مراسم رژه نیروهای مسلح در رشت برگزار شد+تصاویر

۳۲ هزار دانش آموز کلاس اولی در گیلان به مدرسه می‌روند

انهدام تیم تروریستی حمله امروز اهواز/ یکی از تروریست ها دستگیر شد

بنویسید پاکدستم تا حقتان را بدهم!

شش نور چشمی شهرداری رشت چه کسانی هستند؟

رشت در زمینه شهر خلاق استاد فرصت سوزی بود/ شهر خلاق، فردی اداره می شود/ به عنوان مدیر کمیته علمی این ثبت جهانی یک ریال حق الزحمه دریافت نکردم

نسل اول همچنان اصرار دارد در قدرت باقی بماند/ وزارتخانه هایی که در دست جوانان بود با بحران کمتری مدیریت شد

پایان بی‌قراری اسطوره استقامت/«ننه صنم» به فرزندشهیدش پیوست

همه قدرت‌های جهانی در برابر قدرت ایران حیرت‌زده‌اند

ابهام در اولویت بندی هزینه ها/به بهانه شهر خلاق غذا آلوده ترین رودخانه جهان را نشان مهمانها بدهیم؟

دم خروس بیرون زد/نیروهای قراردادی در آستانه جمع آوری طومار به جهت بی عدالتی/نصرتی در تاریخ ۲۷دی نودوشش برای استخدام ماهپسند نامه زده بود؟

پاسخ یک فعال محیط زیست به واکنش مدیر عامل پسماند گیلان

کد خبر: 45599 | تاریخ انتشار: ۱۲:۰۷:۲۳ - شنبه ۲۷ مرد ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

انحلال کمیته فرهنگی سپیدرود نخستین قدم برای بهم ریختگی اوضاع ورزشگاه سردارجنگل

اواخر لیگ گذشته بود که با پیشنهاد چند تن از مشاورین جواد تن زاده کمیته فرهنگی و رسانه‌ای باشگاه سپیدرود رشت با حضور یازده عضو تشکیل شد.

در ادامه این کمیته با ریاست احمد رمضانی، دبیری میلاد ابراهیمی و با عضویت حمیدرضا طاهری، بهنیا ثابت رفتار، بهادر سبحانی پور، سعید ابراهیم‌خانی، مصطفی عاقل منش، کامران کاشفی، پرهام کاوه گر، سید رضا میرپور و معین حسن‌زاده تشکیل شد و برنامه‌های فرهنگی باشگاه سپیدرود در سه دیدار باقی‌مانده سپیدرود در لیگ آغاز شد.

عقد تفاهم‌نامه با یک موسسه محیط زیستی برای همکاری در مقوله‌های زیست‌محیطی، تهیه ویدئو کلیپ و تدوین تیزر پیش بازی برای دیدارهای خانگی سپیدرود و درخواست بازیکنان و مربیان این تیم از هواداران بجهت حضور در ورزشگاه سردارجنگل، هماهنگی برنامه تشویق سهیل حق‌شناس در دقیقه یازده آخرین دیدار خانگی و بالا آمدن پارچه نوشت شماره ۱۱ با نام سهیل حق‌شناس به‌پاس زحمات کاپیتان محبوب سرخ‌پوشان شهر رشت و… از جمله اقدامات این کمیته در دوران کوتاه ۳ هفته‌ای فعالیتش بود.

پس از پایان مسابقات لیگ برتر و بروز مشکلات جدی در خصوص وضعیت مالکیت باشگاه سپیدرود عملاً این کمیته که مورد نامهربانی جواد تن زاده نیز قرار گرفته بود منحل شد. به‌گونه‌ای که تن زاده حتی از ابلاغ احکام اعضای کمیته سر باز زده و جدا از آن اسامی اعضای کمیته فرهنگی باشگاه را از سایت رسمی باشگاه حذف کرد!

بااین‌حال با انحلال کمیته فرهنگی باشگاه سپیدرود، در دوران مدیریتی مالک جدید خبری از کمیته فرهنگی حداقل به شکل فعال همانند گذشته نبود و تیم سپیدرود فقط عنوان باشگاه فرهنگی ورزشی را یدک می‌کشید. موضوعی که در دومین هفته از مسابقات لیگ برتر خود را نشان داد و درگیری شدید بین هواداران سپیدرود و خداداد عزیزی آن‌هم با فحاشی سرمربی پرحاشیه سپیدرود به مردم رشت، موجب نخستین جریمه باشگاه سپیدرود به خاطر حواشی روی سکوهای ورزشگاه سردارجنگل شد.

در این میان قطعاً عدم وجود جایگاه کمیته فرهنگی و راه‌اندازی آن در باشگاه‌های فوتبال، عامل اصلی بروز مشکلات جدی در باشگاه‌های فوتبال کشور بخصوص تیم‌های پر هوادار و بزرگ همچون سپیدرود رشت است. موضوعی که می‌بایست مورد توجه مسئولین این باشگاه و متولیان امر ورزش قرار گیرد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه