“صدای مشاور” در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان راه‌اندازی شد

افتتاح ۷ سد لاستیکی تا پایان سال جاری در گیلان

هیچ حقی از فرهنگیان نباید کاهش یابد

شهروندان خوش حساب از شهرداری تالش تخفیف می گیرند

بیش از ۲ هزار پروانه تولید گیاهان دارویی صادر شد

“جهانگیری” ۳۰۰ میلیارد تومان در حوزه گردشگری به گیلان وعده داده است

راه‌اندازی سامانه جامع طلاق در گیلان

جعفرزاده: دکتر رسولی در هیات کاراته موفق عمل کرده است/ تصویت کلیات ایجاد پروژه تجهیز و احداث پایگاه علمی کاراته در گیلان

درخشش سوارکار گیلانی در جمع سه استان برتر کشور

استفاده از خودروهای تک سرنشین در سازمان حمل و نقل بار و مسافر ممنوع شد

کمیته انرژی در گیلان تشکیل می شود

انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت با اداره کل پست استان گیلان

کد خبر: 44427 | تاریخ انتشار: ۱۹:۲۴:۲۲ - پنجشنبه ۳۰ فرو ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

از این مسوولان چه کاری برای سپیدرود برمی‌آید؟

اگرچه سپیدرود بیش از ۹۰ درصد شانس حضور مجدد در لیگ برتر را دارد اما برای سال جدید و لیگ فشرده‌تر آینده از این مسوولان چه تدبیری برمی‌آید؟

چند سالی است که سپیدرود به دلیل ناکارآمدی مدیریت ورزش و فوتبال استان گیلان و از سر بی‌تدبیری این دست و آن دست می‌شود. آخرین دستپخت مدیران ورزش و فوتبال استان تایید اهلیت یک فرد ناآشنا با ورزش به نام تن‌زاده بود.

امروز اما همان مسوولان رسما اعلام می‌کنند در صورت پرداخت نشدن بدهی‌های سپیدرود تا پایان فصل ۹۷-۹۶ مالکیت تیم را از او گرفته و به اسپانسر دیگری تحویل خواهند داد. این بده‌بستان‌ها در سرگذشت سپیدرود حاصل کدام بی‌تدبیری است که به رغم گذشت نزدیک به چهار سال این تیم نتوانسته یک مالک واقعی برای خود پیدا کند؟ مسوولانی که در روز آمدن تن‌زاده در بوق و کرنا کردند که سرانجام حلقه مفقوده سپیدرود را پیدا کردیم حال چرا صدای‌شان درنمی‌آید و به انتقادات صحیح و تند علی کریمی، حسین کعبی، محمدرضا مهدوی، حسین ابراهیمی و محمد غلامی از ناکارآمدی مدیریت تن‌زاده پاسخ نمی‌دهند؟ مسوولی از هیات فوتبال گیلان رسما اعلام می‌کند تیم را به تن‌زاده واگذار نکرده و به عنوان امین هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان گیلان باشگاه را در برهه‌ای از زمان اداره کرده و سپس باشگاه به شرط پرداخت بدهی سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی به تن‌زاده واگذار شده. اما براساس کدام مستندات و توانمندی مالی که به رویت مسوولان رسیده تیم بزرگ و ریشه‌دار شهر رشت را به دست یک فرد ناشناخته دادید که امروز دچار چنین دردسرهایی بشوید؟
مسوولانی که هر روز دست مالک ناشناس سپیدرود را گرفته و نزد این وزیر و آن وزیر بردند امروز چرا پاسخگوی افکار عمومی نیستند؟ سپیدرود به عنوان یک پایگاه بزرگ اجتماعی در شهر رشت تا کی باید دستمایه سوءمدیریت ورزش استان باشد؟ تا کی باید شاهد باشیم از سپیدرود به عنوان یک ابزار شخصی و آن هم به صورت مقطعی سوءاستفاده شود؟ مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان کجای این نقشه‌های این دست و آن دست شده سپیدرود قرار دارد؟
الماسخاله، رییس هیات فوتبال گیلان چطور؟ او می‌داند بزرگترین سرمایه فوتبال رشت چرا به این روزگار دچار شده و آیا مسوولیت خود را می‌شناسد؟ اگرچه سپیدرود بیش از ۹۰ درصد شانس حضور مجدد در لیگ برتر را دارد اما برای سال جدید و لیگ فشرده‌تر آینده از این مسوولان چه تدبیری برمی‌آید؟

منبع: ایران ورزشی

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه