تصویب عوارض تعرفه بهای خدمات شهرداری رشت

با توسعه زیرساخت ها میزان اشتغال را افزایش دهیم

تعامل خوبی بین مجموعه دولت و کمیته امداد وجود دارد

تخفیف ۸۵ درصدی هزینه های درمان ناباروری زوجین در گیلان

سیاه پوش شدن ساختمان شهرداری و برپایی ایستگاه صلواتی موکب خدام العتره شهرداری رشت به مناسبت ایام سوگواری فاطمیه

-مقبره میرزا کوچک خان جنگلی نماد عزت و آزادیخواهی مردم غیور گیلان زمین است -توسعه گورستان در سلیمانداراب بی رویه و سودجویانه است -طرح بنای یادبود دکتر حشمت عاری از المانهای گیلانی است و می بایست بازنگری شود

مرکز گیل بانو در رشت افتتاح می شود

اولین محموله تجاری از بندر نینگو چین وارد بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی شد

ارتقای سلامت بانوان، در سلامت تمام افراد جامعه موثر خواهد بود

پیگیری آسفالت و تعریض خیابان های امام علی و احسان دوست

حفظ کاربری اراضی و نظارت بر فعالیت‌های انسانی اولویت ستاد سواحل است

انتقاد از عملکرد دولت درباره عوارض شهرداری ها / با افزایش هزینه انبارداری ستاد رفع سد معبر شهرداری رشت مخالفت شد

کد خبر: 45599 | تاریخ انتشار: ۱۲:۰۷:۲۳ - شنبه ۲۷ مرد ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

انحلال کمیته فرهنگی سپیدرود نخستین قدم برای بهم ریختگی اوضاع ورزشگاه سردارجنگل

اواخر لیگ گذشته بود که با پیشنهاد چند تن از مشاورین جواد تن زاده کمیته فرهنگی و رسانه‌ای باشگاه سپیدرود رشت با حضور یازده عضو تشکیل شد.

در ادامه این کمیته با ریاست احمد رمضانی، دبیری میلاد ابراهیمی و با عضویت حمیدرضا طاهری، بهنیا ثابت رفتار، بهادر سبحانی پور، سعید ابراهیم‌خانی، مصطفی عاقل منش، کامران کاشفی، پرهام کاوه گر، سید رضا میرپور و معین حسن‌زاده تشکیل شد و برنامه‌های فرهنگی باشگاه سپیدرود در سه دیدار باقی‌مانده سپیدرود در لیگ آغاز شد.

عقد تفاهم‌نامه با یک موسسه محیط زیستی برای همکاری در مقوله‌های زیست‌محیطی، تهیه ویدئو کلیپ و تدوین تیزر پیش بازی برای دیدارهای خانگی سپیدرود و درخواست بازیکنان و مربیان این تیم از هواداران بجهت حضور در ورزشگاه سردارجنگل، هماهنگی برنامه تشویق سهیل حق‌شناس در دقیقه یازده آخرین دیدار خانگی و بالا آمدن پارچه نوشت شماره ۱۱ با نام سهیل حق‌شناس به‌پاس زحمات کاپیتان محبوب سرخ‌پوشان شهر رشت و… از جمله اقدامات این کمیته در دوران کوتاه ۳ هفته‌ای فعالیتش بود.

پس از پایان مسابقات لیگ برتر و بروز مشکلات جدی در خصوص وضعیت مالکیت باشگاه سپیدرود عملاً این کمیته که مورد نامهربانی جواد تن زاده نیز قرار گرفته بود منحل شد. به‌گونه‌ای که تن زاده حتی از ابلاغ احکام اعضای کمیته سر باز زده و جدا از آن اسامی اعضای کمیته فرهنگی باشگاه را از سایت رسمی باشگاه حذف کرد!

بااین‌حال با انحلال کمیته فرهنگی باشگاه سپیدرود، در دوران مدیریتی مالک جدید خبری از کمیته فرهنگی حداقل به شکل فعال همانند گذشته نبود و تیم سپیدرود فقط عنوان باشگاه فرهنگی ورزشی را یدک می‌کشید. موضوعی که در دومین هفته از مسابقات لیگ برتر خود را نشان داد و درگیری شدید بین هواداران سپیدرود و خداداد عزیزی آن‌هم با فحاشی سرمربی پرحاشیه سپیدرود به مردم رشت، موجب نخستین جریمه باشگاه سپیدرود به خاطر حواشی روی سکوهای ورزشگاه سردارجنگل شد.

در این میان قطعاً عدم وجود جایگاه کمیته فرهنگی و راه‌اندازی آن در باشگاه‌های فوتبال، عامل اصلی بروز مشکلات جدی در باشگاه‌های فوتبال کشور بخصوص تیم‌های پر هوادار و بزرگ همچون سپیدرود رشت است. موضوعی که می‌بایست مورد توجه مسئولین این باشگاه و متولیان امر ورزش قرار گیرد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه