مراسم بدرقه نیروهای پشتیبانی، تدارکات و اعزام ماشین آلات شهرداری رشت به کربلای معلی در گلزار شهدای رشت برگزار شد

انتصاب سرپرست جدید سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان

جشنواره رسانه‌ای ابوذر در گیلان برگزار می‌شود

دومین یادواره شهدای ورزشکار رشت و سومین سالگرد شهید مدافع حرم، سجاد طاهرنیا برگزار می شود

مهلت‌های تأدیه سکه متناسب با وضعیت مالی افزایش یابد تا از زندانی شدن فرد جلوگیری شود

پایان کار شعبان‌نژاد در جهاد کشاورزی گیلان؟!

چرا علی بهارمست نخواست در بین گزینه های شهرداری رشت باشد؟

رضا خرم: می‌توان با استفاده از آثار مرحوم خرم نسل امروز را تشویق کرد / بردیا صدرنوری: اساساً به دنبال تیپ خاصی از موسیقی هستیم / گفت‌وگو با برگزارکنندگان جشنواره و جایزه همایون خرم

سیلاب‌ اخیر ۱۵ میلیارد تومان خسارت به تأسیسات آبزی‌پروری گیلان وارد کرد

جلسه توجیهی اعضای اعزامی ستاد اربعین شهرداری رشت به کربلای معلی برگزار شد

بازداشت یکی از مدیران ارشد اجرایی استان گیلان به اتهام اخذ رشوه

باستانشناس گیلانی حین کاوش درگذشت

کد خبر: 45501 | تاریخ انتشار: ۱۵:۳۷:۴۰ - سه شنبه ۲۳ مرد ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت از خبرنگاران صدا و سیمای مرکز گیلان

به مناسبت روز خبرنگار، مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت با حضور در تحریریه واحد خبر صدا و سیمای مرکز گیلان و باشگاه خبرنگاران جوان از خبرنگاران این مجموعه تجلیل کردند.

در این دیدار فاطمه شیرزاد سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت و سیده مریم رضاطبع مدیر اجرایی ارتباط با رسانه های شهرداری رشت حضور داشتند.

فاطمه شیرزاد، ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار رسانه ها را یار دوازدهم مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر رشت دانست و گفت: امیدواریم تعاملات مجموعه مدیریت شهری و صدا و سیمای مرکز گیلان بیشتر از گذشته شود.

وی همچنین با حضور در تحریریه باشگاه خبرنگاران جوان از زحمات خبرنگاران این مجموعه قدردانی کرد و افزود: باشگاه خبرنگاران جوان مجموعه ای پویا و فعال است ‌ نقش مهمی در اطلاع رسانی دقیق به شهروندان ایفا می کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت در پاسخ به سوال معاون خبر صدا و سیمای مرکز گیلان مبنی بر انتخاب شهردار رشت اظهار کرد: گزینه هایی به صورت غیر رسمی برای انتخاب شهردار اعلام آمادگی کرده اند ولی به صورت رسمی فراخوانی برای انتخاب شهردار اعلام نشده است.

وی افزود: شنیده ها حاکی از این است برخی همکاران شورایی تمایل خود را برای شهردار شدن اعلام کرده اند اما هنوز گزینه نهایی برای انتخاب شهردار مشخص نشده است.

شیرزاد با اشاره به اینکه پس از انتخاب سرپرست شهرداری شورا سه ماه فرصت دارد تا شهردار را انتخاب کند گفت: اعضای شورا تلاش می کنند درسریع ترین زمان ممکن بهترین گزینه را برای شهرداری رشت انتخاب کنند.

وی تصریح کرد: مهندس بهارمست سرپرست فعلی شهرداری رشت با توجه شاخصه های مناسب به عنوان یکی از گزینه های شهرداری مطرح شده اما تا کنون اعلام آمادگی نکرده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت به انتخابات هیئت رئیسه جدید شورای رشت اشاره کرد و گفت: شهرها و شهرستان های همجوار نسبت به انتخاب هیئت رئیسه جدید شوراهای اسلامی اقدام کرده و شهر رشت نیز به عنوان مرکز استان باید هر چه سریع تر نسبت به این کار اقدام کند.

شیرزاد با بیان اینکه قرار است چهارشنبه هفته جاری جلسه علنی شورا تشکیل شود افزود: روز گذشته همکاران شورایی چهارشنبه هفته جاری را به منظور برگزاری انتخابات هیئت رئیسه جدید شورا مشخص کرده و امیدوارم این مهم هر چه سریع تر به سرانجام برسد.

وی با اشاره به اینکه مسعود نصرتی به عنوان شهردار چهار ساله رشت انتخاب شده بود تصریح کرد: نصرتی با یازده رای قاطع اعضای شورای رشت برای تکیه زدن بر صندلی مدیریت شهری انتخاب شد اما پس از مدتی بنا به دلایلی از جمله مشکلات خانوادگی و… استعفای خود را مطرح کرده و اعضای شورا علیرغم میل باطنی با این موضوع موافقت کردند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه