سندروم “خود درجه یک پندارى” مزمن!

وزیر کشاورزی از دخالت وزیر صنعت و معدن نگران است/از وضعیت صنعت و کشاورزی در گیلان گله‌مند هستیم/در گمرکات به تاجر زور گفته می‌شود

مراسمی متفاوت و با شکوه برای تجلیل از خبرنگاران در رشت

جدیت سرپرست شهرداری رشت در پی گیری پروژه های سرمایه گذاری و درآمد زایی

انتخاب شهردار جدید در اولویت فعالیت شورا قرار دارد

خرید لباس مخصوص برای ۳۵۰ آتش نشان رشت

آشنایی با گزینه های احتمالی شهرداری رشت؛ چه کسی شهردار رشت می شود؟

ضرورت تأمین سلامت اجتماعی و ارتقاء رفاه شهروندی/ ادامه لایروبی رودخانه ها

نتوانستیم با دکتر نصرتی همراهی کنیم/همراهی نصرتی با مدیران شهرداری ستودنی بود

شهردار رشت در زمینه انتصاب مدیران و اقدام عملیات زیربنایی کند است/ نماینده شهر برای من و ده نفر دیگر سخنرانی کرد اما لیست دیگری داد!/ پدر خوانده های اصلاح طلب به هر نحو ممکن برای حفظ قدرت تلاش می کنند

افطاری بی سر و صدای شهردار رشت تنها با چند رسانه!

نشست هم اندیشی با ngo ها و فعالان زیست محیطی با موضوع تفکیک زباله از مبدا

کد خبر: 44454 | تاریخ انتشار: ۱۱:۵۳:۲۹ - جمعه ۳۱ فرو ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت:

مصوبات شورا به شهروندان اطلاع رسانی شود

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت گفت: مصوبات شورای رشت از طریق شهرداری های مناطق به شهروندان اطلاع رسانی شود.

فاطمه شیرزاد با تبریک فرا رسیدن ماه پر فضیلت شعبان و اعیاد شعبانیه اظهار کرد: پیامبر (ص) فرمودند: شعبان ماه من  و رمضان ماه خداست.

وی با اشاره به بررسی لایحه زیبا سازی سیما و منظر شهری با مشارکت شهروندان در جلسه کمیسیون بودجه گفت: کارگروهی در این باره تشکیل شده و امیدوارم با فعالیت آن دغدغه های پیرامون سیما و منظر شهری مرتفع شود.

شیرزاد افزود: برخی از کلان شهرهای کشور از جمله یزد، اصفهان و… سبک و سیاق خاصی در معماری شهری دارند اما متاسفانه در شهر رشت به این مهم توجه نشده است.

وی با بیان اینکه بسیاری از ساختمانهای دستگاه های دولتی نیز مستهلک هستند تصریح کرد: باید برای دستگاه های دولتی نیز الزاماتی درباره زیبا سازی سیما و منظر ساختمانهای تحت نظارتشان انجام شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت با اشاره به لایحه بخشودگی عوارض شهروندان در قبال زیبا سازی سیما و منظر املاک متعلق به آنان گفت:  لوایحی که درباره مباحث مختلف در صحن شورا مصوب و به صورت الزام مطرح می شود باید در شهرداریهای مناطق به اطلاع شهروندان رسانده شود.

شیرزاد در خاتمه بیان کرد: اطلاع رسانی مصوبات شورا به شهروندان موجب می شود تا در صورت مواجه با مباحثی پیرامون مدیریت شهری با آگاهی کامل نسبت به امور اقدام کنند.

منبع: برنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه