ابهام در اولویت بندی هزینه ها/به بهانه شهر خلاق غذا آلوده ترین رودخانه جهان را نشان مهمانها بدهیم؟

دم خروس بیرون زد/نیروهای قراردادی در آستانه جمع آوری طومار به جهت بی عدالتی/نصرتی در تاریخ ۲۷دی نودوشش برای استخدام ماهپسند نامه زده بود؟

پاسخ یک فعال محیط زیست به واکنش مدیر عامل پسماند گیلان

اعلام محدودیت ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورا درشهر رشت

اقامه نماز ظهر عاشورا به امامت آیت‌الله فلاحتی در میدان شهدای ذهاب رشت

گزارش تصویری از هیئت عزاداری کارکنان شهرداری و شورای اسلامی شهر

استخدام کارکنان شهرداری ها بدون رعایت ضوابط استخدامی غیر ممکن است!

گزارشی از تاثیر ثبت رشت در شبکه جهانی خوراک بر اقتصاد شهروندان

استخدام سوگلی های شهرداری و شورا بصورت پنهانی + نامه اعضای شورا

همکاری لازم شهروندان با پاکبانان جهت حفظ نظافت معبرهای عمومی و فرعی

دانشگاه علوم پزشکی گیلان ۷۲ میلیارد بدهی دارد

آغاز به کار تنها سامانه کشوری سیار خونگیری در رشت

کد خبر: 44427 | تاریخ انتشار: ۱۹:۲۴:۲۲ - پنجشنبه ۳۰ فرو ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

از این مسوولان چه کاری برای سپیدرود برمی‌آید؟

اگرچه سپیدرود بیش از ۹۰ درصد شانس حضور مجدد در لیگ برتر را دارد اما برای سال جدید و لیگ فشرده‌تر آینده از این مسوولان چه تدبیری برمی‌آید؟

چند سالی است که سپیدرود به دلیل ناکارآمدی مدیریت ورزش و فوتبال استان گیلان و از سر بی‌تدبیری این دست و آن دست می‌شود. آخرین دستپخت مدیران ورزش و فوتبال استان تایید اهلیت یک فرد ناآشنا با ورزش به نام تن‌زاده بود.

امروز اما همان مسوولان رسما اعلام می‌کنند در صورت پرداخت نشدن بدهی‌های سپیدرود تا پایان فصل ۹۷-۹۶ مالکیت تیم را از او گرفته و به اسپانسر دیگری تحویل خواهند داد. این بده‌بستان‌ها در سرگذشت سپیدرود حاصل کدام بی‌تدبیری است که به رغم گذشت نزدیک به چهار سال این تیم نتوانسته یک مالک واقعی برای خود پیدا کند؟ مسوولانی که در روز آمدن تن‌زاده در بوق و کرنا کردند که سرانجام حلقه مفقوده سپیدرود را پیدا کردیم حال چرا صدای‌شان درنمی‌آید و به انتقادات صحیح و تند علی کریمی، حسین کعبی، محمدرضا مهدوی، حسین ابراهیمی و محمد غلامی از ناکارآمدی مدیریت تن‌زاده پاسخ نمی‌دهند؟ مسوولی از هیات فوتبال گیلان رسما اعلام می‌کند تیم را به تن‌زاده واگذار نکرده و به عنوان امین هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان گیلان باشگاه را در برهه‌ای از زمان اداره کرده و سپس باشگاه به شرط پرداخت بدهی سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی به تن‌زاده واگذار شده. اما براساس کدام مستندات و توانمندی مالی که به رویت مسوولان رسیده تیم بزرگ و ریشه‌دار شهر رشت را به دست یک فرد ناشناخته دادید که امروز دچار چنین دردسرهایی بشوید؟
مسوولانی که هر روز دست مالک ناشناس سپیدرود را گرفته و نزد این وزیر و آن وزیر بردند امروز چرا پاسخگوی افکار عمومی نیستند؟ سپیدرود به عنوان یک پایگاه بزرگ اجتماعی در شهر رشت تا کی باید دستمایه سوءمدیریت ورزش استان باشد؟ تا کی باید شاهد باشیم از سپیدرود به عنوان یک ابزار شخصی و آن هم به صورت مقطعی سوءاستفاده شود؟ مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان کجای این نقشه‌های این دست و آن دست شده سپیدرود قرار دارد؟
الماسخاله، رییس هیات فوتبال گیلان چطور؟ او می‌داند بزرگترین سرمایه فوتبال رشت چرا به این روزگار دچار شده و آیا مسوولیت خود را می‌شناسد؟ اگرچه سپیدرود بیش از ۹۰ درصد شانس حضور مجدد در لیگ برتر را دارد اما برای سال جدید و لیگ فشرده‌تر آینده از این مسوولان چه تدبیری برمی‌آید؟

منبع: ایران ورزشی

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه