همه قدرت‌های جهانی در برابر قدرت ایران حیرت‌زده‌اند

انعقاد تفاهم نامه همکاری برای توسعه و احیا آب بندان های شمال کشور

خواستار تجدید نظر دولت در سیاست واردات برنج هستیم

گیلان در آستانه برخورداری از منحصر به فردترین روش تامین آب شرب در جهان

چه خبر از دستگاه‌های نظارتی؟!

انتصاب تایماز رضابخش به عنوان مسئول روابط عمومی هیات چوگان شهرستان رشت

نقش اقدامات مدیرکل ورزش و جوانان در نابودی سپیدرود/ بیات چگونه مدیرعامل سپیدرود شد!؟ / بدهی های کلان و محکومیت در انتظار تیم سپیدرود

شهردار آینده رشت پیرمردی با ۱۳ سال سابقه کار دولتی؟

ضرورت تأمین سلامت اجتماعی و ارتقاء رفاه شهروندی/ ادامه لایروبی رودخانه ها

افتتاح ۷ سد لاستیکی تا پایان سال جاری در گیلان

استعفای شهردار رشت در جلسه صحن علنی شورای شهر رشت بررسی می‌شود

استاد صمصام، تاریخ مجسم و معنادار گیلانیان در عرصه تلفیق موسیقی با مفاهیم دینی و مذهبی است

کد خبر: 43061 | تاریخ انتشار: ۱۵:۳۷:۴۷ - شنبه ۲۸ بهم ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

تشکیل کمیته امنیت توسعه اقتصادی در گیلان/ اعتبارات پژوهشی هدفمند باشد

استاندار گیلان با اشاره به مشکلات سرمایه گذاران در استان تصریح کرد: کمیته امنیت توسعه اقتصادی در استان تشکیل تا موانع به صورت متمرکز بررسی شوند.

مصطفی سالاری، استاندار گیلان امروز (۲۸ بهمن) در نهمین جلسه شورای برنامه ریزی استان در استانداری با اشاره به اعتبارات پدافند غیرعامل اظهار کرد: اعتبارات هر دشتگاه بریا این امر تا یک درصد است که باید لحاظ شده تا بتوانیم این امر را نهادینه کرده و در پروژه های مهم استان اجرایی کنم.

 

وی در ادامه با اشاره به هجمه دشمنان در خصوص هویت زدایی ملت ایران تصریح کرد: شناساندن مفاخر و فرهیختگان کشور از مهمترین راه های مقابله با توطئه دشمن در بی هویت نشان دادن ملت ایران است و باید آثاری هنری ارزشمندی در این خصوص تولید تا این مفاخر به نسل جوان شناسانده شوند.

 

سالاری با اشاره به ساخت سریال کوشیار گیلانی که سریالی در جهت معرفی هویت‌هاست گفت: پروژه عمرانی سریال که در قالب ساخت لوکیشن است به گونه ایی باشد تا در آینده به محلی برای بازدید گردشگران و معرفی این شخصیت ارزشمند تبدیل شود.

 

وی در ادامه به اعتبارات پژوهشی استان اشاره و بیان کرد: در خصوص اعتبارات پژوهشی باید هدفمندتر عمل کرده و ابتدا چارچوب پژوهش را مشخص کنیم و در قالب این چارچوب هر سال یک یا دو پروژه پژوهشی را تعیین و همه دستگاه ها بر آن تمرکز کنند تا پس از بررسی، راهکارهای مورد نظر ارائه تا خروجی مطلوبی برای استان داشته باشد.

 

نماینده عالی دولت در استان افزود: بسیاری از پروژه های مطالعاتی انجام شده بازخوردی ندارد و بهتر است اعتبارات پژوهشی تجمیع شده و سالیانه یک یا دو پروژه تحقیقاتی مهم در استان مورد بررسی قرار گیرد.

 

وی با اشاره به مشکلات سرمایه گذاران در استان تصریح کرد: کمیته امنیت توسعه اقتصادی در استان تشکیل تا موانع به صورت متمرکز بررسی شوند.

 

سالاری ادامه داد: بسیاری از موانع سرمایه گذاری خودساخته بوده زیرا برداشت بخشی را بر برداشت فرابخشی ارجحیت می دهند.

 

وی با بیان اینکه برخی ها فقط به دنبال مانع تراشی در عرصه رقابت هستند تاکید کرد: نباید از روی حسادت و غرض ورزی به اقتصاد استان ضربه زد.

منبع: شبستان

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه