حبس‌های تا ۶ ماه اجرا نمی‌شود / باقیمانده حبس‌های تا یک سال، سه چهارم حبس‌های یک تا ۵ سال، دو سوم حبس‌های ۵ تا ۱۰ سال و نصف حبس‌های ۱۰ تا ۲۰ سال بخشیده می‌شود

کارگران جامانده “بسته حمایتی” تا ۱۷ بهمن مهلت ثبت نام دارند

با رای اعتماد نمایندگان نمکی وزیر بهداشت شد

نیاز به خارج از کشور برای درمان رفع شده است/ در کنار طرح تحول سلامت نام دکتر هاشمی ماندگار است

رئیس جمهور ۱۵ بهمن به مجلس می‌آید

کد دستوری تأمین اجتماعی برای پیگیری «بسته حمایتی»

قیمت بنزین در سال ۹۸ افزایش نمی‌یابد

عیدی کارمندان و بازنشستگان دولت با حقوق بهمن ماه پرداخت می‌شود

در ایران، رسانه آزاد نداریم /اولین فیلترینگ از زمان پهلوی اول شروع شد/ نمی توان با خواست عمومی مردم مبارزه کرد؛ نه درست است، نه مشروع و نه قانونی

نحوه پیگیری مشکل کسانی تا به امروز “بسته حمایتی” به حساب آنها واریز نمی‌شود

واریز بسته حمایتی کارگران بیمه‎ای از شنبه ۲۹ دی

معاون رئیس جمهور روسیه به گیلان سفر می کند

کد خبر: 44733 | تاریخ انتشار: ۱۴:۴۵:۴۹ - شنبه ۸ ارد ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

کلید حل مشکلات کشور باید در داخل جستجو شود/ برخی رسانه های داخلی خرید کالای خارجی را به مردم القاء می کنند

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با بیان اینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری کلید حل مشکلات کشور باید در داخل جستجو شود، گفت: باید درصد آسیب پذیری را نسبت به تحریم های اقتصادی با نگاه به درون کاهش دهیم.

اسدالله عباسی  در رابطه با اقدانات عملی مجلس برای حمایت از کالای ایرانی، اظهار کرد: توجه به منابع و استعدادهای داخلی کشور مورد تأکید مقام معظم رهبری است، طبق فرمایش مقام معظم رهبری کلید حل مشکلات کشور را در داخل باید جستجو کرد.

وی با تأکید بر اینکه حمایت از اقتصاد مقاومتی گره گشای مشکلات اقتصادی است، تصریح کرد: باید کالای ایرانی مورد حمایت ویژه ای قرار بگیرد.
نماینده رودسر و املش در مجلس با اشاره به اینکه رویکرد برخی از رسانه های داخلی هم جهت با رسانه های غربی و ماهواره ای القا کردن خرید کالای خارجی است، اضافه کرد: تبلیغات اینها جریان فرهنگ مصرف را در مسیر کالای ایرانی هدایت نمی کند.
عباسی با بیان اینکه کیفیت کالای ایرانی باید افزایش پیدا کند، تصریح کرد: تولید کنندگان ما هم باید در این جهت فعالیت ویژه ای داشته باشند.
نماینده رودسر و املش در مجلس برخورد با واردات کالاهای مشابه تولید داخل را از شاه راه های اصلی حمایت از کالای ایرانی برشمرد و اضافه کرد: نیاز به یک عزم و اراده ملی در این راستا وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه مردم به عنوان مرجع اصلی مصرف باید در جهت مصرف کالای ایرانی حرکت کنند، افزود: نهادها و ارگانهایی مانند مجلس در حمایت از کالای ایرانی سهم دارند و باید در این راستا اقدامات خوبی انجام دهند.
نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی افزود: اصلاح و تصویب قوانون جدید در راستای حمایت از کالای ایرانی در صورت نیاز در مجلس انجام خواهد شد.
وی با تأکید بر اینکه حمایت از کالای ایرانی به معنای تحقق بی نیازی به کالاهای آن سوی مرزها است، تصریح کرد: باید درصد آسیب پذیری را نسبت به تحریم های اقتصادی با نگاه به درون کاهش دهیم.
منبع: ۸دی
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه