“چچیلاس” تبلیغات شارژی با سبکی نوین

مشاور حقوقی کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای‌شهر رشت منصوب شد

انتصاب سردبیر جدید خبرگزاری ایسنا در گیلان

صدور مجوز پخش فوتبال ایران و اسپانیا در پیاده راه فرهنگی در راستای ایجاد نشاط عمومی

پیام تبریک مهندس امیرلو مدیر منطقه چهار شهرداری رشت به مناسبت برد تیم ملی فوتبال

توزیع رایگان پیراهن ورزشی با طرح تیم ملی ایران توسط تولیدی البسه ورزشی دریا

بادیگاردیسم و نوچه پروری بلای جان شورای پنجم!/ آقای رمضانپور رفتار اطرافیانتان را کنترل کنید

دل نوشته اینستاگرامی مصطفی عاقل منش

دو گیلانی کمیسیون بهداشت از ریاست باز ماندند/ نام یک گیلانی در میان نواب رئیس کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی

بنر تبریک، جمع آوری ته سیگار، دیدار با امام جمعه و دیگر هیچ!

تصاویر سومین دوره نمایشگاه دو سالانه ملی عکس سرمایه اجتماعی در رشت

بازدید از روند فعالیت پاکبانان سطح شهر رشت در شب قدر و دادن افطاری توسط رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت

کد خبر: 43353 | تاریخ انتشار: ۱۳:۲۹:۵۳ - پنجشنبه ۱۰ اسف ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ |

شهردار رشت:

شهررشت با مردم مهمان نواز آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است

شهردار رشت گفت: شهرداری رشت تلاش خواهد کرد تا با تغییر در چهره شهر، عملکرد خود را در جهت استقبال از میهمانان نوروزی به عنوان شهری با مردمان میهمان نواز نشان دهد.

مسعود نصرتی با تشریح اقدامات شهرداری در راستای طرح استقبال از بهار گفت: مناطق پنجگانه شهرداری رشت، سازمان های عمران، سیما منظر، مدیریت پسماند، فرهنگی، آرامستان، مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری، معاونت و مدیریت خدمات شهری و معاونت عمرانی در اجرای طرح استقبال از بهار همکاری خواهند داشت.
وی با بیان اینکه حوزه های مختلف شهرداری رشت با تمام توان در راستای استقبال از بهار و میهمانان نوروزی فعالیت خواهند داشت اضافه کرد: به منظور استقبال از سال نو و میزبانی شایسته از گردشگران و مسافران نوروزی، شهرداری رشت تصمیم دارد اقداماتی را در دستور کار قرار دهد.
نصرتی تاکید کرد: کیفیت آسفالت در شان مردم فرهیخته رشت و نام این کلانشهر نیست و شهرداری رشت در این مدت تلاش داشته است با راه اندازی کارخانه آسفالت و کاهش هزینه های اجرای آسفالت، در راستای کاهش مشکلات این حوزه گام بردارد و در طرح استقبال از بهار ترمیم آسفالت در برخی خیابان ها و لکه گیری و ترمیم نوار حفاری ها در سایر معابر دیده شده است.
شهردار رشت با اشاره به اینکه رشت اهداف تبدیل شدن به مقصد گردشگری را دنبال می کند، توجه به مباحثی همچون آسفالت خیابان ها، جداول، فضای سبز، امحای دیوار نویسی و … را ضروری خواند و افزود: ترمیم و رنگ آمیزی جداول از دیگر مباحثی است که در این طرح به آن پرداخته شده است چرا که امروز وضعیت مناسبی ندارند و نگاه گردشگران را به این شهر تغییر می دهند.
نصرتی با بیان اینکه شهرداری رشت خود را درقبال امنیت جانی تمامی شهروندان و مسافران مسئول می داند،بیان کرد: در همین راستا ایمن سازی وسایل بازی و ورزشی در پارک ها از برنامه هایی است که سازمان سیما و منظر به آن خواهد پرداخت و مسدود کردن نقاطی نظیر منافذ اطراف پلها و رودخانه ها نیز توسط مناطق انجام می شود.
وی با تاکید بر رفع زوائد بصری و دیوار نویسی ها تا عید نوروز گفت: امحای شعارهای انتخاباتی و تبلیغاتی از روی دیوارها، پلها و … تا پیش از تعطیلات نوروز انجام خواهد شد.
شهردار رشت در ادامه گفت: خرید سطل های زباله مکانیزه، همسطح سازی درب چاهچه ها و رفع خطر از ابنیه فرسوده و بازدید مستمر برخی دیگر از اقداماتی است که در راستای اجرای این طرح در نظر گرفته شده است.
مسعود نصرتی با اعلام اینکه المان های نوروزی در سطح شهر نصب خواهد شد،افزود: تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی نیز اصلاح خواهند شد.
وی از اتخاذ تمهیدات لازم برای استقبال از چهارشنبه سوری خبر داد و گفت: حوزه های مختلفی از شهرداری در این بخش حضور فعالانه خواهند داشت.
شهردار رشت در پایان با آرزوی پایان سالی شاد برای شهروندان و سالی سرشار از موفقیت در سال ۹۷ اظهار کرد: شهرداری رشت علاوه بر اطلاع رسانی در خصوص اقدامات صورت گرفته در راستای استقبال از بهار، تلاش خواهد داشت تا با تغییر در چهره شهر، عملکرد خود را در جهت استقبال از میهمانان نوروزی به عنوان شهری با مردمان میهمان نواز نشان دهد.
منبع: ایسنا
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه