روش جلوگیری از جعل امضای چک

صدور کیفرخواست برای قصاب گوسفندان مرده

پایان ائتلاف ۶ نفره/ ۲ نفر به دنبال شکایت از وزارت کشور، ۴ نفر به دنبال ایجاد وحدت و اتحاد

هزینه آب، برق و گاز مدارس دولتی رایگان شد

راهکاری مفید و ساده برای کاهش علایم میگرن

تعلل در پاسخگویی به متقاضیان سرمایه گذاری تخلف است

اشاعه فرهنگ ایثار نیازمند نگاهی فرابخشی است

محدودیت ساعات فعالیت دستفروشان در بافت مرکزی شهر رشت در پایان سال

ابلاغیه انجام معاملات شهرداری رشت از طریق سامانه تدارکات دولت ستاد

چهره رشت در بهار ۹۸ متفاوت از گذشته خواهد بود

شورای شهر رشت زیر سایه خطر انحلال

داش مشتی شورای رشت بارقه های امید را زنده کرد

کد خبر: 46348 | تاریخ انتشار: ۱۲:۲۵:۳۶ - پنجشنبه ۲۲ شهر ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

مدیرکل نوسازی مدارس گیلان گفت:

۶ باب مدرسه در مناطق صعب‌العبور گیلان ساخته شد

مدیرکل نوسازی مدارس گیلان گفت: ۶ باب مدرسه با اعتبار ۵۱۵ میلیون تومان با مشارکت مشارکت فعالان اقتصادی و اعضای نیکوکار اتاق بازرگانی کشور در روستاهای صعب‌العبور تالش ساخته شد.

 اوسط اکبری مقدم صبح امروز در جریان افتتاح چند مدرسه در روستاهای شهرستان تالش با بیان اینکه نقش خیرین مدرسه‌ساز در توسعه مدارس کشور اثرگذار است اظهار داشت: مدارس  عامل اصلی زیرساخت فرهنگ هر جامعه‌ای هستند.

مدیر‌کل نوسازی مدارس استان گیلان با بیان اینکه خیرین در راستای  توسعه و اعتلای مدرسه‌سازی در کشور نقش  بسیار سازندهی دارند افزود: ۶ باب مدرسه توسط خیرین فعال اقتصادی و اعضای اتاق بازرگانی کشور در شهرستان تالش ساخته شد.

اکبری مقدم زیربنای مدارس مذکور را ۳۷۸ متر مربع با مجموع ۱۵ کلاس درس عنوان و خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها به صورت مشارکتی توسط خیرین و نوسازی مدارس در شهرستان تالش به منظور توسعه مدارس این شهرستان ساخته شده است‌.

وی با تاکید بر اینکه مجموع اعتبارات مدارس مذکور  ۵۱۵ میلیون تومان است تصریح کرد: ۳۰۰ میلیون تومان از این اعتبارات توسط خیرین اتاق بازرگانی و ۲۱۱ میلیون دیگر آن  توسط اداره‌کل نوسازی مدارس استان گیلان تامین شده است.

مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان با اشاره به اینکه مدارس مذکور در مناطق صعب‌العبور روستایی گیلان ساخته شده است تاکید کرد: هر کدام از این مدارس ظرفیت پذیرش ۱۰ تا ۲۲ دانش آموز را دارد.

اکبری مقدم با بیان اینکه این مدارس در روستاهای بیل یابین، تنگاب، زربیل، علیه‌سرا، لیسارا و لوعاچل شهرستان تالش ساخته شده است افزود: این شش باب مدرسه با مشارکت ویژه فعالان اقتصادی کشور و اعضای نیکوکار اتاق بازرگانی کشور در این روستاها ساخته شده است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه