تشریح اهم برنامه های منطقه دو شهرداری رشت در سال ۹۸/ از بهسازی و ساماندهی کف پوش بازار تا آرام سازی خیابان دکتر حشمت

منطقه پنج شهرداری رشت دروازه سبز رشت جایی برای آرامش و نشاط

تشریح برنامه های فصل بهار در منطقه سه شهرداری رشت

تشریح برنامه های فصل بهار در منطقه یک شهرداری رشت

بنزین در سال ۹۸ با چه قیمتی عرضه می‌شود؟

تشریح برنامه های منطقه چهار شهرداری رشت در سال جاری/ از تکمیل پروژه های نیمه تمام تا اجرای ۴۵ هزار متر مربع آسفالت معابر خاکی منطقه

ادامه حواشی مدیره شهرداری رشت؛ آیا انفصال خدمت دیگری در شهرداری رشت رخ خواهد داد؟

کارتخوان‌های غیرفعال جمع می‌شوند

شناسایی۷۴۶ فقره انشعابات غیرمجاز در رشت

بیش از ۱۰ تن مرغ فاسد در رشت امحاء شد

بهمنیار به اردوی تیم ملی کاراته بانوان بزرگسال کشور دعوت شد

معاون رئیس جمهور به گیلان سفر می‌کند+ برنامه‌ها

کد خبر: 45599 | تاریخ انتشار: ۱۲:۰۷:۲۳ - شنبه ۲۷ مرد ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

انحلال کمیته فرهنگی سپیدرود نخستین قدم برای بهم ریختگی اوضاع ورزشگاه سردارجنگل

اواخر لیگ گذشته بود که با پیشنهاد چند تن از مشاورین جواد تن زاده کمیته فرهنگی و رسانه‌ای باشگاه سپیدرود رشت با حضور یازده عضو تشکیل شد.

در ادامه این کمیته با ریاست احمد رمضانی، دبیری میلاد ابراهیمی و با عضویت حمیدرضا طاهری، بهنیا ثابت رفتار، بهادر سبحانی پور، سعید ابراهیم‌خانی، مصطفی عاقل منش، کامران کاشفی، پرهام کاوه گر، سید رضا میرپور و معین حسن‌زاده تشکیل شد و برنامه‌های فرهنگی باشگاه سپیدرود در سه دیدار باقی‌مانده سپیدرود در لیگ آغاز شد.

عقد تفاهم‌نامه با یک موسسه محیط زیستی برای همکاری در مقوله‌های زیست‌محیطی، تهیه ویدئو کلیپ و تدوین تیزر پیش بازی برای دیدارهای خانگی سپیدرود و درخواست بازیکنان و مربیان این تیم از هواداران بجهت حضور در ورزشگاه سردارجنگل، هماهنگی برنامه تشویق سهیل حق‌شناس در دقیقه یازده آخرین دیدار خانگی و بالا آمدن پارچه نوشت شماره ۱۱ با نام سهیل حق‌شناس به‌پاس زحمات کاپیتان محبوب سرخ‌پوشان شهر رشت و… از جمله اقدامات این کمیته در دوران کوتاه ۳ هفته‌ای فعالیتش بود.

پس از پایان مسابقات لیگ برتر و بروز مشکلات جدی در خصوص وضعیت مالکیت باشگاه سپیدرود عملاً این کمیته که مورد نامهربانی جواد تن زاده نیز قرار گرفته بود منحل شد. به‌گونه‌ای که تن زاده حتی از ابلاغ احکام اعضای کمیته سر باز زده و جدا از آن اسامی اعضای کمیته فرهنگی باشگاه را از سایت رسمی باشگاه حذف کرد!

بااین‌حال با انحلال کمیته فرهنگی باشگاه سپیدرود، در دوران مدیریتی مالک جدید خبری از کمیته فرهنگی حداقل به شکل فعال همانند گذشته نبود و تیم سپیدرود فقط عنوان باشگاه فرهنگی ورزشی را یدک می‌کشید. موضوعی که در دومین هفته از مسابقات لیگ برتر خود را نشان داد و درگیری شدید بین هواداران سپیدرود و خداداد عزیزی آن‌هم با فحاشی سرمربی پرحاشیه سپیدرود به مردم رشت، موجب نخستین جریمه باشگاه سپیدرود به خاطر حواشی روی سکوهای ورزشگاه سردارجنگل شد.

در این میان قطعاً عدم وجود جایگاه کمیته فرهنگی و راه‌اندازی آن در باشگاه‌های فوتبال، عامل اصلی بروز مشکلات جدی در باشگاه‌های فوتبال کشور بخصوص تیم‌های پر هوادار و بزرگ همچون سپیدرود رشت است. موضوعی که می‌بایست مورد توجه مسئولین این باشگاه و متولیان امر ورزش قرار گیرد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه