کسب نشان عالی آداب نوین میزبانی بین الملل توسط شهرداری رشت

باز هم جذب نیرو خارج از ضوابط قانونی، با اعمال فشار برخی اعضاء شورای رشت!/ اعضاء شورا بر اساس کدام قانون ، نزدیکان خود را در شهرداری مشغول نمودند!؟

جشن بزرگ نیمه شعبان در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار شد

تجلیل از مدیران سابق منطقه ۴ توسط آرش امیرلو مدیر فعلی منطقه

جمع آوری دستفروشان در رشت به اجرا درآمد

پوست اندازی شهر با اتمام حجم پروژه های در حال اجرا

رضا رسولی: توسعه مدرن شهری راهکار حل معضلاتی همچون اشتغال

مدیر شهرداری منطقه یک رشت از تحقق کامل بودجه ۱۷۱ میلیاردی سال ۹۶ این منطقه خبر داد

نقدی برخواسته از مطالبات مردمی یا تخریب جهت دار تنها بانوی حاضر در مدیریت شهری

پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر رشت در پی بقای سپیدرود در لیگ برتر

  حفظ و احیای محیط زیست شهری لازمه تحقق آرمان “شهر ایده آل”

مصوبات شورا به شهروندان اطلاع رسانی شود

کد خبر: 44412 | تاریخ انتشار: ۹:۵۰:۳۶ - پنجشنبه ۳۰ فرو ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

کاندیدای شورای کار شهرداری رشت؛

آقای شهردار کارکنان شهرداری تشنه ی توجه هستند

اشکان صمصام کاندیدای شورای کار شهرداری رشت خواستار توجه بیشتر به کارکنان شد.

در گیر و دار جریان دومین دوره انتخابات شورای اسلامی کار شهرداری رشت که هر یک از کاندیداها با راه اندازی کانال های مختلف تلگرامی، ایجاد ائتلافات مختلف و با شعارهای گوناگون در این عرصه در حال فعالیت میباشند یکی از کاندیداها توصیه هایی در صفحه اینستاگرام دکتر نصرتی شهردار رشت نوشت:

آقای شهردار عزیز اگر در جایگاه یک رشتوند به عملکرد جنابعالی نگاه کنم با توجه به زمان کم که توفیق خدمت به مردم فهیم و با فرهنگ رشت را داشتید عملکردتان مطلوب بود… خوب یادم می آید که با حضور شما بارقه ی امید در دل پرسنلی که تشنه ی تغییر در راس مدیریت کلانِ شهر خود بودند حرفهایی زدید و دلربایی کردید.
در طول این مدت سعی کردید وعده هایتان را عملی کنید. گزارشات شما نشان از تعاملاتی سازنده و راهگشا دارد. امیدوارم که اینچنین باشد زیرا گذر زمان بر این مدعا مُهر تایید خواهد زد. سخنی دارم که حرف دل بسیاری از پرسنل است که امیدوارم در آن تعمق کنید و البته اگر صلاح دانستید عمل. از تاریخ بیست و پنجم اسفند که شهرداری حقوق، اضافه کار و عیدی کارکنان را پرداخت کرده حدود یکماه گذشته است در حالیکه این پرسنل خدوم عید را با تمام هزینه ها پشت سر گذاشته اند و چشم امیدشان به معوقات باقیمانده ای است که با دستور حضرتعالی باید پرداخت شود.
صادقانه بگویم دیگر آن شور و شوق سابق در قلب و نگاه کارکنان وجود ندارد زیرا آنان تشنه ی توجه اند. کاری نکنیم که در مقابل زن و فرزند و صاحبخانه و قسط بانک و … عرق شرم نداشته هایشان بر پیشانی جاری شود. از شما میخواهم که به کارکنان آنگونه که شایسته شان است توجه کنید زیرا اینان بازوان شما در پیشبرد اهدافتانند و بی توجهی را برنمیتابند و با آن میانه ای ندارند..میدانم خیلی از نزدیکانتان شاید از ترس اینکه پیشنهاد بدهند و [البته از دیدگاه خودشان] انتقاد تلقی شود هیچوقت این حرفها را به شما نگویند و به حفظ جایگاه خویش بیشتر از هر چیزی ارجحیت دهند.
بگذریم… اینها دغدغه ی مشترک بخش اعظمی از کارکنان زحمتکش شهرداری رشت بود که لازم دانستم از این طریق به محضرتان منعکس شود.
به امید فردایی بهتر برای رشت عزیز و شهروندان فهیم و بافرهنگش…
اشکان صمصام از پرسنل شهرداری رشت و کاندیدای شورای اسلامی کار شهرداری رشت یکی از شاعران مطرح استان است که مجموعه اشعار وی بنام “ای عشق دست از سر من بردار” که حاوی مفاهیم و مضامینی با رویکرد عاشقانه و اجتماعی است و در چاپ پنجم قرار دارد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه