تدوین بودجه سال آینده شهرداری مبتنی بر واقعیت/ انعقاد ۹۸ میلیارد تومان پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری

وزیر کشور نسبت به تعیین تکلیف شهردار رشت اقدام کند

در هفتاد و یکمین جلسه شورا شهردار رشت انتخاب شد

بررسی روزمه نامزدهای شهرداری و تطبیق با آیین نامه جدید هیات وزیران

با پیگیری های انجام شده و جلسات متعدد کارشناسی ضوابط طرح تفصیلی شهر رشت اصلاح گردید

با حضور نماینده محترم معاون رئیس جمهور طرح ساماندهی رودخانه های شهر رشت بررسی شد

۶ گزینه جدید شهرداری رشت مشخص شدند+اسامی

عدم حضور مدیر مالی سابق شهرداری رشت در سازمان

پیوند برنامه های روز رشت با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

انعقاد قرارداد طراحی، ساخت، تجهیز و بهره برداری شهربازی پارک قدس رشت

 رژه اتوبوس های جدید در روز حمل و نقل /سرویس رایگان اتوبوسرانی بمناسبت روز رشت

بروکراسی اداری علت عدم دریافت بودجه قطار شهری

کد خبر: 47585 | تاریخ انتشار: ۱۱:۵۱:۵۰ - سه شنبه ۱ آبا ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

انعقاد قرارداد ۱۶ پروژه عمرانی به ارزش بیش از ۳۷۵ میلیارد ریال، ۲ قرارداد در حوزه سرمایه گذاری به مبلغ بیش از ۶ میلیارد ریال و قرارداد خرید اتوبوس به مبلغ ۱۲۸ میلیارد ریال

علی بهارمست از انعقاد قرارداد ۱۶ پروژه عمرانی به ارزش بیش از ۳۷۵ میلیارد ریال، ۲ قرارداد در حوزه سرمایه گذاری به مبلغ بیش از ۶ میلیارد ریال و قرارداد خرید اتوبوس به مبلغ ۱۲۸ میلیارد ریال خبر داد.

علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت در گفت و گویی با اشاره به اینکه روند اجرای پروژه های عمرانی در شهر در حال انجام و پیگیری است، اظهار کرد: در سه ماه اخیر تلاش کردیم فضایی آرام در شهرداری ایجاد شود وضمن پرداخت حقوق و مزایای پرسنل و کارگران پسماند و فضای سبز و با وجود مشکلات مالی موجود و بدهی های فراوان به جا مانده از گذشته روند اجرای پروژه های عمرانی متوقف نشود.

وی از انعقاد قرارداد ۱۶ پروژه عمرانی در شهرداری رشت به مبلغ بیش از ۳۷۵ میلیارد ریال خبر داد و گفت: ۱۴ پروژه عمرانی نیز در فرآیند مناقصه و قرارداد قرار دارد.

سرپرست شهرداری رشت از احداث ایستگاه آتش نشانی واقع در مسکن مهر خبر داد و افزود: رشت ۱۴ ایستگاه آتش نشانی دارد و دو ایستگاه آتش نشانی دیگر در دست احداث قرار دارد.

بهارمست ترمیم روسازی و اجرای روکش آسفالت در مناطق پنج گانه، عملیات جمع آوری و هدایت آب های سطحی در بلوار معلم به سمت قلیپور و شهید کریم پور، ساماندهی بلوار شهید افتخاری (تعریض مسیر سواره رو به همراه جدول گذاری)، اصلاح و ساماندهی روان آب های سطحی در منطقه فخب از جمله پروژه های در دست اجرای شهرداری عنوان کرد.

وی احداث مجموعه ورزشی در سلیمانداراب، انعقاد قرارداد مطالعات و طراحی مرحله اول و دوم تراموای شهر رشت و انجام خدمات مشاوره ترافیکی در سطح مناطق ۵گانه را از دیگر پروژه های در دست اجرای شهرداری نام برد.

سرپرست شهرداری رشت همچنین با اشاره به قراردادهای سرمایه گذاری شهرداری بیان کرد: احداث، تجهیز و بهره برداری زمین فوتبال در پستک به مبلغ بیش از ۲ میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال و قرارداد احداث، تجهیز و بهره برداری تماشاخانه پارک نارون ۱ به مبلغ بیش از ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال منعقد شد و ظرف روزهای آتی قرارداد بازسازی شهر بازی رشت با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی به ارزش ریالی بالغ بر۶۰۰ میلیارد ریال به امضا میرسد. بهارمست از انعقاد قرارداد خرید ۲۰ دستگاه اتوبوس جدیدخبر داد و گفت: این قرارداد به مبلغ ۱۲۸ میلیارد ریال منعقد شده و به زودی به ناوگان حمل و نقل شهری رشت اضافه می شود.

جهت دریافت فایل عناوین پروژه ها اینجا کلیک نمایید. 
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه