اخذ وام قرض الحسنه از سازمان همیاری شهرداری های کشور جهت ایجاد مجموعه اقامتی

دیدار امیرلو مدیرمنطقه چهار شهرداری رشت با خانواده شهید حسن پاینده

انتصاب معاون فرماندار شفت

توضیحات مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه ها در حوزه شهردار رشت درباره گزارش خبری پایگاه تحلیلی خبری خبر راست

گزارش تصویری نشست تخصصی سر زندگی فضای شهری به مناسبت روز جهانی شهر سازی

یک شهروند آمریکایی ایرانی الاصل (بهایی) با خواندن شهادتین به دین مبین اسلام و مذهب شیعه تشرف یافت

پایان تولید فیلم “۲۰۱۶”

افزایش دستمزد باید متناسب با افزایش قیمت‌ها باشد

رفع تصرف اراضی ملی از چنگال بزرگترین زمینخوار رشت+تصاویر

پلمپ یک مطب مامایی در رشت

همایش “راه اندازی یک کسب و کار موفق” برگزار شد

سم پاشی روزانه دفن گاه سراوان به صورت مکرر انجام می شود

کد خبر: 45355 | تاریخ انتشار: ۱۳:۴۱:۵۳ - پنجشنبه ۱۱ مرد ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

کاروان سلامت ومعیشت هلال گیلان به سیستان و بلوچستان اعزام شد

مدیرعامل هلال احمر استان گیلان گفت: اولین کاروان سلامت و معیشت این جمعیت به سیستان و بلوچستان اعزام شده است.

مهدی ولی پور اظهار داشت: اولین کاروان سلامت و معیشت جمعیت هلال احمر استان گیلان با یک دستگاه تریلی و کامیون شامل آب معدنی، مواد غذایی و کنسروی و دارو به همراه ۲۰ نفر از داوطلبان و کارکنان هلال احمر به منظور ارایه خدمات دارویی و درمانی و اهدای کمک های مردمی به استان سیستان و بلوچستان اعزام شدند.
وی خاطرنشان کرد: این کمک ها شامل ۲۱ هزار و ۶۰۰ بسته آب معدنی و بیش از ۱۰ هزار بسته داروی ضروری از قبیل داروهای پوستی، گوارشی، چشمی، بهداشتی و یک کامیون برنج، روغن، حبوبات و کنسرو است.
وی خاطر نشان کرد: توجه به لزوم کمک رسانی به مردم تحت تاثیر خشکسالی های اخیر کشور کاروان سلامت و معیشت هلال احمر استان گیلان همگام با سایر استان ها با اعزام ۲۰ نفر پزشک متخصص و عمومی، ماما، پیراپزشک، امدادگر و نیرو به منظور کمک به درمان مردم آسیب دیده منطقه به مدت یک هفته در این استان مستقر می شوند.
ولی پور بیان داشت: جمعیت هلال احمر استان گیلان از چهاردهم تا هفدهم ماه جاری ضمن استقرار در یکی از مناطق محروم چابهار به مردم آسیب دیده خدمات بهداشتی و پزشکی ارایه می دهد.
اعضای جوان هلال احمر گیلان همچنین در اردوهای نشاط و امید، موفق به کسب مقام اول تیمی در بخش کانونهای دانشجویی و مقام دوم تیمی در بخش کانون جوانان شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان در این باره به خبرنگار ایرنا، گفت: در هر مرحله از این اردوها، ۱۶ عضو فعال هلال احمر گیلان حضور داشتند که اعضای جوان و دانشجویی هلال احمر استان موفق به کسب مقام های اول در کانون دانشجویی و دوم در کانون جوانان شدند.
مهدی ولی پور افزود: اردوهای نشاط و امید ویژه دختران از اول تا دهم مرداد ماه در اردوگاه مهر بندر انزلی برگزار شد که در هر مرحله ۳۹۲ عضو فعال کانون های دانشجویی و جوان از سراسر کشور حضور داشتند.
وی اظهار داشت: ایجاد نشاط و تقدیر از اعضای فعال طرح های سازمان جوانان از قبیل طرح پیمان ، ایمنی و سلامت نوروزی و اعضای فعال در زلزله کرمانشاه از اهداف برگزاری این اردوها است.
وی خاطر نشان کرد: اردوهای نشاط و امید پسران کانون های دانشجویی و جوان کشور نیز از دوازدهم ماه جاری برگزار می شود.
بر اساس آخرین آمار جمعیت هلال احمر گیلان دارای بیش از هفت هزار داوطلب و عضو است که در چهار گروه هدایت، حمایت، مشارکت و مهارت با هلال احمر همکاری می کنند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه