تئاتر باکیفیت نیازی به سلیبریتی ها ندارد

نشانه‌هایی پنهان از بیماری خطرناک که شما را گوشه‌نشین می‌کند

واکنش رئیس جمهور به تحریم های مضحک آمریکا/ از دفتر رهبر انقلاب تا ظریف

برانکو دلیل جدای‌اش از پرسپولیس را اعلام کرد

اگر خلافی دارید سریعتر پرداخت کنید!

حکم انفصال از خدمت ۳ قاضی گیلانی صادر شد

۱۸ میلیارد ویژه خواری در صندوق بازنشستگی

بازدید شهردار رشت از پروژه دیواره سازی حریم رودخانه در رودبارتان منطقه دو شهرداری

سه عضو اروپایی برجام بیانیه دادند

کدام استان ها بیشترین برق را مصرف می کنند؟

دغدغه مشترک معیشت مردم و توسعه گیلان عامل همکاری کم‌نظیر دستگاه‌های قضایی و نظارتی در مجمع مشترک توسعه اقتصادی استان است

نام‌نویسی بیمه درمان تکمیلی فرهنگ، هنر و رسانه شروع شد

کد خبر: 46966 | تاریخ انتشار: ۹:۴۶:۱۸ - دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

شهردار غیر رشتی حاصل دو ماه تلاش اعضای شورای شهر رشتی

 شنیده ها حاکی از آنست که از بین چندین گزینه جهت تصدی شهرداری رشت سرانجام نام ولی الله عظمتی در آمد ، هرچند وی طی یک مصاحبه اعلام داشت”بنده این موضوع را تکذیب میکنم و تاکنون هیچ جلسه ای و یا رایزنی از سوی اعضای شورا مبنی بر گزینه شدنم برای کرسی شهرداری رشت نشده است” اما وی به این موضوع اشاره نکرد که تاکنون خودش با اعضای شورا رایزنی نکرده است!!!

در هر صورت بر اساس شنیده ها او اکنون بعنوان یکی از گزینه های قطعی شهرداری مطرح شده و بررسی سوابق او و همچنین چرایی انتخاب وی خالی از لطف نیست.

از سوابق شاخص او میتوان به معاون هماهنگ کننده سپاه منطقه ی گیلان ، فرماندهی سپاه رشت و فرماندار شهرستان رشت در دوران محمود احمدی نژاد اشاره نمود وی متولد فروردین ماه ۱۳۴۰ در شهرستان تالش نشین ماسال است و تحصیلات او کارشناسی ارشد مدیریت دفاعی میباشد.

شهردار غیر رشتی حاصل دو ماه تلاش اعضای شورای شهر رشتی

اینکه برخی اعضای شورای اسلامی شهر رشت از بین گزینه های مطرح شده چطور به ولی الله عظمتی بعنوان شهردار رسیده اند خود جای پرسش است اما قطعا نکاتی را که مردم پای صندوقهای رای مطالبه کرده بودند را به فراموشی سپردند.

مردم رشت در پای صندوقهای رای در اردیبهشت ۹۶ سلیقه و علاقه خود را به وضوح روشن نمودند که چه گزینه ای را با چه مشخصاتی جهت مدیریت شهر رشت میپسندند ، یکی از مهمترین مطالبات مردم رشت در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی ، رشتی بودن منتخبین بود،موردی که شاید در دوره های قبلی رعایت نمیشد.

حالا اعضای رشتی شورای شهر رشت بدنبال گزینه غیر رشتی بعنوان شهردار هستند باید منتظر ماند و دید که حاصل اعتماد مردم رشت به نماینده های خود در شورا چه خواهد بود؟

چندی پیش نیز گزینه غیر بومی مطرح شده بود که با واکنش شدید مردم مواجه شد و به ناچار از لیست خارج شد.

همچنین مردم رشت هنوز نصرتی قزوینی نژاد را فراموش نکرده اند که چگونه پس از بدست آوردن پست بالاتر به زعم خودش از شهرداری رشت استعفا داد.

منبع خبر: خبر راست

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
چهارشنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه