مراسم بدرقه نیروهای پشتیبانی، تدارکات و اعزام ماشین آلات شهرداری رشت به کربلای معلی در گلزار شهدای رشت برگزار شد

انتصاب سرپرست جدید سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان

جشنواره رسانه‌ای ابوذر در گیلان برگزار می‌شود

تسویه حساب با چایکاران تا هفته آینده

دومین یادواره شهدای ورزشکار رشت و سومین سالگرد شهید مدافع حرم، سجاد طاهرنیا برگزار می شود

مهلت‌های تأدیه سکه متناسب با وضعیت مالی افزایش یابد تا از زندانی شدن فرد جلوگیری شود

پایان کار شعبان‌نژاد در جهاد کشاورزی گیلان؟!

چرا علی بهارمست نخواست در بین گزینه های شهرداری رشت باشد؟

بلیت شنبه‌های سینما هم نیم‌بها شد

رضا خرم: می‌توان با استفاده از آثار مرحوم خرم نسل امروز را تشویق کرد / بردیا صدرنوری: اساساً به دنبال تیپ خاصی از موسیقی هستیم / گفت‌وگو با برگزارکنندگان جشنواره و جایزه همایون خرم

سیلاب‌ اخیر ۱۵ میلیارد تومان خسارت به تأسیسات آبزی‌پروری گیلان وارد کرد

جلسه توجیهی اعضای اعزامی ستاد اربعین شهرداری رشت به کربلای معلی برگزار شد

کد خبر: 45157 | تاریخ انتشار: ۱۱:۴۰:۲۱ - پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

“جهانگیری” ۳۰۰ میلیارد تومان در حوزه گردشگری به گیلان وعده داده است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: تخصیص ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبارات در حوزه گردشگری از سوی معاون اول رئیس جمهور به استان گیلان وعده داده شده است.

محمدصادق حسنی صبح امروز در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان رشت با اشاره به اینکه هدف از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی کمک به افزایش اشتغال است اظهار داشت: منابع این تسهیلات با تلاش و همت گسترده دولت و مجلس تامین شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هدف عمده پرداخت این تسهیلات رونق و توسعه روستایی است تصریح کرد: کمک به روستاییان و جلوگیری از حاشیه‌نشینی هدف مهم مجلس شورای اسلامی در پرداخت این تسهیلات است.

عضو فراکسیون امید مجلس با تاکید بر اینکه در حال حاضر با اقدامات صورت گرفته کمی از اهداف مد نظر در پرداخت این تسهیلات فاصله گرفته شده است افزود: توسعه روستایی و ایجاد رفاه برای کشاورزان و روستاییان از اهداف مهم پرداخت این تسهیلات است.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به اینکه بانک‌ها می‌توانند در روند پرداخت این تسهیلات دوستانه‌تر برخورد کنند گفت: بخشنامه‌ها و آیین‌نامه‌ها باید در بانک‌ها رعایت شود اما این قوانین می‌تواند با شرایط و روند مناسب‌تری در خصوص این تسهیلات رعایت شود.

حسنی با بیان اینکه منابع پرداخت این تسهیلات از بانک‌ها نیست و این منابع به منظور رونق روستایی و اشتغال تخصیص یافته است تاکید کرد: بانک‌ها اقدامات سلیقه‌ای و قوانین سفت و سخت را برای این منابع لحاظ نکنند و هدف پرداخت این تسهیلات را کمک به روستاییان بدانند.

وی با تاکید بر اینکه تخصیص ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبارات در حوزه گردشگری از سوی معاون اول رئیس جمهور به استان گیلان وعده داده شده است بیان کرد: با جذب اعتبارات سهمیه استان در حوزه اشتغالزایی این اعتبار به حوزه گردشگری گیلان تخصیص می‌یابد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه روند آمار پرداخت تسهیلات اشتغالزایی استان گیلان در مسیر  رضایت‌بخش در حال حرکت است تاکید کرد: برای جذب اعتبارات اشتغالزایی جدید در حوزه گردشگری نیازمند تلاش و اقدامات اثرگذار هستیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه