت و همراهی دیگر مدیران نیز بهره مند شویم.

علوی با اشاره به اینکه میز خدمات در تمامی محلات رشت برپا می شود تصریح کرد: پنج شنبه هر هفته در قالب میز خدمت به یکی از محلات رشت خواهیم رفت و ضمن گوش دادن به خواسته های شهروندان تلاشمان را برای رفع مشکلات به کار می گیریم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه