تئاتر باکیفیت نیازی به سلیبریتی ها ندارد

نشانه‌هایی پنهان از بیماری خطرناک که شما را گوشه‌نشین می‌کند

واکنش رئیس جمهور به تحریم های مضحک آمریکا/ از دفتر رهبر انقلاب تا ظریف

برانکو دلیل جدای‌اش از پرسپولیس را اعلام کرد

اگر خلافی دارید سریعتر پرداخت کنید!

حکم انفصال از خدمت ۳ قاضی گیلانی صادر شد

۱۸ میلیارد ویژه خواری در صندوق بازنشستگی

بازدید شهردار رشت از پروژه دیواره سازی حریم رودخانه در رودبارتان منطقه دو شهرداری

سه عضو اروپایی برجام بیانیه دادند

کدام استان ها بیشترین برق را مصرف می کنند؟

دغدغه مشترک معیشت مردم و توسعه گیلان عامل همکاری کم‌نظیر دستگاه‌های قضایی و نظارتی در مجمع مشترک توسعه اقتصادی استان است

نام‌نویسی بیمه درمان تکمیلی فرهنگ، هنر و رسانه شروع شد

کد خبر: 46227 | تاریخ انتشار: ۱۰:۲۸:۱۰ - دوشنبه ۱۹ شهر ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

حامد عبدالهی، رئیس شورای اسلامی استان گیلان:

عملکرد مثبت شهرداران در گرو جذب مشارکت مردم است

حامد عبدالهی ؛ ارتقای سطح دانش و آگاهی شهرداران با هدف ارتقای کارآیی ، اثربخشی و چابک سازی سازمانی رمز موفقیت در مسیر توسعه ی شهری اعلام کرد و بیان داشت: درایت مبتنی بر نگرش نوین در مدیریت شهری، سبب حل مسائل شهری و افزایش راندمان مدیران و کارکنان شهرداری می گردد و بدین ترتیب زمینه ی خدمات دهی بهتر و مطلوب تر به مردم فراهم می گردد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت، خاطرنشان کرد: شهردار هوشمند و مطلع در زمینه مسایل و مشکلات شهری قادر است که عوامل مختلف و تاثیرگذار را برای مشارکت در توسعه و آبادانی شهر جذب کند، بنابراین شهروندان بزرگترین و ارزشمندترین گروه هدف در جامعه برای شهرداران هستند، لذا شهرداری زمانی عملکردی مثبت خواهد داشت که قادر به جذب مشارکت و همراهی مردم در همه عرصه های امور شهری باشد. در واقع توسعه پایدار در حوزه مدیریت شهری بدون مشارکت داوطلبانه ی شهروندان بی معناست.
وی افزود: با توجه به شرایط خاص بعضی از شهرها، بومی بودن شهردار می تواند نقش پررنگی در درک مشکلات شهری و معضلات شهروندان ایفا کند، البته انتخاب شهردار از سوی شوراها باید به گونه ای باشد که مردم به لحاظ ماندگاری شهردار برای یک پروسه زمانی تقریبا طولانی در راستای حل مسائل و مشکلات شهری اطمینان خاطر داشته باشند.
حامد عبدالهی تصریح کرد: هرگاه مردم به این باور برسند که مشارکت و همراهی آنان در برنامه های توسعه ای اثرگذار است، با تمام وجود تلاش و کوشش خود را در توسعه همه جانبه شهر از جمله زیبایی، پاکیزگی و بهداشت شهر به کار می گیرند و با مدیریت شهری اثربخش همراه و همدل خواهند بود. وی در پایان اشاره نمود شهرداران موفق باید تصمیمات خود را در همه امور، با نیاز های شهروندان منطبق نمایند و به پیوست های فرهنگی در کلیه پروژه های عمرانی نگاه ویژه ای داشته باشند

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
چهارشنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه