برگزاری جلسات داوری جشنواره های پژوهشگر برتر و پروپوزال برتر شهرداری رشت

شبکه باران:باشگاه ملوان و شورای شهر به تعهداتشان عمل نکردند!/ شورای شهر انزلی: شبکه باران بدنبال باجگیری است

خداحافظی کاپیتان سپیدرود از دنیای فوتبال

آرمین هادی‌پور با شکست قهرمان جهان به مدال برنز رسید

طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع از اولویت‌های اول بخش اقتصاد سلامت و درمان است

برخی بازیکنان جدا می شوند/ آخر الزمان که نشده

امین منوچهری از سپیدرود جدا شد

گزارش تصویری حضور سرپرست شهرداری رشت و رئیس شورای شهر رشت در جلسه بررسی مباحث مدیریت بحران و ضعف برق

حکم قطعی متهم سگ آزاری شفتی صادر شد

طرح افزایش ایمنی تردد موتورسیکلت‌سواران‌ در گیلان اجرایی می‌شود

گزارش تصویری بازدید از روند تصفیه شیرابه در محل شرکت تولیدی کانال پیش ساخته لوله و قطعات بتونی گیلان و بازدید از لندفیل سراوان

بیرانوند نامزد مرد سال آسیا شد

کد خبر: 45142 | تاریخ انتشار: ۹:۳۸:۴۷ - چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

برگزاری نشست هیئت رئیسه هیات کاراته استان گیلان؛

جعفرزاده: دکتر رسولی در هیات کاراته موفق عمل کرده است/ تصویت کلیات ایجاد پروژه تجهیز و احداث پایگاه علمی کاراته در گیلان

نشست هیات رئیسه این هیات در جهت بررسی و تصویب پایگاه علمی توسعه قابلیت های جسمانی و خلقیات روانی رشته کاراته و برنامه ریزی چشم انداز آینده کاراته گیلان برگزار گردید.

دکتر رضا رسولی، رییس هیات کاراته استان گیلان ضمن ارائه گزارش عملکرد ۶ ماهه گذشته این هیات در حوزه های مختلف به برگزاری جام ستارگان کاراته به میزبانی هیات گیلان و همچنین برگزاری مسابقات کاراته آزاد در پیاده راه فرهنگی شهر رشت و با حضور و تماشای چند هزار نفری رشتوندان که برای اولین بار برگزار گردید اشاره نمود و افزود: هیات کاراته با ۶ مدیریت و ۲۴ کمیته تخصصی در حال فعالیت می باشد که سعی شده ارتقا کیفی در سطح جامعه بزرگ کاراته گیلان ایجاد شود.
وی بابیان اینکه تمام تلاش خود را در جهت اعتلا و تقویت هیات کاراته استان گیلان بکار بسته است افزود؛ درصدد است با پشتیبانی و حمایتهای همه جانبه از کاراته کاران گیلانی افتخار مدال آوری در المپیک و مسابقات آسیایی نصیب گیلان و خانواده بزرگ کاراته استان گردد.
دکتر رسولی انجام امورات زیربنایی و درآمدزایی برای هیات کاراته استان و هزینه برای این ورزشکاران را در دستور کار این هیات برشمرد و تصریح کرد؛ درصددیم تا آنچه را در توان داریم برای موفقیت جامعه کاراته بکار ببندیم.
در ادامه دکتر غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات رئیسه هیات کاراته گیلان با تقدیر از عملکرد مدیریت کاراته گیلان در ماه های اخیر افزود؛ باید تمام تلاش هیات در جهت خدمات مطلوب به کاراته کاران گیلان و برگزاری رویدادهای گوناگون این رشته در سطح استان و شهرستان رشت باشد.
وی حمایت همه جانبه خود در سطح استانی و ملی را از هیات کاراته گیلان اعلام نمود و تصریح کرد؛ تمامی برنامه های توسعه ای و در دست اقدام باید در چهارچوب قانون و نکات فنی آن بصورت کلمه به کلمه در کمیته های تخصصی بررسی شده و سپس جهت تصویب به هیات رئیسه ارائه گردد.
وی افزود؛ باید اقدامات وسیع تری برای کاراته برنامه ریزی کنیم تا حضور موثرتری برای ورزش گیلان داشته باشیم.
جعفرزاده با بیان اینکه اخلاق حلقه مفقوده جامعه اسلامی ما است افزود؛ باید در جامعه اخلاق را زنده نگه داریم و بجای تهمت زدن و سنگ اندازی درصدد رفع مشکلات و ایجاد فرصت های مناسب برای استان گیلان باشیم.
در پایان اعضای هیات رئیسه هیات کاراته از جمله مسعود رهنما،مدیرکل سابق ورزش و جوانان گیلان، سعید حسنی پور و حامد زیکساری و سایر اعضا به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه