روش جلوگیری از جعل امضای چک

صدور کیفرخواست برای قصاب گوسفندان مرده

پایان ائتلاف ۶ نفره/ ۲ نفر به دنبال شکایت از وزارت کشور، ۴ نفر به دنبال ایجاد وحدت و اتحاد

هزینه آب، برق و گاز مدارس دولتی رایگان شد

راهکاری مفید و ساده برای کاهش علایم میگرن

تعلل در پاسخگویی به متقاضیان سرمایه گذاری تخلف است

اشاعه فرهنگ ایثار نیازمند نگاهی فرابخشی است

محدودیت ساعات فعالیت دستفروشان در بافت مرکزی شهر رشت در پایان سال

ابلاغیه انجام معاملات شهرداری رشت از طریق سامانه تدارکات دولت ستاد

چهره رشت در بهار ۹۸ متفاوت از گذشته خواهد بود

شورای شهر رشت زیر سایه خطر انحلال

داش مشتی شورای رشت بارقه های امید را زنده کرد

کد خبر: 46993 | تاریخ انتشار: ۱۹:۵۹:۰۸ - دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

بهراد ذاکری:

کسانی که برای شهردار شدن حاضرند دست به جیب شوند به درد این شهر نمی‌خورند!

بهراد ذاکری، عضو شورای شهر رشت در نشست غیرعلنی امروز شورای شهر رشت شرکت نکرد تا بدین ترتیب اعتراض رسمی خود را به غیرعلنی بودن این جلسه اعلام کند.

ذاکری در گفتگویی با خبرنگار سپیدخبر گفت: انتخاب شهردار پشت درهای بسته و به شیره غیرعلنی و دور از چشم مردم و رسانه‌ها، نامحرم دانستن مردم است. جوان‌ترین عضو شورای شهر رشت افزود: آیا اعضای شورا رأی خود را از مردم گرفته‌اند یا برعکس، خود را قیم مردم می‌دانند که هر تصمیمی بگیرند باید مورد پذیرش مردم باشد؟!

وی تأکید کرد: همانطور که قبلاً اعلام کردم معتقدم که هیچ دلیل قابل توجیهی برای غیرعلنی کردن جلسات منتهی به انتخاب شهردار وجود ندارد و من قطعاً در چنین جلساتی شرکت نمی‌کنم. ذاکری با اشاره به کاندیداتوری برخی اعضای شورای شهر رشت برای شهرداری گفت: متأسفانه امروز به دلیل تلاش اعضای شورا برای در اختیار قرار گرفتن کرسی شهرداری شاهد روندی هستیم که در صورت ادامه آن مسلماً رشت بازهم کما فی السابق دچار بحران در مدیریت شهری خود خواهد بود.

وی اضافه کرد: چرا برخی از اعضای شورا بدون شنیدن صدای مردم خواهان تصدی این کرسی هستند؟ چه منفعتی پشت این میز تعریف‌شده که یک عضو شورا جایگاه انتخابی خود را و نمایندگی مردم را با پست انتصابی مقایسه می‌کند.

بهراد ذاکری با گلایه از روند مناسب انتخاب شهردار گفت: امروز و با شفافیت به مردم میگویم که هیچ اراده‌ای برای رأی به افراد بر اساس برنامه در شورای شهر رشت وجود ندارد. اعلام کاندیداها و روند رأی‌گیری تنها بر اساس چیدمان گروه‌ها برای برنده شدن در بازی ایست که باخت مردم پیامد آن خواهد بود.

این عضو شورا با ابراز تأسف از برخی اتفاقات ناگوار پشت پرده انتخاب شهردار افزود: کاندیداهایی که حاضرند برای شهردار شدن دست‌به‌جیب شوند قطعاً کوچکترین دلسوزی برای این شهر نخواهند داشت و من اجازه نمی‌دهم این اتفاق در پشت درهای بسته و جلسات غیرعلنی مدیریت شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه