گیلان در تولید مرغ بدون آنتی‌بیوتیک در کشور پیشتاز است

تسویه حساب با چایکاران تا هفته آینده

رضا خرم: می‌توان با استفاده از آثار مرحوم خرم نسل امروز را تشویق کرد / بردیا صدرنوری: اساساً به دنبال تیپ خاصی از موسیقی هستیم / گفت‌وگو با برگزارکنندگان جشنواره و جایزه همایون خرم

جلسه توجیهی اعضای اعزامی ستاد اربعین شهرداری رشت به کربلای معلی برگزار شد

محورهای مسدود و دارای بارش باران

برخی‌ها که دارای تریبون هستند ما را موعظه می‌کنند که تقوا داشته باشیم/ ما سربازان رهبری هستیم

فصل صید ماهیان استخوانی از دریای خزر آغاز شد

۴۱۶ نفر در معرض خطر سیل به مناطق امن منتقل شدند

عملکرد ستاد بحران شهرداری رشت در حوزه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رشت

ذاکری: مقیمی مورد قبول لیست امید است/ رمضانپور: ۳ اصلاح طلب شورا گزینه ای ندارند

برگزاری جلسه ستاد بحران شهرداری رشت در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی

عملیات ستاد بحران شهرداری رشت در سطح شهر (بخش ششم)

کد خبر: 46348 | تاریخ انتشار: ۱۲:۲۵:۳۶ - پنجشنبه ۲۲ شهر ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

مدیرکل نوسازی مدارس گیلان گفت:

۶ باب مدرسه در مناطق صعب‌العبور گیلان ساخته شد

مدیرکل نوسازی مدارس گیلان گفت: ۶ باب مدرسه با اعتبار ۵۱۵ میلیون تومان با مشارکت مشارکت فعالان اقتصادی و اعضای نیکوکار اتاق بازرگانی کشور در روستاهای صعب‌العبور تالش ساخته شد.

 اوسط اکبری مقدم صبح امروز در جریان افتتاح چند مدرسه در روستاهای شهرستان تالش با بیان اینکه نقش خیرین مدرسه‌ساز در توسعه مدارس کشور اثرگذار است اظهار داشت: مدارس  عامل اصلی زیرساخت فرهنگ هر جامعه‌ای هستند.

مدیر‌کل نوسازی مدارس استان گیلان با بیان اینکه خیرین در راستای  توسعه و اعتلای مدرسه‌سازی در کشور نقش  بسیار سازندهی دارند افزود: ۶ باب مدرسه توسط خیرین فعال اقتصادی و اعضای اتاق بازرگانی کشور در شهرستان تالش ساخته شد.

اکبری مقدم زیربنای مدارس مذکور را ۳۷۸ متر مربع با مجموع ۱۵ کلاس درس عنوان و خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها به صورت مشارکتی توسط خیرین و نوسازی مدارس در شهرستان تالش به منظور توسعه مدارس این شهرستان ساخته شده است‌.

وی با تاکید بر اینکه مجموع اعتبارات مدارس مذکور  ۵۱۵ میلیون تومان است تصریح کرد: ۳۰۰ میلیون تومان از این اعتبارات توسط خیرین اتاق بازرگانی و ۲۱۱ میلیون دیگر آن  توسط اداره‌کل نوسازی مدارس استان گیلان تامین شده است.

مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان با اشاره به اینکه مدارس مذکور در مناطق صعب‌العبور روستایی گیلان ساخته شده است تاکید کرد: هر کدام از این مدارس ظرفیت پذیرش ۱۰ تا ۲۲ دانش آموز را دارد.

اکبری مقدم با بیان اینکه این مدارس در روستاهای بیل یابین، تنگاب، زربیل، علیه‌سرا، لیسارا و لوعاچل شهرستان تالش ساخته شده است افزود: این شش باب مدرسه با مشارکت ویژه فعالان اقتصادی کشور و اعضای نیکوکار اتاق بازرگانی کشور در این روستاها ساخته شده است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه