“صدای مشاور” در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان راه‌اندازی شد

افتتاح ۷ سد لاستیکی تا پایان سال جاری در گیلان

هیچ حقی از فرهنگیان نباید کاهش یابد

شهروندان خوش حساب از شهرداری تالش تخفیف می گیرند

بیش از ۲ هزار پروانه تولید گیاهان دارویی صادر شد

“جهانگیری” ۳۰۰ میلیارد تومان در حوزه گردشگری به گیلان وعده داده است

راه‌اندازی سامانه جامع طلاق در گیلان

جعفرزاده: دکتر رسولی در هیات کاراته موفق عمل کرده است/ تصویت کلیات ایجاد پروژه تجهیز و احداث پایگاه علمی کاراته در گیلان

درخشش سوارکار گیلانی در جمع سه استان برتر کشور

استفاده از خودروهای تک سرنشین در سازمان حمل و نقل بار و مسافر ممنوع شد

کمیته انرژی در گیلان تشکیل می شود

انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت با اداره کل پست استان گیلان

کد خبر: 44396 | تاریخ انتشار: ۱۱:۲۱:۳۷ - چهارشنبه ۲۹ فرو ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

از ابر بدهکار بانکی تا شهردار پرحاشیه! چه کسانی به دنبال خرید سپیدرود هستند؟!

شنیده‌های حکایت از آن دارد که یکی از شهرداران پیشین به دنبال دستیابی به مالکیت باشگاه سپیدرود است.

این شهردار پیشین که تحرکات بسیاری نیز برای انتخابات مجلس یازدهم نیز داشته است این روزها به دنبال آن است که با کسب مالکیت باشگاه سپیدرود اندکی محبوبیت برای خود در این روزها به دست آورد.

وی در دوران مدیریتی خود از افرادی بود که حواشی مالی و مدیریتی بسیار فراوانی داشت و به نظر نمی‌رسد در این شرایط بتواند حتی با بدست آوردن سهام سپیدرود هم اندکی محبوبیت در بین هواداران تیم محبوب شهر رشت کسب کند.

گفته می‌شود یک ابر بدهکار بانکی با حمایت برخی افراد از داخل تیم سپیدرود قرار است با نامی دیگر اقدام به خرید باشگاه سپیدرود کند! این ابر بدهکار بانکی پس‌زمینه بسیار نامناسبی دارد. به‌گونه‌ای که با حضور او در تیم‌های مختلف کشور نه‌تنها حواشی بسیاری برای این تیم‌ها به وجود آمد، بلکه برخی از این تیم‌ها نیز برای همیشه از سطح اول فوتبال کشور حذف شدند. شنیده‌شده این فرد با حمایت‌های خاصی نیز از درون بدنه تیم همراه است.

شنیده می‌شود یکی از پرسنل سابق باشگاه که کارمند یکی از بانک‌های خصوصی نیز هست، به دنبال دست‌یابی به نام بزرگ سپیدرود است. فردی که همراه با سه تن دیگر به دیدار برخی مدیران استان نیز رفته‌اند! جالب آنکه شنیده شده این فرد به دلیل دست‌کاری در چک شخصی مالک فعلی باشگاه سپیدرود با دعوی قضایی نیز در حال حاضر مواجه است.

گفته‌شده یکی از مدیران عامل پیشین سپیدرود نیز همراه با یک سرمایه‌گذار عرب این روزها به‌ شدت به دنبال دستیابی به سهام سپیدرود است تا بتواند هرچه سریع‌تر با دستیابی مجدد به مالکیت باشگاه سپیدرود برای خود نامی دست و پا کند. وی که در زمان مدیرعاملی باشگاه سپیدرود گاف های خنده‌دار محاسباتی بسیاری نیز داده بود این روزها برای فراموش‌شدن مسائل مدیریتی و مالی گذشته خود علاقه‌مند‌است از نام بزرگ تیم سپیدرود استفاده دوچندان ببرد.

سپیدخبر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه