سی و نهمین وقف گیلان در شهرستان رشت ثبت شد

تیم آتش نشانی رشت به عنوان تیم منتخب گیلان قهرمان مسابقات طناب کشی کارکنان کشور شد

مسابقات طناب کشی قهرمانی کشور در رشت آغاز شد

میزبانی رشت در مسابقات طناب‌کشی کارکنان دولت/ جام ستارگان شطرنج در سطح بالایی برگزار شد

مهارت آموزی اجتماعی دانش آموزان به صورت جدی دنبال شود

آقای کریمی پاسخ‌گو باشید نه مدعی

هوادار قدیمی سپیدرود هنگام بازگشت از ورزشگاه درگذشت

برگزاری اولین دوره مسابقات وودبال استان گیلان به میزبانی شهرستان رشت

جزیره لاهیجان باحضور بیش از پنج هزار نفر از مردم بازگشایی شد

ذخیره آب سد سفید رود از مرز ۶۰۰ میلیون مترمکعب گذشت

گیلان جزو سه استان برتر کشور در اکران جشنواره فجر شناخته شد

حضور پرشور خانواده سما لاهیجان و سیاهکل در جشن ۴۰ سالگی انقلاب

کد خبر: 44427 | تاریخ انتشار: ۱۹:۲۴:۲۲ - پنجشنبه ۳۰ فرو ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

از این مسوولان چه کاری برای سپیدرود برمی‌آید؟

اگرچه سپیدرود بیش از ۹۰ درصد شانس حضور مجدد در لیگ برتر را دارد اما برای سال جدید و لیگ فشرده‌تر آینده از این مسوولان چه تدبیری برمی‌آید؟

چند سالی است که سپیدرود به دلیل ناکارآمدی مدیریت ورزش و فوتبال استان گیلان و از سر بی‌تدبیری این دست و آن دست می‌شود. آخرین دستپخت مدیران ورزش و فوتبال استان تایید اهلیت یک فرد ناآشنا با ورزش به نام تن‌زاده بود.

امروز اما همان مسوولان رسما اعلام می‌کنند در صورت پرداخت نشدن بدهی‌های سپیدرود تا پایان فصل ۹۷-۹۶ مالکیت تیم را از او گرفته و به اسپانسر دیگری تحویل خواهند داد. این بده‌بستان‌ها در سرگذشت سپیدرود حاصل کدام بی‌تدبیری است که به رغم گذشت نزدیک به چهار سال این تیم نتوانسته یک مالک واقعی برای خود پیدا کند؟ مسوولانی که در روز آمدن تن‌زاده در بوق و کرنا کردند که سرانجام حلقه مفقوده سپیدرود را پیدا کردیم حال چرا صدای‌شان درنمی‌آید و به انتقادات صحیح و تند علی کریمی، حسین کعبی، محمدرضا مهدوی، حسین ابراهیمی و محمد غلامی از ناکارآمدی مدیریت تن‌زاده پاسخ نمی‌دهند؟ مسوولی از هیات فوتبال گیلان رسما اعلام می‌کند تیم را به تن‌زاده واگذار نکرده و به عنوان امین هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان گیلان باشگاه را در برهه‌ای از زمان اداره کرده و سپس باشگاه به شرط پرداخت بدهی سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی به تن‌زاده واگذار شده. اما براساس کدام مستندات و توانمندی مالی که به رویت مسوولان رسیده تیم بزرگ و ریشه‌دار شهر رشت را به دست یک فرد ناشناخته دادید که امروز دچار چنین دردسرهایی بشوید؟
مسوولانی که هر روز دست مالک ناشناس سپیدرود را گرفته و نزد این وزیر و آن وزیر بردند امروز چرا پاسخگوی افکار عمومی نیستند؟ سپیدرود به عنوان یک پایگاه بزرگ اجتماعی در شهر رشت تا کی باید دستمایه سوءمدیریت ورزش استان باشد؟ تا کی باید شاهد باشیم از سپیدرود به عنوان یک ابزار شخصی و آن هم به صورت مقطعی سوءاستفاده شود؟ مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان کجای این نقشه‌های این دست و آن دست شده سپیدرود قرار دارد؟
الماسخاله، رییس هیات فوتبال گیلان چطور؟ او می‌داند بزرگترین سرمایه فوتبال رشت چرا به این روزگار دچار شده و آیا مسوولیت خود را می‌شناسد؟ اگرچه سپیدرود بیش از ۹۰ درصد شانس حضور مجدد در لیگ برتر را دارد اما برای سال جدید و لیگ فشرده‌تر آینده از این مسوولان چه تدبیری برمی‌آید؟

منبع: ایران ورزشی

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه