تدوین بودجه سال آینده شهرداری مبتنی بر واقعیت/ انعقاد ۹۸ میلیارد تومان پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری

وزیر کشور نسبت به تعیین تکلیف شهردار رشت اقدام کند

در هفتاد و یکمین جلسه شورا شهردار رشت انتخاب شد

بررسی روزمه نامزدهای شهرداری و تطبیق با آیین نامه جدید هیات وزیران

با پیگیری های انجام شده و جلسات متعدد کارشناسی ضوابط طرح تفصیلی شهر رشت اصلاح گردید

با حضور نماینده محترم معاون رئیس جمهور طرح ساماندهی رودخانه های شهر رشت بررسی شد

۶ گزینه جدید شهرداری رشت مشخص شدند+اسامی

عدم حضور مدیر مالی سابق شهرداری رشت در سازمان

پیوند برنامه های روز رشت با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

انعقاد قرارداد طراحی، ساخت، تجهیز و بهره برداری شهربازی پارک قدس رشت

 رژه اتوبوس های جدید در روز حمل و نقل /سرویس رایگان اتوبوسرانی بمناسبت روز رشت

بروکراسی اداری علت عدم دریافت بودجه قطار شهری

کد خبر: 44412 | تاریخ انتشار: ۹:۵۰:۳۶ - پنجشنبه ۳۰ فرو ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

کاندیدای شورای کار شهرداری رشت؛

آقای شهردار کارکنان شهرداری تشنه ی توجه هستند

اشکان صمصام کاندیدای شورای کار شهرداری رشت خواستار توجه بیشتر به کارکنان شد.

در گیر و دار جریان دومین دوره انتخابات شورای اسلامی کار شهرداری رشت که هر یک از کاندیداها با راه اندازی کانال های مختلف تلگرامی، ایجاد ائتلافات مختلف و با شعارهای گوناگون در این عرصه در حال فعالیت میباشند یکی از کاندیداها توصیه هایی در صفحه اینستاگرام دکتر نصرتی شهردار رشت نوشت:

آقای شهردار عزیز اگر در جایگاه یک رشتوند به عملکرد جنابعالی نگاه کنم با توجه به زمان کم که توفیق خدمت به مردم فهیم و با فرهنگ رشت را داشتید عملکردتان مطلوب بود… خوب یادم می آید که با حضور شما بارقه ی امید در دل پرسنلی که تشنه ی تغییر در راس مدیریت کلانِ شهر خود بودند حرفهایی زدید و دلربایی کردید.
در طول این مدت سعی کردید وعده هایتان را عملی کنید. گزارشات شما نشان از تعاملاتی سازنده و راهگشا دارد. امیدوارم که اینچنین باشد زیرا گذر زمان بر این مدعا مُهر تایید خواهد زد. سخنی دارم که حرف دل بسیاری از پرسنل است که امیدوارم در آن تعمق کنید و البته اگر صلاح دانستید عمل. از تاریخ بیست و پنجم اسفند که شهرداری حقوق، اضافه کار و عیدی کارکنان را پرداخت کرده حدود یکماه گذشته است در حالیکه این پرسنل خدوم عید را با تمام هزینه ها پشت سر گذاشته اند و چشم امیدشان به معوقات باقیمانده ای است که با دستور حضرتعالی باید پرداخت شود.
صادقانه بگویم دیگر آن شور و شوق سابق در قلب و نگاه کارکنان وجود ندارد زیرا آنان تشنه ی توجه اند. کاری نکنیم که در مقابل زن و فرزند و صاحبخانه و قسط بانک و … عرق شرم نداشته هایشان بر پیشانی جاری شود. از شما میخواهم که به کارکنان آنگونه که شایسته شان است توجه کنید زیرا اینان بازوان شما در پیشبرد اهدافتانند و بی توجهی را برنمیتابند و با آن میانه ای ندارند..میدانم خیلی از نزدیکانتان شاید از ترس اینکه پیشنهاد بدهند و [البته از دیدگاه خودشان] انتقاد تلقی شود هیچوقت این حرفها را به شما نگویند و به حفظ جایگاه خویش بیشتر از هر چیزی ارجحیت دهند.
بگذریم… اینها دغدغه ی مشترک بخش اعظمی از کارکنان زحمتکش شهرداری رشت بود که لازم دانستم از این طریق به محضرتان منعکس شود.
به امید فردایی بهتر برای رشت عزیز و شهروندان فهیم و بافرهنگش…
اشکان صمصام از پرسنل شهرداری رشت و کاندیدای شورای اسلامی کار شهرداری رشت یکی از شاعران مطرح استان است که مجموعه اشعار وی بنام “ای عشق دست از سر من بردار” که حاوی مفاهیم و مضامینی با رویکرد عاشقانه و اجتماعی است و در چاپ پنجم قرار دارد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه