افطاری بی سر و صدای شهردار رشت تنها با چند رسانه!

نشست هم اندیشی با ngo ها و فعالان زیست محیطی با موضوع تفکیک زباله از مبدا

کسب نشان عالی آداب نوین میزبانی بین الملل توسط شهرداری رشت

باز هم جذب نیرو خارج از ضوابط قانونی، با اعمال فشار برخی اعضاء شورای رشت!/ اعضاء شورا بر اساس کدام قانون ، نزدیکان خود را در شهرداری مشغول نمودند!؟

جشن بزرگ نیمه شعبان در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار شد

تجلیل از مدیران سابق منطقه ۴ توسط آرش امیرلو مدیر فعلی منطقه

جمع آوری دستفروشان در رشت به اجرا درآمد

پوست اندازی شهر با اتمام حجم پروژه های در حال اجرا

رضا رسولی: توسعه مدرن شهری راهکار حل معضلاتی همچون اشتغال

مدیر شهرداری منطقه یک رشت از تحقق کامل بودجه ۱۷۱ میلیاردی سال ۹۶ این منطقه خبر داد

نقدی برخواسته از مطالبات مردمی یا تخریب جهت دار تنها بانوی حاضر در مدیریت شهری

پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر رشت در پی بقای سپیدرود در لیگ برتر

کد خبر: 43053 | تاریخ انتشار: ۱۵:۲۱:۴۹ - شنبه ۲۸ بهم ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

برگزاری میز خدمت رئیس شورای اسلامی شهر رشت در محلات

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با حضور در جمع اهالی و نمازگذاران مسجد میرزا کوچک محله سلیمانداراب رشت از نزدیک به رفع مشکلات آنان در حوزه مدیریت شهری پرداخت.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه رفع مشکل روشنایی در محله سلیمانداراب از جمله خواسته های اصلی ساکنین این محله است گفت: ساکنین محله سلیمانداراب رشت نسبت به تاریکی در مسیر آرامگاه میرزا گلایه داشتند و امیدوارم با پیگیری های انجام شده هر چه سریعتر این مشکل برطرف شود.

سید امیر حسین علوی با اشاره به دومین حضور خود در مساجد افزود: پرداخت عوارض مربوط به ساخت و ساز از دیگر دغدغه هایی بود که در این دیدار اهالی سلیمانداراب به آن اشاره داشتند.

وی با بیان اینکه از خواسته های مهم اهالی سلیمانداراب رشت اشتغال بود تصریح کرد: متاسفانه اشتغال به دغدغه ای بزرگ برای شهروندان تبدیل شده و امیدوارم با تصمیماتی که در راستای توسعه گردشگری و … در دستور کار قرار دارد تا حدودی این نگرانی برطرف شود.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت عدم ارائه خدمات به منازل نسقی را یکی دیگر از نگرانی های ساکنین محله سلیمانداراب رشت دانست و گفت: ساخت و ساز در زمین های نسقی مشکلاتی برای شهروندان در زمان دریافت امتیاز آب، برق، گاز و … ایجاد کرده است و امیدوارم در نشست های مشترک با مدیران دستگاه های مربوطه این مهم بررسی و برطرف شود.

وی با تاکید بر اینکه رفع مشکلات مردم و خدمت به آنان در اولویت است بیان کرد: به عنوان یکی از منتخبین مردم فهیم رشت در شورای پنجم تمام توانم را برای رفع مشکلات و خواسته های به حق شهروندان به کار خواهم گرفت و امیدوارم در این مسیر از مساعدت و همراهی دیگر مدیران نیز بهره مند شویم.

علوی با اشاره به اینکه میز خدمات در تمامی محلات رشت برپا می شود تصریح کرد: پنج شنبه هر هفته در قالب میز خدمت به یکی از محلات رشت خواهیم رفت و ضمن گوش دادن به خواسته های شهروندان تلاشمان را برای رفع مشکلات به کار می گیریم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه