توضیحات مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه ها در حوزه شهردار رشت درباره گزارش خبری پایگاه تحلیلی خبری خبر راست

فساد در شهرداری رشت ریشه‌کن می‌شود/ از امروز همه با همکاری و همدلی برای رفع مشکلات رشت تلاش کنیم

همایش “راه اندازی یک کسب و کار موفق” برگزار شد

درخواست عجیب مدیر روابط عمومی شهرداری از سرپرست شهرداری رشت!

۶ گزینه نهایی شهرداری رشت اعلام شد+اسامی

۱۳+۱ گزینه برای تصدی شهرداری رشت معرفی شدند

از نامه ۷ عضو شورا برای تسریع انتخاب شهردار تا تداوم لابی ها

زنگ مهر و مقاومت در دبیرستان شهید بهشتی رشت نواخته شد

تصمیم گیری درباره میزبانی شهر خلاق به شورای شهر رشت واگذار شد

شهردار بومی انتخاب ویژه شورانشینان رشت

حل مشکلات ترافیک شهر با تقویت سیستم انبوه بر در آینده نزدیک

رویکرد نمایش خیابانی دائمی رشت اجرای نمایشهای مذهبی و آیینی خواهد بود

کد خبر: 47585 | تاریخ انتشار: ۱۱:۵۱:۵۰ - سه شنبه ۱ آبا ۱۳۹۷ | بدون نظر | چاپ |

انعقاد قرارداد ۱۶ پروژه عمرانی به ارزش بیش از ۳۷۵ میلیارد ریال، ۲ قرارداد در حوزه سرمایه گذاری به مبلغ بیش از ۶ میلیارد ریال و قرارداد خرید اتوبوس به مبلغ ۱۲۸ میلیارد ریال

علی بهارمست از انعقاد قرارداد ۱۶ پروژه عمرانی به ارزش بیش از ۳۷۵ میلیارد ریال، ۲ قرارداد در حوزه سرمایه گذاری به مبلغ بیش از ۶ میلیارد ریال و قرارداد خرید اتوبوس به مبلغ ۱۲۸ میلیارد ریال خبر داد.

علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت در گفت و گویی با اشاره به اینکه روند اجرای پروژه های عمرانی در شهر در حال انجام و پیگیری است، اظهار کرد: در سه ماه اخیر تلاش کردیم فضایی آرام در شهرداری ایجاد شود وضمن پرداخت حقوق و مزایای پرسنل و کارگران پسماند و فضای سبز و با وجود مشکلات مالی موجود و بدهی های فراوان به جا مانده از گذشته روند اجرای پروژه های عمرانی متوقف نشود.

وی از انعقاد قرارداد ۱۶ پروژه عمرانی در شهرداری رشت به مبلغ بیش از ۳۷۵ میلیارد ریال خبر داد و گفت: ۱۴ پروژه عمرانی نیز در فرآیند مناقصه و قرارداد قرار دارد.

سرپرست شهرداری رشت از احداث ایستگاه آتش نشانی واقع در مسکن مهر خبر داد و افزود: رشت ۱۴ ایستگاه آتش نشانی دارد و دو ایستگاه آتش نشانی دیگر در دست احداث قرار دارد.

بهارمست ترمیم روسازی و اجرای روکش آسفالت در مناطق پنج گانه، عملیات جمع آوری و هدایت آب های سطحی در بلوار معلم به سمت قلیپور و شهید کریم پور، ساماندهی بلوار شهید افتخاری (تعریض مسیر سواره رو به همراه جدول گذاری)، اصلاح و ساماندهی روان آب های سطحی در منطقه فخب از جمله پروژه های در دست اجرای شهرداری عنوان کرد.

وی احداث مجموعه ورزشی در سلیمانداراب، انعقاد قرارداد مطالعات و طراحی مرحله اول و دوم تراموای شهر رشت و انجام خدمات مشاوره ترافیکی در سطح مناطق ۵گانه را از دیگر پروژه های در دست اجرای شهرداری نام برد.

سرپرست شهرداری رشت همچنین با اشاره به قراردادهای سرمایه گذاری شهرداری بیان کرد: احداث، تجهیز و بهره برداری زمین فوتبال در پستک به مبلغ بیش از ۲ میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال و قرارداد احداث، تجهیز و بهره برداری تماشاخانه پارک نارون ۱ به مبلغ بیش از ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال منعقد شد و ظرف روزهای آتی قرارداد بازسازی شهر بازی رشت با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی به ارزش ریالی بالغ بر۶۰۰ میلیارد ریال به امضا میرسد. بهارمست از انعقاد قرارداد خرید ۲۰ دستگاه اتوبوس جدیدخبر داد و گفت: این قرارداد به مبلغ ۱۲۸ میلیارد ریال منعقد شده و به زودی به ناوگان حمل و نقل شهری رشت اضافه می شود.

جهت دریافت فایل عناوین پروژه ها اینجا کلیک نمایید. 
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

آوای رشت
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار

دیجیتال سامانه