تصویب عوارض تعرفه بهای خدمات شهرداری رشت

با توسعه زیرساخت ها میزان اشتغال را افزایش دهیم

تعامل خوبی بین مجموعه دولت و کمیته امداد وجود دارد

تخفیف ۸۵ درصدی هزینه های درمان ناباروری زوجین در گیلان

سیاه پوش شدن ساختمان شهرداری و برپایی ایستگاه صلواتی موکب خدام العتره شهرداری رشت به مناسبت ایام سوگواری فاطمیه

-مقبره میرزا کوچک خان جنگلی نماد عزت و آزادیخواهی مردم غیور گیلان زمین است -توسعه گورستان در سلیمانداراب بی رویه و سودجویانه است -طرح بنای یادبود دکتر حشمت عاری از المانهای گیلانی است و می بایست بازنگری شود

مرکز گیل بانو در رشت افتتاح می شود

اولین محموله تجاری از بندر نینگو چین وارد بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی شد

ارتقای سلامت بانوان، در سلامت تمام افراد جامعه موثر خواهد بود

پیگیری آسفالت و تعریض خیابان های امام علی و احسان دوست

حفظ کاربری اراضی و نظارت بر فعالیت‌های انسانی اولویت ستاد سواحل است

انتقاد از عملکرد دولت درباره عوارض شهرداری ها / با افزایش هزینه انبارداری ستاد رفع سد معبر شهرداری رشت مخالفت شد

کد خبر: 45397 | تاریخ انتشار: ۱۵:۵۵:۱۷ - دوشنبه ۱۵ مرد ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

۳۰ خانه ورزش روستایی در گیلان راه‌اندازی شد

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت:‌ امسال ۳۰ خانه ورزش روستایی در مناطق مختلف گیلان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

مریم بخشی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌ اداره کل ورزش و جوانان گیلان در راستای فراهم آوردن عادلانه امکانات و فضاهای ورزشی در مناطق کمتر برخوردار،‌ امسال ۳۰ خانه ورزش روستایی را در این استان مورد بهره‌برداری قرار داد.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان برنامه‌ریزی برای اوفات فراغت دانش‌آموزان را از اهداف این اداره کل خواند و ابراز داشت:‌ فراهم آوردن شرایط و امکانات لازم ورزشی و توجه به سلایق و نیازهای نوجوانان و جوانان در این راستا در برنامه‌ریزی‌های این اداره کل نقشی بسیار ویژه دارد.

بخشی از فعال بودن ۴۶ رشته ورزشی مختلف در سطح گیلان خبر داد و تصریح کرد: تقاضای صدور مجوز برای برپایی و برگزاری کلاس‌های آمورش فوتبال و والیبال برای نوجوانان از جمله مهم‌ترین مواردی بوده که در تابستان امسال به اداره کل ورزش و جوانان گیلان ارسال شده است.

وی برخی از برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان گیلان برای ایام تابستان امسال را برشمرد و عنوان کرد:‌ برگزاری پیاده‌روی‌های خانوادگی،‌ برپایی همایش‌ در رشته‌های مختلف نظیر یوگا و برگزاری دوره‌های آموزشی به صورت رایگان با کمک سمن‌ها از جمله این برنامه‌ها هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در مورد نحوه تأمین اعتبارات لازم برای برگزاری دوره‌های آموزشی برای دانش‌آموزان بیان داشت: ‌علاوه بر تأمین بخشی از هزینه‌ها از منابع داخلی،‌ استفاده از ظرفیت عظیم بخش خصوصی برای ایجاد فضاهای ورزشی از موضوعات مورد توجه این اداره کل است.

بخشی از افتتاح ۳۰ خانه ورزش روستایی در گیلان خبر داد و در مورد آن خاطرنشان کرد:‌ اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان امسال برای روستاها و مناطق کم برخورداری که فضای لازم جهت ایجاد مکان‌های ورزشی را در اختیار داشته‌اند انواع وسایل و تجهیزات ورزشی را ارسال کرد.

وی استعدادیابی ورزشی در سطح روستاها را از اهداف مهم اداره کل ورزش و جوانان گیلان ارزیابی کرد و اظهار داشت:‌ باید امکانات و تجهیزات ورزشی به گونه‌ای در مناطق مختلف استان گیلان فراهم شود تا همه افراد به طور عادلانه فرصت بهره‌مندی از فضاهای ورزشی را دا‌شته باشند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه