مراسم رژه نیروهای مسلح در رشت برگزار شد+تصاویر

نسل اول همچنان اصرار دارد در قدرت باقی بماند/ وزارتخانه هایی که در دست جوانان بود با بحران کمتری مدیریت شد

پایان بی‌قراری اسطوره استقامت/«ننه صنم» به فرزندشهیدش پیوست

همه قدرت‌های جهانی در برابر قدرت ایران حیرت‌زده‌اند

گزارش تصویری از هیئت عزاداری کارکنان شهرداری و شورای اسلامی شهر

پیام تسلیت علی بهارمست به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

شاهکار پرسپولیس در آزادی/پرسپولیس ۳ – الدحیل یک

رانندگان سرویس مدارس ملزم به دریافت کارت هستند

امروز فینالیست های شهرداری رشت مشخص می شوند | آیا جذب تیر آخر را بر پیکره اصولگرایان شلیک خواهد کرد؟

تشییع پیکر فوتبالیست ملی پوش گیلانی در رشت

مرگ زندگی بخش یک گیلانی

داماش گیلان در مقابل چوکای تالش به پیروزی رسید

کد خبر: 45243 | تاریخ انتشار: ۱۸:۳۰:۴۶ - چهارشنبه ۳ مرد ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع:

منطقه آزاد انزلی فرصتی ارزشمند برای گیلان و کشور محسوب می‌شود

معاون وزیر دفاع و رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع گفت: منطقه آزاد انزلی علاوه بر ایجاد فرصتی ارزشمند برای استان گیلان، به عنوان مزیتی خاص برای کشور در بین کشورهای حاشیه خزر به شمار می‌رود.

امیر دریادار امیر رستگاری در نشست با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در راستای توسعه گردشگری دریایی و افزایش بهره‌وری از ظرفیت‌های خزر و اقتصاد دریا محور در مجموعه صانع دریایی شهید تمجیدی بندرانزلی، اظهار کرد: در گذشته مذاکرات و همچنین توافقاتی با مسئولین منطقه آزاد انزلی جهت ساخت شناورهای مورد نیاز این   منطقه داشتیم که در این نشست بار دیگر موارد مطرح شده را مورد بررسی قرار دادیم که نتایج قابل قبولی به دست آمد.

وی افزود: با توجه به قوانین و مقرارت حاکم در بندرکاسپین و امتیازاتی که منطقه آزاد انزلی جهت صادرات کالا برای صاحبان کالا و صنایع ایجاد می‌کند، نقش بسیار مهمی در دریای خزر ایفا می‌کند.

دریادار رستگاری در ادامه با بیان اینکه با توجه به اقداماتی که در سال‌های گذشته در منطقه آزاد انزلی صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: این منطقه می‌تواند نقش بسیار تاثیرگذار و همچنین مولدی را برای استان گیلان و کشور ایفا کند.

معاون وزیر دفاع تصریح کرد: منطقه آزاد انزلی علاوه بر اینکه فرصتی ارزشمند برای استان گیلان به شمار می‌رود، مزیتی خاص برای کشور در بین کشورهای حاشیه خزر نیز محسوب می‌شود.

 رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با تاکید بر اینکه ساخت تعدادی شناور تفریحی و مسافربری و به زودی ساخت یدک کش‌های مورد نیاز این منطقه را در دستور کار قرار می‌دهیم، گفت: با امضای قرار داد به زودی این طرح‌ها اجرایی خواهد شد.

وی تاکید کرد: سازمان صنایع دریایی و صنایع شهید تمجیدی به عنوان بازوی صنعتی در کنار منطقه آزاد انزلی در راستای ساخت انواع شناورها، خدمات پس از فروش و همه نوع خدمات مورد نیاز است که این یک نکته حائز اهمیت است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه