انتصابات فرمانداران جدید گیلان

استاندار گیلان سفیر ورزش همگانی شد

هیچ ملاحظه ای به جز منفعت مردم و اجرای قانون وجود ندارد

کاهش التهاب بازار با همت فعالان عرصه تولید و صنعت محقق شد

اجرای پروژه صنایع پتروشیمی و صنایع پایین دستی در گیلان بررسی شد

با التزام به قانون و افزایش مهارت خودکنترلی برای انجام وظایف محوله همت شود

شهرداران از سیاسی کاری و موضوعات حاشیه ساز دوری کنند

آب‌بندان‌ها و شناگاه‌های استان گیلان با همکاری سازمان صنایع دریایی رونق پیدا می‌کند

اختصاص ۴۰ میلیارد ریال به آموزش های مهارتی در حوزه گردشگری گیلان

افزایش سهم گیلان از تسهیلات اشتغال روستایی/اعلام حمایت معاون رییس جمهوری از طرح های توسعه روستایی استانداری گیلان

به غیر از محور پونل به خلخال تمامی محورهای مواصلاتی گیلان باز است

گیل پارک می تواند الگویی موثر برای افزایش ایمنی راه در جاده های سراسر کشور باشد/ اتصال شبکه ریلی به کاسپین تلاشی ارزشمند در توسعه تجارت خارجی است

کد خبر: 47396 | تاریخ انتشار: ۱۴:۲۸:۰۱ - یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

استاندار گیلان: 

کمک‌های مردمی بین موکب‌‌های گیلان توزیع می‌شود

استاندار گیلان با بیان اینکه دستگا‌ه‌های اجرایی نباید کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده برای مراسم اربعین را نباید به مرکز ارسال کنند گفت: این کمک‌ها باید در میان موکب‌های استان گیلان توزیع شود.

 مصطفی سالاری صبح امروز در جلسه ستاد اربعین استان گیلان در رشت اظهار داشت: عموم دست اندرکاران برگزاری مراسم اربعین بر انجام امورات تسلط کافی دارند.

استاندار گیلان با اشاره به کاهش ۳۵ درصدی قیمت ویزا به دستور رئیس مجهور عنوان داشت: انجام این امر باعث کاهش نگرانی زوار برای پرداخت هزینه‌های سفر اربعین شده است.

وی با بیان اینکه باید حساب بانکی واحدی برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در راستای برپایی موکب‌های استان گیلان در کشور عراق در نظر گرفته شود افزود: حساب ستاد بازسازی عتبات عالیات به عنوان حساب مشترک در نظر گرفته می‌شود.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با تاکید بر لزوم فراهم کردن امکانات لازم جهت پذیرایی و تسهیل سفر زوار خارجی که از گیلان به عراق سفر می‌کنند ابراز داشت: نیروی انتظامی مسئولیت اصلی تامین امنیت زوار اربعین را بر عهده دارد.

وی با تاکید بر لزوم همکاری دستگا‌های نظامی و انتظامی در راستای ایجاد امنیت برای زوار گیلانی اربعین خاطرنشان کرد: پوشش رسانه‌ای ورود زوار خارجی اربعین به گیلان از اقدامات موثری است که انجام می‌شود.

استاندار گیلان با بیان اینکه دستگا‌ه‌های اجرایی نباید کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده برای مراسم اربعین را نباید به مرکز ارسال کنند تصریح کرد: این کمک‌ها باید در میان موکب‌های استان گیلان توزیع شود.

حسن ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان نیز در این جلسه با اشاره به اقدامات این سازمان در راستای تبلیغ هرچه بیشتر مراسم اربعین گفت: قرارگاه رسانه‌ای گیلان با همکاری فرمانداری آستارا برای پوشش تصاویر زوار اربعین به گیلان در این شهرستان دایر می‌شود.

علی وارسته فرماندار رودسر نیز در این جلسه با اعلام اینکه موکب این شهرستان در شهر مهران برپا شده است ابراز داشت: درخواست دارم تا سهمیه اقلام هر شهرستان برای برپایی موکب‌های اربعین به طور عادلانه تقسیم شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه