ابهام در اولویت بندی هزینه ها/به بهانه شهر خلاق غذا آلوده ترین رودخانه جهان را نشان مهمانها بدهیم؟

دم خروس بیرون زد/نیروهای قراردادی در آستانه جمع آوری طومار به جهت بی عدالتی/نصرتی در تاریخ ۲۷دی نودوشش برای استخدام ماهپسند نامه زده بود؟

پاسخ یک فعال محیط زیست به واکنش مدیر عامل پسماند گیلان

اعلام محدودیت ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورا درشهر رشت

اقامه نماز ظهر عاشورا به امامت آیت‌الله فلاحتی در میدان شهدای ذهاب رشت

گزارش تصویری از هیئت عزاداری کارکنان شهرداری و شورای اسلامی شهر

پیام تسلیت علی بهارمست به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

استخدام کارکنان شهرداری ها بدون رعایت ضوابط استخدامی غیر ممکن است!

گزارشی از تاثیر ثبت رشت در شبکه جهانی خوراک بر اقتصاد شهروندان

استخدام سوگلی های شهرداری و شورا بصورت پنهانی + نامه اعضای شورا

همکاری لازم شهروندان با پاکبانان جهت حفظ نظافت معبرهای عمومی و فرعی

دانشگاه علوم پزشکی گیلان ۷۲ میلیارد بدهی دارد

کد خبر: 45033 | تاریخ انتشار: ۲۰:۴۱:۰۷ - پنجشنبه ۳۱ خرد ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

زندگی متفاوت با چچیلاس؛

“چچیلاس” تبلیغات شارژی با سبکی نوین

شاید لوگوها و طرح های مربوط به چچیلاس را در فضای مجازی دیده باشید و یا درباره آن سوالاتی به ذهنتان رسیده باشد؛ اما واقعا اولین نمایشگاه مجازی شارژی چچیلاس چیست؟ چه کمکی می تواند به کسب و کار شما کند؟ چگونه می توان از آن برای کسب درآمد استفاده کرد.

چچیلاس چیست؟

شرکت مدرن گستر سردار جنگل به شماره ثبت ۱۸۸۰۳ با استفاده از نخبگان صاحب نام در کشور، کمک و مشاوره این بزرگان موفق به دریافت گواهی ثبت اختراع در بخش نرم افزار و سخت افزار دستگاهی با عنوان دستگاه تبلیغات شارژی یکپارچه شد.

 

این شرکت با توجه به حق مالکیت معنوی در اداره ثبت اختراعات و به عنوان بنیانگذار تبلیغات شارژی به سبک نوین در فاز اول اقدام به تاسیس اولین نمایشگاه مجازی شارژی ایران با نام چچیلاس کرد.

 

تفاوت چچیلاس با سایر مکانیزم های تبلیغات برای کسب و کار ها چیست؟

هرکسب وکاری در دنیای پر رقابت امروز برای پیشرفت و فروش بیشتر نیاز به تبلیغات دارد؛ از تبلیغات محیطی گرفته تا تبلیغ در رسانه های سمعی و بصری. تبلیغات جزئی جداناشدنی از کسب وکارها است.

اما چرا بسیاری از کسب وکارها علی رغم میل بسیار زیاد به پیشرفت از انجام تبلیغات اجتناب می کنند؟

آیا به این دلیل نیست که آمار و ارقامی از تعداد بازدیدکنندگان تبلیغات و در نتیجه بازدهی آنها موجود نیست؟

در این نمایشگاه تمامی برندها، کارخانجات، شرکت ها و کسب و کارها در کل کشور می توانند با راه اندازی یک غرفه مجازی اختصاصی تحت نظارت تیم فنی چچیلاس کالا و خدمات خود را ارائه نمایند.

با راه اندازی غرفه در اولین نمایشگاه مجازی شارژی ایران و شارژ حساب، نمایشگاه فعال شده و به ازای هر بازدید مشخص مبلغ مشخصی از حساب کسر می گردد.

در نمایشگاه بزرگ چچیلاس به هربازدیدکننده با ثبت کد ملی یک دفتر گزارش مجازی داده می شود؛ دراین نمایشگاه احتمال بازدید غیرواقعی صفراست و همه بازدیدها واقعی هستند.

در این پروسه صاحب کسب و کار بدون محدودیت زمانی بازدید کننده ها را بر اساس منطقه، استان، شهر و یا حتی جنسیت انتخاب کرده و به ارائه کالا و خدمات خود با بیشترین بازدهی در این نمایشگاه می پردازد. ضمن اینکه غرفه دار می تواند تعداد بازدیدهای یک بیننده و حتی بازه زمانی بازدید وی را تعیین کند.

شرکت مدرن گستر سردار جنگل برای اولین بار یک شیوه نوین بازاریابی ابداع کرده است که نیازی به سرمایه اولیه، ضمانت، اجبار در فروش و یا خرید و فروش به صورت شبکه ای برای ورود به این مجموعه ندارد و افراد تنها با معرفی کسب و کارها و برندها به نمایشگاه چچیلاس جایزه ای به عنوان معرف دریافت می کنند و مادامی که صاحب کسب و کار حساب خود را شارژ نماید معرف به همان نسبت جایزه دریافت می کند.

  انواع نمایشگاه در چچیلاس

چچیلاس دو نوع نمایشگاه دارد نمایشگاه منطقه ای و نمایشگاه ویژه که کسب و کارهای مختلف با توجه به وسعت فعالیت می توانند از آنها استفاده کنند در نمایشگاه منطقه ای بازدید کننده ها از شهر یا شهرهایی خواهد بود که غرفه دار انتخاب می کند.

اما نمایشگاه ویژه برای برندها، کارخانجات و کسب و کارهای بزرگتر است که فعالیت گسترده تری دارند. در این نمایشگاه غرفه دار به تبلیغات در سطح استان، چند استان و یا کشور می پردازد.

بیمه حوادث رایگان برای ثبت نام کننده ها

با چچیلاس تمام مردم ایران به صورت رایگان بیمه حوادث می شوند. شاید در نگاه اول این جمله ساده باشد اما با نگاه دقیقتر به این جمله می توان آن را یک خدمت بزرگ به هموطنان دانست.

چطور می توان در چچیلاس درآمد کسب کرد؟

چچیلاس در کنار کمک به کسب و کارها می تواند محلی برای کسب درآمد هم باشد. این درآمد هم برای معرف ها است و هم بازدیدکننده ها.

معرف ها می توانند با معرفی کسب و کارها و درج کد کاربری در هنگام ثبت درصدی از مبلغ فروش را به عنوان جایزه دریافت کنند. نکته جالب این است که چچیلاس امکان درج دو کد کاربری به عنوان معرف اول و دوم را با اختصاص درصد توافقی می دهد.

بیننده های تبلیغ هم می توانند با ثبت نام در چچیلاس بایت دیدن تبلیغات جایزه بگیرند و درآمد کسب کنند. بینندگان تبلیغ به ازای هر بازدید از غرفه های با چراغ سبز یعنی کسب و کارهایی که غرفه آنها برای بازدید فعال است جایزه دریافت می کنند و با این جایزه ها میتوانند کارت شارژ موبایل و بسته اینترنت بگیرند و قبض آب، برق، گاز، تلفن و موبایل را پرداخت کنند و یا از خدمات بیمه ای چچیلاس مثل بیمه های عمر و آتش سوزی، خودرو و … استفاده کنند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه