نسل اول همچنان اصرار دارد در قدرت باقی بماند/ وزارتخانه هایی که در دست جوانان بود با بحران کمتری مدیریت شد

پایان بی‌قراری اسطوره استقامت/«ننه صنم» به فرزندشهیدش پیوست

همه قدرت‌های جهانی در برابر قدرت ایران حیرت‌زده‌اند

ابهام در اولویت بندی هزینه ها/به بهانه شهر خلاق غذا آلوده ترین رودخانه جهان را نشان مهمانها بدهیم؟

دم خروس بیرون زد/نیروهای قراردادی در آستانه جمع آوری طومار به جهت بی عدالتی/نصرتی در تاریخ ۲۷دی نودوشش برای استخدام ماهپسند نامه زده بود؟

پاسخ یک فعال محیط زیست به واکنش مدیر عامل پسماند گیلان

اعلام محدودیت ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورا درشهر رشت

اقامه نماز ظهر عاشورا به امامت آیت‌الله فلاحتی در میدان شهدای ذهاب رشت

گزارش تصویری از هیئت عزاداری کارکنان شهرداری و شورای اسلامی شهر

استخدام کارکنان شهرداری ها بدون رعایت ضوابط استخدامی غیر ممکن است!

گزارشی از تاثیر ثبت رشت در شبکه جهانی خوراک بر اقتصاد شهروندان

استخدام سوگلی های شهرداری و شورا بصورت پنهانی + نامه اعضای شورا

کد خبر: 43353 | تاریخ انتشار: ۱۳:۲۹:۵۳ - پنجشنبه ۱۰ اسف ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

شهردار رشت:

شهررشت با مردم مهمان نواز آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است

شهردار رشت گفت: شهرداری رشت تلاش خواهد کرد تا با تغییر در چهره شهر، عملکرد خود را در جهت استقبال از میهمانان نوروزی به عنوان شهری با مردمان میهمان نواز نشان دهد.

مسعود نصرتی با تشریح اقدامات شهرداری در راستای طرح استقبال از بهار گفت: مناطق پنجگانه شهرداری رشت، سازمان های عمران، سیما منظر، مدیریت پسماند، فرهنگی، آرامستان، مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری، معاونت و مدیریت خدمات شهری و معاونت عمرانی در اجرای طرح استقبال از بهار همکاری خواهند داشت.
وی با بیان اینکه حوزه های مختلف شهرداری رشت با تمام توان در راستای استقبال از بهار و میهمانان نوروزی فعالیت خواهند داشت اضافه کرد: به منظور استقبال از سال نو و میزبانی شایسته از گردشگران و مسافران نوروزی، شهرداری رشت تصمیم دارد اقداماتی را در دستور کار قرار دهد.
نصرتی تاکید کرد: کیفیت آسفالت در شان مردم فرهیخته رشت و نام این کلانشهر نیست و شهرداری رشت در این مدت تلاش داشته است با راه اندازی کارخانه آسفالت و کاهش هزینه های اجرای آسفالت، در راستای کاهش مشکلات این حوزه گام بردارد و در طرح استقبال از بهار ترمیم آسفالت در برخی خیابان ها و لکه گیری و ترمیم نوار حفاری ها در سایر معابر دیده شده است.
شهردار رشت با اشاره به اینکه رشت اهداف تبدیل شدن به مقصد گردشگری را دنبال می کند، توجه به مباحثی همچون آسفالت خیابان ها، جداول، فضای سبز، امحای دیوار نویسی و … را ضروری خواند و افزود: ترمیم و رنگ آمیزی جداول از دیگر مباحثی است که در این طرح به آن پرداخته شده است چرا که امروز وضعیت مناسبی ندارند و نگاه گردشگران را به این شهر تغییر می دهند.
نصرتی با بیان اینکه شهرداری رشت خود را درقبال امنیت جانی تمامی شهروندان و مسافران مسئول می داند،بیان کرد: در همین راستا ایمن سازی وسایل بازی و ورزشی در پارک ها از برنامه هایی است که سازمان سیما و منظر به آن خواهد پرداخت و مسدود کردن نقاطی نظیر منافذ اطراف پلها و رودخانه ها نیز توسط مناطق انجام می شود.
وی با تاکید بر رفع زوائد بصری و دیوار نویسی ها تا عید نوروز گفت: امحای شعارهای انتخاباتی و تبلیغاتی از روی دیوارها، پلها و … تا پیش از تعطیلات نوروز انجام خواهد شد.
شهردار رشت در ادامه گفت: خرید سطل های زباله مکانیزه، همسطح سازی درب چاهچه ها و رفع خطر از ابنیه فرسوده و بازدید مستمر برخی دیگر از اقداماتی است که در راستای اجرای این طرح در نظر گرفته شده است.
مسعود نصرتی با اعلام اینکه المان های نوروزی در سطح شهر نصب خواهد شد،افزود: تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی نیز اصلاح خواهند شد.
وی از اتخاذ تمهیدات لازم برای استقبال از چهارشنبه سوری خبر داد و گفت: حوزه های مختلفی از شهرداری در این بخش حضور فعالانه خواهند داشت.
شهردار رشت در پایان با آرزوی پایان سالی شاد برای شهروندان و سالی سرشار از موفقیت در سال ۹۷ اظهار کرد: شهرداری رشت علاوه بر اطلاع رسانی در خصوص اقدامات صورت گرفته در راستای استقبال از بهار، تلاش خواهد داشت تا با تغییر در چهره شهر، عملکرد خود را در جهت استقبال از میهمانان نوروزی به عنوان شهری با مردمان میهمان نواز نشان دهد.
منبع: ایسنا
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه