تشریح برنامه های منطقه چهار شهرداری رشت در سال جاری/ از تکمیل پروژه های نیمه تمام تا اجرای ۴۵ هزار متر مربع آسفالت معابر خاکی منطقه

ادامه حواشی مدیره شهرداری رشت؛ آیا انفصال خدمت دیگری در شهرداری رشت رخ خواهد داد؟

کارتخوان‌های غیرفعال جمع می‌شوند

شناسایی۷۴۶ فقره انشعابات غیرمجاز در رشت

بیش از ۱۰ تن مرغ فاسد در رشت امحاء شد

بهمنیار به اردوی تیم ملی کاراته بانوان بزرگسال کشور دعوت شد

معاون رئیس جمهور به گیلان سفر می‌کند+ برنامه‌ها

وکالتنامه چیست ؟ انواع وکالت نامه و حدود اختیارات آن

هر سرگیجه‌ نشان‌دهنده چه اختلالی است؟

تلاش سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت برای حفاظت از چاه فلمن سنگر

هزینه مراسم روز جانباز کارکنان شهرداری به مردم مناطق سیل زده اختصاص یافت

آخرین خبرها از ارائه بسته‌های حمایتی جدید

کد خبر: 47572 | تاریخ انتشار: ۱۸:۲۰:۴۳ - دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

مراسم معارفه سرپرست جدید امور مالی شهرداری رشت برگزار شد

مراسم معارفه سرپرست امور مالی شهرداری رشت ظهر امروز دوشنبه ۳۰ مهرماه در دفتر معاون مالی اقتصادی شهردار رشت برگزار شد.

محمد رضا شیرزاد معاون مالی اقتصادی شهرداری رشت در این جلسه با تبریک انتصاب یعقوب امیری و قدردانی از زحمات مجتبی ماه پسند اظهار کرد: آقای امیری از مدیران کارآمد و متخصص شهرداری رشت هستند و به دلایل نادرست مدتی از مسئولیت به دور بودند.

وی انتخاب یعقوب امیری به عنوان سرپرست جدید امور مالی شهرداری را انتخابی صحیح از سوی شورای شهر و سرپرست شهرداری دانست و گفت: قاطعانه می گویم آقای امیری یک فرد ویژه در حوزه مالی بوده و به فضای کار کاملا آشنا است.

وی با اشاره به اینکه آقای امیری در سوابق کاری خود به هیچ عنوان مدیریتی شناور نداشتند، مطرح کرد: آقای امیری هیچ گاه به دنبال این نبودند هزینه مسئولیت خود را بر دوش دیگران قرار دهند.

معاون مالی اقتصادی شهرداری رشت امیری را فردی مشارکت پذیر، دارای احساس مسئولیت و شجاع عنوان کرد.

شیرزاد با تشکر از زحمات مجتبی ماه پسند مدیر اسبق امور مالی شهرداری رشت گفت: ایشان نیز از سرمایه های شهرداری و مدیری پرتوان هستند و انشاءالله در مسئولیت دیگر از ظرفیت ایشان در شهرداری استفاده خواهد شد.

شیرزاد تصریح کرد: آقای ماه پسند تلاش کرد برخی از مشکلات مالی شهرداری را حل کند و جلوی برخی هزینه های غیر ضروری جلوگیری شود.

شیرزاد با اشاره به اینکه امروز عمده مشکلات شهرداری مسائل مالی است گفت: امیدواریم بتوانیم با مدیریت صحیح و تجربه آقای امیری مشکلات موجود کاهش یابد.

معاون مالی اقتصادی شهرداری رشت با اشاره به اینکه توانمندی های کمی و کیفی در نیروی انسانی حوزه مالی شهرداری رشت وجود دارد، خاطرنشان کرد: امیدواریم حوزه مالی شهرداری رشت به ساماندهی بهتری برسد.

یعقوب امیری سرپرست جدید امور مالی شهرداری رشت در این جلسه با قدردانی از زحمات مجتبی ماه پسند اظهار کرد: دو سال به عنوان مدیر امور مالی افتخار همکاری در شهرداری را داشتم و فاصله ایجاد شده در این چند سال باعث شد تا قضاوت صحیحی از امور داشته باشم.

سرپرست جدید امور مالی شهرداری رشت به شفافیت در امور مالی تاکید کرد و گفت: سیستم مالی باید شفاف، به روز و سالم باشد و اگر سیستم مالی یک مجموعه شفاف نباشد شبهاتی ایجاد می شود که سیستم مالی مجموعه سالم نیست.

 

امیری با اشاره به ضرورت اولویت بندی هزینه ها در شهرداری رشت بیان داشت: سعی می کنیم عدالت در سیستم پرداخت شهرداری ایجاد شود و اگر طلبکاران شهرداری متوجه شوند عدالت و اولویت در سیستم پرداخت شهرداری وجود دارد به حوزه مالی کمتر مراجعه می کنند.

امیری همچنین به تکریم ارباب رجوع و برخورد مناسب با ارباب رجوع تاکید کرد و گفت: از آنجاییکه منابع مالی شهرداری از شهروندان تامین می شود حق نداریم برخورد نامناسب با شهروندان داشته باشیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه