دستور جلسه آتی شورا انتخاب شهردار و سرپرست است

افزایش قیمت ۴۰ درصدی نان در گیلان کذب است

اهتمام دو وزارت خانه نیرو و کشور در راستای ساماندهی رودخانه ها گامی در راستای مدیریت واحد شهری

بررسی اصلاح ماده صد، پیش نویس لایحه رسیدگی به تخلفات ساختمانی، اصلاح ماده ۹۲ و اصلاح بند ۱۴ ذیل ماده ۵۵ قانون شهرداری 

شهردار معزول رشت یک ملک را از خودش به خودش فروخته بود!+اسناد

بازرسی و ضبط پرونده‌های مالی و اداری اداره کل ورزش و جوانان گیلان

شهردار معزول گزینه کدامیک از اعضای شورای پنجم؟؟!

مراسم بدرقه نیروهای پشتیبانی، تدارکات و اعزام ماشین آلات شهرداری رشت به کربلای معلی در گلزار شهدای رشت برگزار شد

انتصاب سرپرست جدید سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان

جشنواره رسانه‌ای ابوذر در گیلان برگزار می‌شود

دومین یادواره شهدای ورزشکار رشت و سومین سالگرد شهید مدافع حرم، سجاد طاهرنیا برگزار می شود

مهلت‌های تأدیه سکه متناسب با وضعیت مالی افزایش یابد تا از زندانی شدن فرد جلوگیری شود

کد خبر: 46153 | تاریخ انتشار: ۱۲:۲۰:۵۹ - یکشنبه ۱۸ شهر ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

قائم مقام وزیر راه در رودبار:

۲۸۰ هزار واحد مسکن مهر قابل تحویل نیست

احمد اصغری مهرآبادی صبح امروز در مراسم افتتاح همزمان هزار و ۸۸ واحد مسکن مهر استان گیلان  در رودبار اظهار داشت: افتتاح پروژه مسکن مهر کمک بسیاری به خانه‌دار شدن مردم می‌کند.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی طرح مسکن مهر را طرحی بسیار خوب در راستای خانه‌دار کردن مردم دانست و عنوان داشت: براساس این طرح دولت زمین را به طور رایگان در اختیار مردم قرار داده و هزینه ساخت مسکن را با روش‌های مختلف از آن اخذ کرد.

اصغری مهرآبادی طرح مسکن مهر را راهکاری برای خانه‌دار شدن مردم دانست و خاطرنشان کرد: با وجود تمام نکات مثبت اما نقدهایی نیز به این طرح وارد است که حجم عظیم آن و نبود زمین کافی یکی از ایرادات این طرح است.

وی با اعلام اینکه براساس آمار پس پیروزی انقلاب اسلامی سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکن در اختیار مردم قرار داده شده است تصریح کرد: چنین آماری عملکرد مثبت جمهوری اسلامی را در راستای خدمت به مردم نشان می‌دهد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه طرح مسکن مهر می‌بایست تا سال ۹۵ به پایان می‌رسید خاطرنشان کرد: براساس دستور مقام معظم رهبری برای به پایان رساندن این پروژه کارگروهی تشکیل شد تا مبلغ مورد نیاز برای این پروژه تامین شود.

اصغری مهرآبادی با اعلام اینکه هزار میلیارد تومان توسط دولت برای تکمیل پروژه مسکن مهر در سال ۹۵ تخصیص داده شد ابراز داشت: براساس بررسی‌ها به این نتیجه رسیدیم که تمام دستگا‌ه‌های اجرایی ذی‌ربط باید برای تکمیل این پروژه تلاش کنند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۸۰ هزار واحد مسکن مهر آماده است که به‌دلیل مشکلات زیرساختی امکان تحویل دادن آن وجود ندارد اظهار داشت: نیاز است تا وزارت نیرو برای رفع این مشکلات همکاری کند.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی نگهداری و حفظ پروژه‌های آماده را بسیار پرهزینه دانست و خاطرنشان کرد: انتظار داریم سازمان برنامه و بودجه با جدیتی بیشتری برای تامین هزینه مورد نیاز برای تکمیل واحدهای مسکن مهر اقدام کند.

اصغری مهرآبادی با تاکید بر اینکه هرچه تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر بیشتر طول بکشد مردم بیشتر ضرر می‌کنند افزود: یک میلیون و ۸۲۰ هزار واحد مسکن در شهرها به مردم تحویل داده شده که یک میلیون آن در دولت فعلی انجام شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان  نیز در این مراسم با بیان اینکه ۳ هزار پروژه نیمه‌کاره از دولت دهم به دولت یازدهم منتقل شد گفت: پروژه مسکن مهر پروژه ارزشمندی بود که با وجود برخی نقدها سبب ایجاد تعادل در حوزه مسکن شد.

سیدمحمد احمدی با اعلام اینکه واحدهای مسکن‌ مهر در استان گیلان به مرور زمان در حال افتتاح است تصریح کرد: نبود زیرساخت‌های لازم سبب تاخیر در تحویل این واحدها شده است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه